اینجا نیا بدرد تو نمیخوذه! اخه حرف تو گوش تو نمیره

1391/12/17

سلام دوستای خوبم
اینجا اومدم یه بحث کوچیک کنیم ولی موضوع وسیع
اول از همه بگم که عنوان برای افرادیه که خودشون میدونند و برای عام نیست
دیدین تازگیا هر جا میرید جونا میگند مملکت خرابه؟
داداش یا خواهر گلم این مملکت که داری میگی مگه غیر از اینه که شما ایید؟
مردم و فرهنگ ما رو کی تشکیل میده؟ دولت؟ نه اینا را باید خودمون بسازیم
درسته کشورمون ایران دچار کمی بحران اقتصادی شده
اما مشکل ما از جایی دیگست…
مطمىن باش عزیزم
من نمیخوام خودمو بزرگ کنم من خاک پای تک تک شما
اما خیلی جا ها دیدم که میگید کاش در ایران فلان چیز بود…
جنبه اش را دارین؟
اگه من اینجا میگفتم دخترم و میخوام… غیر از این بود که 1000 تا پیام داشتم؟
اگه میبینی داری از فرهنگ جامعت رنج میکشی سریع باش فدات شم
شروع به اصلاح خودت کن
ما مملکتیم و ما سرزنشو فرهنگ کشوریم
ما جونا!!! بزرگتر ها و قدیمی تر ها نسل های قبل را ساختند و نام 2500 ساله ایران را به دوش کشیدند حالا نوبت ماست که این قدمت را ادامه بدیم و جای پای خودمونو اون بالا بالاها بدست بیاریم
بازم ببخشید زیاد حرف زدم
میخوام بقیه حرفا رو شما بگید ما گوش بدیم
:-)
به قول تلوزیون: دست در دست هم دهیم تا میهن خویش را کنیم اباد
منتظر نظرات و گفته های گرمتون هستم

43307 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-08 09:05:36 +0330 +0330

منطق یعنی چیزی که با عقل جور در نیاد باور نکنی
اونوقت شق القمر و عروج پیامبر باور میکنی
اسم منطق نیار

0 ❤️

2013-03-08 09:09:04 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]منطق یعنی چیزی که با عقل جور در نیاد باور نکنی
اونوقت شق القمر و عروج پیامبر باور میکنی
اسم منطق نیار[/quote]
ههه
دم از منطق نزن عمو

تو برو مقالات خارجی را بخون که اثبات شق القمره
خود امریکایی ها که سنگشونو به سینت میزنی اخیرا کشف کردن که ماه به دو نیم تقسیم شده بوده
اما ما 1400 سال پیش بهمون گفته بودن

بعضی چیزا رو ادم باید درک کنه
درک کردن هم با حسهای 5گانه نیست
درک از شعور میاد

اوکی؟

0 ❤️

2013-03-08 09:10:31 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]اسم مهدی رو روی دین من بیاری هرچی از دهنم در بیاد بهت میگم
قدمت زرتشت خیلی بیشتر از یهود و مسیح و بوداس چه برسه به اسلام ،این ننگو به زرتشت نبند
زرتشت خرافات نداره
عرب سوسمارخور[/quote]
گفتار نیکت و تنرین کن.من اسم حضرت مهدی و رو دینت نیاوردم گفتم رنگو همون سوشانس دین تو رو به سخره گرفته.حالا اگه تو کوری مشکل من نیست

0 ❤️

2013-03-08 09:11:12 +0330 +0330

چه عجب یه خانوم پیدا شد طرفداریه پسر بدبختو کنه.پس مهریه خود شما چقده؟حاضرید مهرتونو ببخشید؟پس چرا چرخ گوشت خریدید؟

0 ❤️

2013-03-08 09:15:37 +0330 +0330

salam be hame iraniha
age faghaaaat be hake chize ham ehteram mizashtim na din na dolat jolo khaste irani ro nemitonest begire
ma dar zaher khodemon ro khafe mikonim az taarof(( shebhe ehteram)) vali pa amal hich arzeshi vase hich kesi ghael nistim
mohem nis ki bashe zartoshti kafar ya arab ya shie faghat tohin va bi ehterami in be on on be in
kash be adamiatemon bishtar az nejad va din va ghomiatemon fek mikardim
biaid adam bashim

0 ❤️

2013-03-08 09:16:09 +0330 +0330

[quote=dodoldeh]چه عجب یه خانوم پیدا شد طرفداریه پسر بدبختو کنه.پس مهریه خود شما چقده؟حاضرید مهرتونو ببخشید؟پس چرا چرخ گوشت خریدید؟[/quote]
من مهرم 124سکه بود که موقع طلاق بخشیدم.اما الان که بحث ازدواج مجدد برام وسطه مهرم یک سکه و یک حج قرار باشه.چرخ گوشتم من نخریدم جهاز و مادر و پدرم خریدن.چرخ گوشت کوچکترین مثال بود.خیلی از وسایل زندگی ما تجملات الکیه که به راحتی میشه حذفش کرد

0 ❤️

2013-03-08 09:16:22 +0330 +0330

دوستان خوبم وقتتونو با ادامای جیره خور امریکا هدر ندین
اینا درک و شعور ندارن چیزی حالیشون نیست
خودشونو میزنن به ادم چیز فهم حرف گنده ترراز دهنشون میزن که بی ارزش
فقط بلدن تبلیغ اراجیف بکنن زر مفت بزن وسلام

0 ❤️

2013-03-08 09:18:35 +0330 +0330

من موندم بین این همه دختر شیرین عقل
خب منم میخوام یاد بگیرم این حرکت شق القمرو
من موی تای و موی بوران کار میکنم
بعد از این که محمد ماه شکست با چی دوباره چسبوندنش با تف
اصلا کی این حرف بیخودو زده

0 ❤️

2013-03-08 09:20:18 +0330 +0330

مگه مهریه کم کار سختیه؟
من خودم مهریم 14 سکه بود
هیچوقتم از شوهرم نخوام خواست بهم بده
چون هدف زندگی و خوشیمو تو پول نمیبینم

اگه دخترای الان پولکی شدن معنیش این نیس که دختر قانع دیگه پیدا نمیشه!

0 ❤️

2013-03-08 09:21:51 +0330 +0330

منطق یعنی این!!!؟؟
کتاب مقدس زردستیان در مورد زنی که در خانه شوهرش باردار شده و کودک مرده به دنیا بیاورد دستوری جالبی دارد . زن بیچاره باید برای پاک شدن چیکار بکنه!!!
بر علاوه این که باید یه کلبه مخصوص برایش بسازند و جدا از همه زنده گی کنند در ایاتی 49 و 50 فصل سوم کتاب ویدویدا
میگه:
ای افریننده جهان جسمانی وای مقدس : بگو بدانم ، نخستین خوراک و غذا ان زن چه خواهد بود.
اهورمزدا پاسخ داد و گفت ، این زن باید یک مقدار خاکستر امیخته با شاش گاو به اندازه سه لقمه ، شش لقمه یا نه لقمه میل کند و در دخمه شکم خوئ وارد نماید.

به این مگن راه حل منطقی!!!

0 ❤️

2013-03-08 09:23:16 +0330 +0330

بح بح چه خبر اینجا عجب دینو ایمونی بهم تعارف میکنن مملکت داره با این گرونی و تحریمو تورمو دزدیو اختلاصو هزار جور چیز دیگه میپوکه بعد اینا بحث دینی را اینداختن وامصيبتاه وااااااااااااااااااااااااا

0 ❤️

2013-03-08 09:27:25 +0330 +0330

[quote=ericsson]منطق یعنی این!!!؟؟
کتاب مقدس زردستیان در مورد زنی که در خانه شوهرش باردار شده و کودک مرده به دنیا بیاورد دستوری جالبی دارد . زن بیچاره باید برای پاک شدن چیکار بکنه!!!
بر علاوه این که باید یه کلبه مخصوص برایش بسازند و جدا از همه زنده گی کنند در ایاتی 49 و 50 فصل سوم کتاب ویدویدا
میگه:
ای افریننده جهان جسمانی وای مقدس : بگو بدانم ، نخستین خوراک و غذا ان زن چه خواهد بود.
اهورمزدا پاسخ داد و گفت ، این زن باید یک مقدار خاکستر امیخته با شاش گاو به اندازه سه لقمه ، شش لقمه یا نه لقمه میل کند و در دخمه شکم خوئ وارد نماید.

به این مگن راه حل منطقی!!![/quote]

=))

0 ❤️

2013-03-08 09:28:59 +0330 +0330

با عرض معذرت همین نام کتاب وندیداد هستش اشتباه تاپی بود!

0 ❤️

2013-03-08 09:29:47 +0330 +0330

s alam be hame iraniha
age faghaaaat be hake chize ham ehteram mizashtim na din na dolat jolo khaste irani ro nemitonest begire
ma dar zaher khodemon ro khafe mikonim az taarof(( shebhe ehteram)) vali pa amal hich arzeshi vase hich kesi ghael nistim
mohem nis ki bashe zartoshti kafar ya arab ya shie faghat tohin va bi ehterami in be on on be in
kash be adamiatemon bishtar az nejad va din va ghomiatemon fek mikardim
biaid adam bashim

0 ❤️

2013-03-08 09:33:47 +0330 +0330

خخخخخ ericsson نوشت : منطق یعنی این!!!؟؟
میگه:

به این مگن راه حل منطقی!!!

منطقشون تو حلقم ،خخخخخ

دادا بازم بگو از این منطقشون ،شاید زرتشتی شدیم

0 ❤️

2013-03-08 09:39:43 +0330 +0330

نه شاش و نه پهن گاو از نظر اسلام نجس نیست بلکه خاصیت درمانی هم داره برای هممینم گاو موجود مقدسیه
بعدشم همین الانم کم کود اننسانی به خورد ماها نمیدن
خیلی از مواد مسکن که مخدرن از شاش انسان درس میشن
شاش انسان هم کم خاصیت نداره
بعدشم من اصول زرتشتو و اسلام قبول ندارمم چون الان روش های مدرن تر بهداشتی تری هست
راستش با اون همه معلوماتت بعید بود اینو بگی؟

0 ❤️

2013-03-08 09:47:20 +0330 +0330

تنها چیزی که از زرتشت بدون تحریف باقی مونده کتاب اوستاس
بقیه رو اسلامگراها نوشتن
در ثانی کمی فک کنین بحث 3000سال پیش بوده

0 ❤️

2013-03-08 09:50:36 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]نه شاش و نه پهن گاو از نظر اسلام نجس نیست بلکه خاصیت درمانی هم داره برای هممینم گاو موجود مقدسیه
بعدشم همین الانم کم کود اننسانی به خورد ماها نمیدن
خیلی از مواد مسکن که مخدرن از شاش انسان درس میشن
شاش انسان هم کم خاصیت نداره
بعدشم من اصول زرتشتو و اسلام قبول ندارمم چون الان روش های مدرن تر بهداشتی تری هست
راستش با اون همه معلوماتت بعید بود اینو بگی؟[/quote]
عزیزم تو اگه احساس میکنی کود انسانی یا پهن گاو پر خاصیته میتونی به دستور دینت چند لقمه کود تناول کنی.دین ما حکمی داره به اسم انقلاب که اگر جسمی از حالت اولیه خود خارج بشه و خواصش عوض بشه دیگه نجس نیست ما ترجیه میدیم کود هایی که منقلب شده و میوه شده بخوریم.شما هم به دستور دینت از محصولات گاو به صورت مستقیم استفاده کن

0 ❤️

2013-03-08 09:56:43 +0330 +0330

1400سال پیش اعراب سوسمار میخوردن دختراشونو زنده بگور میکردن
اونوقت انتظار داری3000سال پیش ایرانیا …
اعراب 3000سال پیش چه جوری تطهیر میکردن

0 ❤️

2013-03-08 09:59:54 +0330 +0330

عزیزم!
این شما قبول ندارید که نشد حرف!
یه زردشتی باید به همه کتاب های مقدس اش باور داشته باشه ، بناید با کتب و ایات تان گزینشی برخورد بکنید ، همه جامعه زردشتیان قبولش دارند اون وقت نداری ؟ مهم نیست.
بعدشم : مامسلمون ها تمام الفاظ وکلمات قران کریم رو دانه به دانه قبول داشته بشون ایمان داریم!
به این میگن ایمان نه اونه گی بخشی از کتاب مقدستو باور کنی به مابقا ایمان نداشته باشی !

0 ❤️

2013-03-08 10:02:28 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]1400سال پیش اعراب سوسمار میخوردن دختراشونو زنده بگور میکردن
اونوقت انتظار داری3000سال پیش ایرانیا …
اعراب 3000سال پیش چه جوری تطهیر میکردن[/quote]
اما پیامبر من ایین احمقانه اعراب و رد کرد و کتابی و اورد که بعد 1400سال هنوز قابل اجراس.اما توی اوستا چرا قانونی نداری که بعد 3000سال بتونی جایگزین حکم غسل با شاش کنی.در ضمن پیامبر من نه سوسمار خورد نه دختر زنده به گور کرد.بر عکس گفت دختران ریحانه های بهشتن.و غذایش نون و شیر و خرما بود

0 ❤️

2013-03-08 10:02:44 +0330 +0330

ببینم شما ترشیده ها و مطلقه ها میخواین خودتونو با کامنتای من ارضا بکنین
اقا اریکسون ولم بکن برو به جهنم

0 ❤️

2013-03-08 10:08:22 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]ببینم شما ترشیده ها و مطلقه ها میخواین خودتونو با کامنتای من ارضا بکنین
اقا اریکسون ولم بکن برو به جهنم[/quote]
کنتور بنداز بشمور.از پیشنهاد های دین ما اینه هر لحظه نگاهی به اعمالت بنداز و جوری زندگی کن که انگار لحظه بعد از دنیا میروی پس نگذار حق کسی بر گردنت باشد.حالا تو کنتور بنداز ببین طبق این دستور و البته دستور عزیز دینت تا حالا چند بار گفتار نیک داشتی

0 ❤️

2013-03-08 10:12:01 +0330 +0330

باشه عزیزم ! هههههههه
زیاد ناراحت نباش ،‌به دستور قران کریم و تمام کتب اسمانی پیش از ان که ریشه همه مشترک هست و همه یکتا پرستی رو تبلیغ و ترویج می کردند ، چند کلام سخنی باهم گفتیم .
به فرمایش قران کریم که می فرماید :
لاَ يُکَلِّفُ اللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَهَا لَهَا مَا کَسَبَتْ وَ عَلَيْهَا مَا اکْتَسَبَتْ رَبَّنَا لاَ تُؤَاخِذْنَا إِنْ نَسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَ لاَ تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْراً کَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنَا رَبَّنَا وَ لاَ تُحَمِّلْنَا مَا لاَ طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَ اعْفُ عَنَّا وَ اغْفِرْ لَنَا وَ ارْحَمْنَا أَنْتَ مَوْلاَنَا فَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِينَ‌ (286)
خداوند هیچ کس را، جز به اندازه تواناییش، تکلیف نمی‌کند. (انسان،) هر کار (نیکی) را انجام دهد، برای خود انجام داده؛ و هر کار (بدی) کند، به زیان خود کرده است. (مؤمنان می‌گویند:) پروردگارا! اگر ما فراموش یا خطا کردیم، ما را مؤاخذه مکن! پروردگارا! تکلیف سنگینی بر ما قرار مده، آن چنان که (به خاطر گناه و طغیان،) بر کسانی که پیش از ما بودند، قرار دادی! پروردگارا! آنچه طاقت تحمل آن را نداریم، بر ما مقرّر مدار! و آثار گناه را از ما بشوی! ما را ببخش و در رحمت خود قرار ده! تو مولا و سرپرست مایی، پس ما را بر جمعیّت کافران، پیروز گردان!
﴿البقرة، 286﴾
هر کی کاری نیک بکند یا بد برای خودش کرده و از ما یه اشاره بود و همین.

امیدوارم الله ج همه ما وشما را به راه راست هدایت کنه و بهشت برین را نصیب همه بفرماید.

0 ❤️

2013-03-08 10:32:50 +0330 +0330

اصلا کدورتمونو بیخیال شو من تو فکر شوهرتم
شوهرت واسه چی طلاقت داد؟

0 ❤️

2013-03-08 10:37:00 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]اصلا کدورتمونو بیخیال شو من تو فکر شوهرتم
شوهرت واسه چی طلاقت داد؟[/quote]
شوهرم طلاق نداد من طلاق گرفتم.

0 ❤️

2013-03-08 11:25:44 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]اصلا کدورتمونو بیخیال شو من تو فکر شوهرتم
شوهرت واسه چی طلاقت داد؟[/quote]
حالا هرچی هیچی بهت نمیگیم
میگیم خر شده بذار تو عالم خودش باشه هی زر میزنی
الان تو سوراخه خونت 7 جا قایم شدی میحرفی
همین جرات را داری یجا جلو مسلمونا اینارو بگی؟

0 ❤️

2013-03-08 11:33:46 +0330 +0330

[quote=ericsson]به به چی سخنانی زیبای ،‌واقعا که زیبا و شاعرانه بود!
خب حال فرض می کنیم انسانی به فرمایشان شاعرانه عمل نمی کند و دارد اجتماع را در گیر خودش کرده و مردم رو ناراحت ساخته . نه گفتار نیک به خرجش میره نه پندار نیک ، تاریخ و علم جامعه شناسی گواه هست که در طول تاریخ بشریت از این گونه اشخاص به وفور در هر ملت و قومی بوده اند و خواهد بود حالا سوال این جاست که دین شما برای گناه های مختلف چی کیفر های در نظر گرفته ؟؟
نمیشه که در دنیا جرم و جنایت نشه نمی شه مجرم رو صورتشو بوسید و گفت نکن عزیزم!!! پس باید هر دین قوانین خودشو داشته باشه با نیایش های که شما گذاشتی میشه احساساتی شد ولی نمیشه اجتماع رو اداره کرد!
قوانین دین را رو کن تا همه ببین میشه با دین زردشت جهان رو اداره کرد؟؟؟؟؟
ما هم مشتاقیم.[/quote]
بد بخت دین ایرانتو داری زیر سوال میبری?من الان یه تایپک زدم ولی حذفش کردم چون پی بردم کارم اشتباهه و نباید دین ستیزی کرد-تو هم بر سنگ اعراب رو به سینه بزن

0 ❤️

2013-03-08 11:35:48 +0330 +0330

گفت مملکتمون رو جمع کنیم
اما ما با دو تا گوساله که چه عرض کنم در افتادیم
آقا بحث ما چیزی دیگست
اینا رو محل نذارید خیلی سنگین رنگین گم میشند
گرچه تنها کافیه من ای پی اینو پیدا کنم تحویل فتا بدم
اون موقع قشنگ برای رنگو قر میده تا بفهمه اصن رنگو دیلدوی خونشونه
.
.
از بقیه دوستان بابت حرفام معذرت میخوام

0 ❤️

2013-03-08 11:48:47 +0330 +0330

به تاپیکت سر زدم ولی لیاقت کامنت گذاشتنو نداشت ، چون یه مشت حرف مفت و شعار های تعصب امیز و ناسیونالستی بود که بدرد هیچ هم نمی خوره !
برای کشور باید کاری بیشتر از چند تا شعار تو خالی انجام داد تا بشه کشور!
تو هم تو همون عنوان تاپیکت به اسلام ومسلمانان توهین کرده بودی و لعنت ونفرین!
ضمنا اگه راست میگی و ادم منطقی هست بدون توهین و جوش اوردن به ایراداتی که وارد کردیم جواب بده!
دیگه اینکه باید بدونی که ، اندیشه ها و باور های هرگز مرز و نژاد و قوم کشور نمی شناسند ، هر دیدگاهی که با عقل انسان و دانش بشر مطابقت داشته باشه لیاقت توجه داره نه باور های که سالهاست دیگه ازشون حتی چیزی باقی نمونده!
اسلام عزیز دین عقل و فطرت هست و اغوشش به روی هر ادم اهل فهم و دانش بازه ، هرگز کسی رو بر دیگر بخاطر قوم و قبیله اش برتری نمیده مثلی ادیان دیگه !
پس خجسته باد اسلام و زنده باد مسلمان ایران و جهان که انشاالله به زودی با هم متحد میشن !
خداوند ج ما وشما را هدایت کند.

0 ❤️

2013-03-08 11:53:14 +0330 +0330

[quote=Poriya74]گفت مملکتمون رو جمع کنیم
اما ما با دو تا گوساله که چه عرض کنم در افتادیم
آقا بحث ما چیزی دیگست
اینا رو محل نذارید خیلی سنگین رنگین گم میشند
گرچه تنها کافیه من ای پی اینو پیدا کنم تحویل فتا بدم
اون موقع قشنگ برای رنگو قر میده تا بفهمه اصن رنگو دیلدوی خونشونه
.
.
از بقیه دوستان بابت حرفام معذرت میخوام[/quote]
شما خسته نشدی بس که با خودت حرف زدی
کی باهات حرفی زده
چرا خودتو قاطی میکنی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «