صندلی داغ با حضور میتی ددلاور

1397/06/04

کاماردز!متاسفانه کاربری شدو69 به علت مشغله کاری زیاد و نبود برخی اپشن ها نتونست صندلی داغ رو ادامه بده و کاربری کیر ابن ادم هم همینطور…

پس بنده به عنوان کسی که نمیخوام بزارم رسم و رسوم به گای سگ بره تصمیم گرفتم خودم خودمو بدبخت کنم و با پای خودم برم سمت صندلی داغ!وگرنه من اصن علاقه ای به نشستن رو این صندلی نداشتم به جون عمه هام!:(:(…و البته وسوسه این که اولین نفری باشم که تو شهوانی صندلی داغ خودشو راه میندازه افتاده مثل خوره افتاده به جونم!^-^

خب!تاپیک من،قوانین من!^-^

یک…سوالات در صورت لزوم جواب داده نمیشن ولی تمام جواب های داده شده رک و صادقانه خواهد بود!

همین!^-^

بیوگرافی:

تو عصر یه روز شخمی تابستون تو اوایل تیرماه،یه زن بیهوش رو میرسونن بیمارستان…میگن بچه هفت ماهش خیلی بداخلاق و کله خره و همش جفتک میندازه!انگار که خیلی عجله داره تا دنیایی که هیچ شناختی ازش نداره رو به چشم ببینه!وضع مادر وخیمه و دکترا راهی جز انجام هر چه سریعتر سزارین ندارن!مادره همینجوری هم ضعیفه،هم روحی،هم جسمی…

جای کبودی ها و خون مردگی های رو تنش هنوز خوب نشده،نمیتونه تحمل کنه…نمیتونه!پس یه مرده بهتر از دوتاس!عملو شروع کنید!

دو ساعت بعد یه بچه نارس دو کیلویی به رنگ گوجه فرنگی تو بخش مراقبت های ویژه اطفال یا همچین کوفتی که اصلا نمیدونم کجا هست بستری میشه!یعنی انگار سرنوشتش با بودن تو بیمارستان گره خورده!این بچه زیاد اهل شاشیدن رو لباس پرستارا یا پی پی کردن روشون نبود…بچه مودب و ساکتی بود…اونقدر که میگن حتی وقت تولدش هم گریه نکرد!انگار همه اشکاشو برای روزای بزرگ شدنش نگه داشته بود!اون بچه مریض بود،مثل مادرش،پدرش و همه ادمای دور و برش…اون همونجا مرد!مرده ای که رشد کرد،اشتباه کرد،جبران کرد و…اون بچه،مرده خاصی بود!از همون بچگی عاشق بود!عاشق کی یا چی؟نمیدونم!خودشم هیچوقت نفهمید!اون بچه ددلاور بود!

اتوبیوگرافی:

حرفی ندارم!من منم!یه جوون چپ همجنسگرا تو بوشهر،یه قصاب ادما توی ورخویانسک،یه بچه زیر دوربین یه تک تیرانداز صرب توی سارایوو،یه افسر وظیفه شوروی تو هاوانا،عضو گارد حفاظت شخصی سالوادور النده،مامور ترور ادولف هیتلر،من وجود ندارم!ما وجود داریم!جک اسنایپر،کلنل،جوکر،ددلاور،مهدی یا…مهم نیست منو با کدوم اسم میشناسین یا تو کدوم وضع دیدین…من یه نفر نیستم!هیچکدوممون نیستیم!

همیشه قوه تخیل فوق العاده قوی داشتم…خیلی وقتا ازش تو ساختن و طراحی هام سود بردم و خیلی وقتا بابتش زجر کشیدم،مثلا اون مواقعی که فکر میکردم چی میشه اگه تنها ادمی که تو زندگیم واقعا عاشقش بودم بشه زیر خواب فلانی…گه گاهی غیر ممکنه که بتونی مغزتو کنترل کنی…توهم،توحش،توهم،توحش،توهم،توحش…از ترس اینکه بیشتر و بیشتر به اون صحنه های ناممکن و شنیع فکر کنم شروع میکردم…مشت پشت مشت…درد تنها چیزی بود که میتونست فکرمو منحرف کنه،مشت پشت مشت…انقدر تو دیوار مشت میزدم که استخونام ترک برمیداشت و اونقدر خون از دست میدادم که دیگه نمیتونستم ادامه بدم…از پا میفتادم!از شهوت و داشتنش متنفر میشدم…انتظار داشتم باکره تر از این حرفا باشم…کابوسام همین چیزا بود…همین چیزا هست!که از بودن پیش بقیه لذت میبره!ادم خرابی نیست،مطمىنم…ولی ترس فهمیدن چیزایی که ممکنه باشه یا نه،همیشه مثل خوره روح تورو ذره به ذره میخوره…این کابوسا هیچوقت تموم نمیشن…این حس سقوط به قهقرا…

من یه دیوونه ام!اینجا یه ادم لجباز کله شقم که همش اینجا مشغول فحش دادن به یه سری جاکش و لاشیه!بیرون من یه مهندس،شیمیدان،فعال سیاسی،تاریخدان،ارماتوربند،برقکار،بنا،کابینت ساز،فروشنده و…ام که روزی حداقل دو پاکت ریه دود کردن رو شاخشه!این فکری بود که تا چند ساعت پیش میکردم!الان فهمیدم که کی ام!من منم!من همه چی ام!من هیچ چیزم!من همه دنیام!خدا،شیطان…این اون ثانیه لعنتیه که تعیین میکنه من کی باشم!کلنل،جوکر،جک اسنایپر،میتی ددلاور،الکس کالنکوف یا…!من ما هستم!اکثر شما هم کسی جز خودتون هستین!
پس به دنیای واقعی خوش اومدین!به دنیای من!به دنیای ما!!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-26 01:38:21 +0430 +0430

نه دل مفتون دلبندی نه جان مدهوش دلخواهی

نه بر مژگان من اشکی نه بر لبهای من آهی

نه جان بی نصیبم را پیامی از دلارامی

نه شام بی فروغم را نشانی از سحرگاهی

نیابد محفلم گرمی نه از شمعی نه از جمعی

ندارد خاطرم الفت نه با مهری نه با ماهی

به دیدار اجل باشد اگر شادی کنم روزی

به بخت واژگون باشد اگر خندان شوم گاهی

کیم من ؟ آرزو گم کرده ای تنها و سرگردان

نه آرامی نه امیدی نه همدردی نه همراهی

گهی افتان و خیزان چون غباری دربیابانی

گهی خاموش و حیران چون نگاهی برنظرگاهی

رهی تا چند سوزم در دل شبها چو کوکبها

باقبال شرر نازم که دارد عمر کوتاهی

6 ❤️

2018-08-26 01:46:42 +0430 +0430

افتابه قرمز خیلی درد داره دنیایی که خلقتش از ازل وصله ناجور بود ما به این خلقت راضی نبودیم زور بود. میدونی همه آدما اسیرِ حیات برهنه شدن چون انسانیت مثل اَبَر انسان مُرده... ایرانی که داره آدماشو بسمتِ تفکراتِ اگزیستانسیالیستی سوق میده و گرایششونو به آنارشیستی چیزی جز اندوه و غم و تنهایی و... واسه ما نمیمونه،فرقی نمیکنه ندانم گرا باشی با اتئیست یا خداباور مهم اینه اینجا به انسان بودن میخندن باید مثل خودشون گرگ باشی و بدری تا.... خیلی گفتم بیخیال همه غم دارن ویادم اومد سوالم؛ چه سیگاری میکشی تو این وضع و قیمتِ سرسام اورِ سیگار بهمنِ5000تومنی!؟؟ ?

3 ❤️

2018-08-26 08:58:33 +0430 +0430

۱_کیونت درشته؟
۲_کیونت سفیده؟
۳_کیونت مو داره اصن؟
۴_کیونت شهوت برا انگیزه؟
۵_کیون دیدنی است یا کردنی ؟
۶_دخول به کیون رو چطور میبینی؟چرا؟
۷_بهترین قسمت بدن یک زن؟
۸_بهترین قسمت بدن یک مرد؟
۹_فکر میکنی هیچ وقت با کسی وارد رابطه میشی؟!
۱۰_قدت وزنت فرم صورتت؟
۱۱_آ شیخ شدو رو چگونه میبینی؟
۱۲_پی تکه ممه ای میگردی؟
۱۳_پورن استار مورد علاقه؟
۱۴_ کی رو دوست داری تو سایت ببینی کی رو دیدی؟
۱۵_اسپنک روی کیون رو چگونه میبینی o_O

5 ❤️

2018-08-26 10:01:18 +0430 +0430
نقل از: 12Arezoyeazad

افتابه قرمز خیلی درد داره دنیایی که خلقتش از ازل وصله ناجور بود ما به این خلقت راضی نبودیم زور بود. میدونی همه آدما اسیرِ حیات برهنه شدن چون انسانیت مثل اَبَر انسان مُرده... ایرانی که داره آدماشو بسمتِ تفکراتِ اگزیستانسیالیستی سوق میده و گرایششونو به آنارشیستی چیزی جز اندوه و غم و تنهایی و... واسه ما نمیمونه،فرقی نمیکنه ندانم گرا باشی با اتئیست یا خداباور مهم اینه اینجا به انسان بودن میخندن باید مثل خودشون گرگ باشی و بدری تا.... خیلی گفتم بیخیال همه غم دارن ویادم اومد سوالم؛ چه سیگاری میکشی تو این وضع و قیمتِ سرسام اورِ سیگار بهمنِ5000تومنی!؟؟ ?

مگنا اولترا!..گه گاهی هم کنت اچ دی…

3 ❤️

2018-08-26 10:07:51 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 دیوووووووث

دیدم خیلی خوشحال شدم کلی سوال آماده کردم

ولی با این بیو و اتوبیوگرافی ریدی تو حالم…

ولی خب یکی میپرسم چرا فک میکنی من اطلاعاتی هستم و آرزوی کشیدن صندلی از زیر پام داری؟توضیح بده برام

اصولا بنده در مورد اکثر اعضا این توهم دایی جان ناپلىونی رو دارم!نه شوخی کردم!فقط در مورد تو دارمش! ? (dash) ?

اصن عکستو که دیدم فهمیدم با خودکار نامرىیا رو پیشونیت نوشتن اطلاعاتی!:(…به این میگن چشم بصیرت!^-^

حالا وایسا انقلاب کنم و گیرت بیارم!اصن کی گفت قراره دارت بزنم؟ ? ?

2 ❤️

2018-08-26 10:09:29 +0430 +0430
نقل از: Bobi_BoobLover تنها سوالم از تو :چرا اینقد از این دنیا متنفری؟

ببخشید که سوالتو با سوال جواب میدم عزیز دل برادر…

#چرا میخوای نباشم؟

1 ❤️

2018-08-26 10:25:59 +0430 +0430
نقل از: shadow69

۱_کیونت درشته؟
۲_کیونت سفیده؟
۳_کیونت مو داره اصن؟
۴_کیونت شهوت برا انگیزه؟
۵_کیون دیدنی است یا کردنی ؟
۶_دخول به کیون رو چطور میبینی؟چرا؟
۷_بهترین قسمت بدن یک زن؟
۸_بهترین قسمت بدن یک مرد؟
۹_فکر میکنی هیچ وقت با کسی وارد رابطه میشی؟!
۱۰_قدت وزنت فرم صورتت؟
۱۱_آ شیخ شدو رو چگونه میبینی؟
۱۲_پی تکه ممه ای میگردی؟
۱۳_پورن استار مورد علاقه؟
۱۴_ کی رو دوست داری تو سایت ببینی کی رو دیدی؟
۱۵_اسپنک روی کیون رو چگونه میبینی o_O

1_نه

2_نه

3_داره ولی کم…

4_ندومبه!

5_و بازم ندومبه!

6_به عنوان رفتاری صدمه زننده و خطرافرین…هم از نظر بهداشتی و جسمی کار منطقی نیست،هم از نظر اخلاقی…با درد کشیدن و گشاد شدن تدریجی فرد لذت بردن کار قشنگی نیس!

7_ممه…چون میشه باهاش بوق زد!^-^

8_بستگی داره!:):)

9_ندومبه!

10_180

60

کشیده

11_یه عبضی تک خور!^-^

12_نه!

13_ندارم!

14_حسام و ارشا و مصی ها و…

ازنزدیک که هیچکی…در حد عکس ساسی و مصی مقدسو دیدم!و البته اناناس بابا و میلگرد جانو!

15_خوشم نمیاد ازش…

3 ❤️

2018-08-26 10:52:42 +0430 +0430

درود پسره عاشق پیشه...

1- چند سالته......

2- توی شهوانی دنبال چی هستی.....

3- درسته که همجنسگراها عاشق پیشه ترن؟....

4- با خشونت چطوری....

5- دلت میخواست چه کسانی رو از این سایت شوت کنی بیرون...

6- اگر ادمین میشدی، چه تغییراتی تو این انجمن میدادی...

7- اگر از ایران بری، کجا میری...

8- آیا همجنسگراها، زمان برخورد جنسی بایه خانوم احساس چندش دارن؟....

9- نظرت راجعب من چیه؟...

1 ❤️

2018-08-26 11:10:11 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies

درود پسره عاشق پیشه...

1- چند سالته......

4- با خشونت چطوری....

9- نظرت راجعب من چیه؟...

1_19

2_هیچی…فقط گذروندن وقت در کنار دوستان…

3_فک کنم اره…

4_رفیق قدیمیمه!

5_امثال کسخلایی مثل مرشدمیرزا یا جاکشایی مثل bkc و … رو…شومبول به سرا و کسخلای عقده ای رو!

6_اگه ادمین مشدوومم… اوفففف!اومد!^-^

تو این انجمن رو نمیدونم ولی در کل اگه ادمین بودم شومبول به سرها،بیغیرت ها،بچه بازها و…رو در جا بگا میدادم روی داستان ها نظارت بیشتری داشتم…انقدر کتابی حرف نمیزدم و اپشن های بیشتری رو در اختیار بعضی کاربرای خاص قرار میدادم…

7_کشورای اروپای شرقی…قزاقستان،المان،هلند،
جمهوری چک…در کل زیاد مطمىن نیستم…

بچه خوبی هستی…زیا نمیشناسمت ولی یه نیمچه ارادتی بهت داریم!

2 ❤️

2018-08-26 11:14:27 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: jim_jefferies

درود پسره عاشق پیشه...

1- چند سالته......

4- با خشونت چطوری....

9- نظرت راجعب من چیه؟...

1_19

2_هیچی…فقط گذروندن وقت در کنار دوستان…

3_فک کنم اره…

4_رفیق قدیمیمه!

5_امثال کسخلایی مثل مرشدمیرزا یا جاکشایی مثل bkc و … رو…شومبول به سرا و کسخلای عقده ای رو!

6_اگه ادمین مشدوومم… اوفففف!اومد!^-^

تو این انجمن رو نمیدونم ولی در کل اگه ادمین بودم شومبول به سرها،بیغیرت ها،بچه بازها و…رو در جا بگا میدادم روی داستان ها نظارت بیشتری داشتم…انقدر کتابی حرف نمیزدم و اپشن های بیشتری رو در اختیار بعضی کاربرای خاص قرار میدادم…

7_کشورای اروپای شرقی…قزاقستان،المان،هلند،
جمهوری چک…در کل زیاد مطمىن نیستم…

بچه خوبی هستی…زیا نمیشناسمت ولی یه نیمچه ارادتی بهت داریم!

خیلی خیلی ممنون از جوابهای صادقانت… ارادتمندم… ? ?

2 ❤️

2018-08-26 12:55:55 +0430 +0430

کسی سوالی نداره یعنی؟:(

3 ❤️

2018-08-26 13:21:30 +0430 +0430
  1. تاحالا کوس يا کون کردي؟

2. اگه يه کوس سفيد و توپول و يه کون سفيد تنگ بذارن جلوت کدومو انتخاب ميکني؟

3. بين يه پسر خوشکل و دختر خوشکل کدومو انتخاب ميکني واسه سکس؟

4. به چيزي فتيش داري؟

5. تاحالا خفتت کردن يا انگولت بدن يا دست ماليت کنن و اينجور کسشعرا؟

6. چرا از اروپاي شرقي خوشت مياد؟ کلا راجب اروپا چه تخيلاتي در سر داري و ديدت بهش چيه؟

1 ❤️

2018-08-26 14:39:07 +0430 +0430
نقل از: Berlinboy
  1. تاحالا کوس يا کون کردي؟

2. اگه يه کوس سفيد و توپول و يه کون سفيد تنگ بذارن جلوت کدومو انتخاب ميکني؟

3. بين يه پسر خوشکل و دختر خوشکل کدومو انتخاب ميکني واسه سکس؟

4. به چيزي فتيش داري؟

5. تاحالا خفتت کردن يا انگولت بدن يا دست ماليت کنن و اينجور کسشعرا؟

6. چرا از اروپاي شرقي خوشت مياد؟ کلا راجب اروپا چه تخيلاتي در سر داري و ديدت بهش چيه؟

1_نه

2_کیون سفیدو قطعا،البته نه واسه کردن! ?

3_:/…قطعا پسرو!

4_فتیش پا و جوراب شلواری به مقدار خیلی کم…یه سری چیزای دیگه هم هست که گفتن نداره!

5_اره…بابام از این کثافت کاریا دوست داشت،جز اون،نه…اون کاراشم مال قبل این بود که بتونم بزنمش و از خودم دفاع کنم…

6_چون از شوروی خوشم میاد!چون از چکسلواکی و یوگسلاوی خوشم میاد!از فلسفه شون و صد البته پسرای سفید بیموشون!^-^

(شوخی کردم دیوثا نریزین پی وی!:(:()

اروپا وضع فرهنگی و اخلاقی مردمش خیلی بهتر از اهالی خاورمیانه یا امریکاس،مراعات خیلی چیزارو دارن و به جرم ارتداد یا همجنسگرایی اعدامت نمیکنن!

5 ❤️

2018-08-26 14:45:05 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77 ۱. اهل گیم هستی? اگه آره پی سی یا ایکس باکس یا پلی استیشن?

۲. اعتقادت نسبت به وجود یا عدم وجود خدا چیه?

۳. کدوم ژانر آهنگ و کدوم خواننده رو خزترین میدونی?

۴. جق رو با دست راست یا چپ یا هردو همزمان میزنی?

۵. تا حالا به کون معلمات دست زدی?

۶. تا حالا شده از خودت خسته بشی? از گرایشت و عدم درک بقیه عصبی بشی? کسی هس که در این مورد درکت کنه و بدون قضاوت بر پایه دین و کسشرات انشقاق پیدا کرده از آن باهات رفیق شه(تو سایت نه)?

۷. فرض کن عاشق یه نفری از ته دل و اگه ازدواج کنین به علت مشکلات ژنتیکی به طور حتم بچه دار نمیشین. باهاش ازدواج میکنی?

1_فقد پی سی،فقد کال اف و مدال اف هنر و فارکرای و مترو 2033 و…!

2_توهم مطلق و جواب ادما به چیزایی که نمیفهمنش یا ازش میترسن!

3_نمیدونم راستش!سوال سختیه،قبول نیست!:(

4_دست راست…

5_نه…ولی کونشون گذاستم!^-^

6_:/…داداچ انگار تازه واردی و مترو نمیشناسی!جواب بند اخر هم یه نه گنده اس!

7_وا؟زن؟:/…اره!چون بچه رو میشه به سرپرستی گرفت ولی عشقو نمیشه خرید!

2 ❤️

2018-08-26 14:47:04 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77 ۸. فن مارولی یا دی سی?

۹. بین Stranger Things و 13 Reasons Why کدوم رو انتخاب میکنی?

۱۰. فیلم و سریال ایرانی و هندی(اوووق) میبینی?

۱۱. Infinity war رو دیدی?اگه آره نظرت چی بود در موردش?

8_مارول

9_جفتشم ندیدم!:(

10_نه

11_نه!:(

1 ❤️

2018-08-26 14:50:05 +0430 +0430

می بینم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــه … نمی بینم ! دیوثا کی برقا رو خاموش کرد من اومدم ?
اوووووفففففففففففففففف ببین کی اینجاست
فعلا حال ندارم از فسفرای مغزم استفاده کونم پس به 1 سوال بسنده می کنم!
دنیا رو توصیف کن

1 ❤️

2018-08-26 14:52:58 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی می بینم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــه .... نمی بینم ! دیوثا کی برقا رو خاموش کرد من اومدم ? اوووووفففففففففففففففف ببین کی اینجاست فعلا حال ندارم از فسفرای مغزم استفاده کونم پس به 1 سوال بسنده می کنم! دنیا رو توصیف کن

همین!

2 ❤️

2018-08-26 14:56:53 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی می بینم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــه .... نمی بینم ! دیوثا کی برقا رو خاموش کرد من اومدم ? اوووووفففففففففففففففف ببین کی اینجاست فعلا حال ندارم از فسفرای مغزم استفاده کونم پس به 1 سوال بسنده می کنم! دنیا رو توصیف کن

همین!

بقیه اش واسه بعدا فعلا اینو پرسیدم تاپیکت دستم باشه بعدا یک کیونی ازت جزغاله کونم که هوس رو صندلی نشستن نکونی ? در ضمن زیر سیکل حرف بزن با من ?

1 ❤️

2018-08-26 15:37:25 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی

همین!

بقیه اش واسه بعدا فعلا اینو پرسیدم تاپیکت دستم باشه بعدا یک کیونی ازت جزغاله کونم که هوس رو صندلی نشستن نکونی ? در ضمن زیر سیکل حرف بزن با من ?

سمیه به من کیر نزن،من گونا دارم!پلیییزززز!:(

2 ❤️

2018-08-26 15:40:13 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77

خیلیا هستن حساسن در مورد این که زنشون قبل ازدواج سکس داشته با کس دیگه ایی یا نه

تو هم جزو اون دسته ایی یا سکس رو در هر شرایطی حق هر کس میدونی?

کسی که به فردی متعهده (نامزدی،ازدواج و رابطه) گه خورده بخواد روابط ازاد داسته باشه!

ولی در صورت نبود هیچ تعهدی،من میل قلبیمو دنبال میکنم…و اون چیزی که اون صاب مرده میخواد…البته با رعایت اخلاقیات…

1 ❤️

2018-08-26 15:43:35 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 1.اگه یه حرمسرا داشتی کیارو میبردی توش حداکثر 10 تا

2.اگه شرایط جور‌بشه میای ببینمت؟

3.رلی یا سینگل؟

4.نظرت راجع به من؟

1_فعلا که کوفتم ندارم!تازه از این اخلاقا هم ندارم!ولی واقعا مجبورم اسم بگم؟

2_واقعا میخوای کسی که میخواد اعدامت کنه رو ببینی؟:/

3_سینگلترین سینگل دو عالم!

4_بچه خوبی به نظر میای…فقد کاش اطلاعاتی نبودی!:(

1 ❤️

2018-08-26 15:44:20 +0430 +0430

نظرت در مورد این جمله چیه :

یه روز خوب میاد…

1 ❤️

2018-08-26 15:51:28 +0430 +0430

همین!

پس بهت چی بزنم؟ ?

1 ❤️

2018-08-26 17:12:30 +0430 +0430
نقل از: DarkWeb نظرت در مورد این جمله چیه :

یه روز خوب میاد…

نظری ندارم یا مطمىن نیستم!

اوضاع انقدر گهه که ملت راضین اگه فقط اوضاع بدتر نشه!

1 ❤️

2018-08-26 17:13:00 +0430 +0430

همین!

پس بهت چی بزنم؟ ?

? ?

2 ❤️

2018-08-26 17:18:36 +0430 +0430
نقل از: sasy__78
نقل از: sasy__78 1.اگه یه حرمسرا داشتی کیارو میبردی توش حداکثر 10 تا

2.اگه شرایط جور‌بشه میای ببینمت؟

3.رلی یا سینگل؟

4.نظرت راجع به من؟

1_فعلا که کوفتم ندارم!تازه از این اخلاقا هم ندارم!ولی واقعا مجبورم اسم بگم؟

2_واقعا میخوای کسی که میخواد اعدامت کنه رو ببینی؟:/

3_سینگلترین سینگل دو عالم!

4_بچه خوبی به نظر میای…فقد کاش اطلاعاتی نبودی!:(

1. اره باید بگی (dash)

2.اره دوس دارم ببینمت حتی اگه بعدش بمیرم…

سوالات:

1.چشات ما رنگیه؟

2.شهر مورد علاقت تو ایران و دنیا

3.عزیزترین شخص زندگیت؟

4.اگه رهبر ایران بودی چه کارایی میکردی واسه ایران؟

5.چرا جدیدا کمتر فعالیت (زیر داستانا و تاپیک ها)میکنی؟

1_اون…

تامام!

2_ نمیام تا بسوزی!^-^

3_به قول اوس ممد قهوه ای عنی!^-^

4_نمیدانم یا مطمىن نیستم!شاید برلین…

5_اون…بعدش مادرم…تامام!

6_همه رو اعدام میکردم تا از شر خودشون راحت بشن!^-^:(:(

7_روزی حداقل چارده ساعت سرکارم!چه انتظاری داری!:(

4 ❤️

2018-08-26 17:22:47 +0430 +0430

سلام و درود بر میتی و بقیه کاربران
1.اگه بهت یک میلیون دلار بدن و بگن که ایا دست از گی بودن برمیداری قبول میکنی؟
2.ایا رازی هست که از همه مخفی کرده باشی؟
3.تاحالا شده که یه پسر خوشگل توی خیابون ببینی و بخوای بهش تجاوز کنی؟(البته منظور از تجاوز بستگی به خود فرد داره)
4.اگه قدرت اینو داشتی شخصیت های واقعی همه کاربران شهوانیو بدونی ایا اشکار میکردی توی سایت؟
5.چرا اینقدر مشتی هستی؟ (این اخری حساب نمیشه )
میتی جان فعلا همینا به ذهنم میرسه ?

1 ❤️

2018-08-26 17:30:11 +0430 +0430

بهترین و بدترین خاطرت تو شهوانی چی بوده؟

1 ❤️

2018-08-26 18:23:15 +0430 +0430

همین!

پس بهت چی بزنم؟ ?

? ?

داری می ری تو خط قرمز من ممه فخط فخط فخط تو انحصار منه به هیشکی نمی دم اصن علت خلقت ممه به خاطر من بوده . ممه از جونمم برام عزیزتره . با اینکه دوست دارم ولی اگه یه بار دیگه اسم ممه بیاری اون داس بلند رو بر می دارم کله تو می پرونم! ? اینو کلی می گم هر کی دست به ممه بزنه حسابش با کرام الکاتبین عسدَه

چرا همجنسگرا شودی؟

1 ❤️

2018-08-26 18:54:40 +0430 +0430

تبلیغ نمیکنم!22بامداد نمیگم!کاری ب سگات و دار و دستت ندارم!چاپلوسات جم کن!اصلا دلیل تاپیک زدنت کاری ندارم!منتفرم از دلیلش!متنفرم از دلیلات!فاز من کاری نداشته باش فاز الان تو مهمه!فازتم کاری ندارم پس کلا پیش قضاوت بذار کنار!توهم توطئه ر هم بذار کنار!من ن قاتلتم ن اومدم ترورت کنم!ن اومدم خرابت کنم!ن هیچ چیز دیگه! گرگای گلم ک جای خود دارن و چون نمیفهمن لطفا همون جای خودشون وایسا و ک...س نگن!!!!!! صندلی داغ گذاشته دیگه پس هر چی ر میشه گفت و لزوما لازم نیس ج بده الانم جای صحبتی نی تا فردا شب .............ب صندلی داغت خوش اومدی گلم

0 ❤️

2018-08-27 01:06:06 +0430 +0430
نقل از: Mohamad5676 سلام و درود بر میتی و بقیه کاربران 1.اگه بهت یک میلیون دلار بدن و بگن که ایا دست از گی بودن برمیداری قبول میکنی؟ 2.ایا رازی هست که از همه مخفی کرده باشی؟ 3.تاحالا شده که یه پسر خوشگل توی خیابون ببینی و بخوای بهش تجاوز کنی؟(البته منظور از تجاوز بستگی به خود فرد داره) 4.اگه قدرت اینو داشتی شخصیت های واقعی همه کاربران شهوانیو بدونی ایا اشکار میکردی توی سایت؟ 5.چرا اینقدر مشتی هستی؟ (این اخری حساب نمیشه ) میتی جان فعلا همینا به ذهنم میرسه ?

1_میگم اره،پولو که گرفتم یه بیلاخ نشون میدم بهشون و بعد میکشمشون!^-^

2_اره…

3_دلم خواسته با رضایت خودش باهاش عشق بازی داشته باشم…ولی خب،سریع یادم میفته که یکی بهترو دارم که چه کیرم راست شده باشه چه نه،عاشقشم!یادم میفته این جاکش بازیا کار من نیست!

4_نه!فقد میرفتم تا حسامو پیدا کنم و باهاش مگنا بکشم!:(

5_مشتی؟من یه کسخل ساده ام فقد!:(

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «