لطفا یکمی کمک...🥲🙏

1403/04/11

خواهش میکنم تا آخرشو بخون 🙏🙏

بچه ها به عنوان یه کاپل همیشه توی یه رابطه سعی کردم هیچوقت آزاری و اذیتی از سمت من به طرف مقابلم نشه و همیشه جانب احتیاط رو داشتم… شدیدا حواسم بودم و اجازه سوء استفاده به خودم ندادم هیچوقت.
خدا رو شکر تا الان هم هیچ مشکلی نبوده.
تا اینکه با یکی از بهترین و خوب ترین انسان هایی که پیدا میشه خیلی یهویی آشنا شدم و بعد مدتی کاپل شدیم و رابطه بی نظیر و محشری داشتیم حداقل از دید و نظر من… یکی که هیچی کم نداره و حتی فکر زدن بهش هم حشریم میکنه؛
اکت هاش، خنده هاش، شیطونی هاش، همه چیش بی نظیره یکی که دیگه اصلا دوست نداری از دستش بدی یا با کسی دیگه ببینیش…
ماجرا از جایی شروع شد که بعد از چندبار رابطه و تجربه کردن کلی فانتزی ها کم کم سرد شد و خیلی مقاومت میکرد در مقابل اینکه بریم بیرون و یا سکس داشته باشیم.
اولش فکر کردم یه تایمی نیاز داره تا تنها باشه اما هرچی بیشتر میگذشت انگار بدتر میشد.
الان تو این تایم جدایی‌مون وقتی فکر میزنم به رابطه‌ای که این چند مدت داشتیم متوجه میشم که من خیلی اذیتش کردم و ناخواست و بدون اینکه اون راضی باشه افسار رو داده بودم دست هیولای درونم و تایم سختی رو کنار من گذرونده…
از طرفی هم‌اون آدمیه که نه میتونه نه بگه و نه میتونه یه رابطه رو تموم کنه و نه میتونه دل کسی رو بشکنه و حتی حاظره بدترین تراماها و اتفاقات براش بیفته و بدترین ضربه ها رو ببینه اما طرف مقابلش دلخور و یا ناراحت نشه…
این اواخر حتی احساس میکنم از نشستن کنارم احساس امنیت نمیکنه و یه ترسی وجودشو میگیره،
انگار یه حرفایی ته دلش مونده و میترسه بگه…
فقط با خنده‌هاش و خودشو به حواس پرتی زدن و بهونه آوردن سعی میکنه شرایطو مدیریت کنه…
و از وقتی اینو فهمیدم انگار آوار ریختن رو سرم که من چه حیوون وحشی و کثیفی بودم که این بلاها رو سرش آوردم و مثل یک کابوس شده بودم براش
نمیدونم چجوری جبران کنم اشتباهاتمو؟
نمیدونم چجوری عذاب وجدانمو کنترل کنم؟
نمیدونم چه کاری الان درسته انجام بدم؟
اونم با این همه اذیتی که کردمش
بهش پیام دادم کلی عذر خواهی کردم و حاضر شدم هرکاری بگه در جبران براش انجام بدم هرکاری برا اینکه دلخور و ناراحت نباشه از دست من و بهش هم‌گفتم‌که این رابطه تمومه و نیازی نیست بیشتر ادامه بده این شرایطو…

ازتون میخوام ملتمسانه اگه توی این شرایط بودین، تجربه‌شو داشتین و یا کسی رو میشناسین که تجربشو داشته باشه و یا اینکه راهکاری رو بلدین راهنماییم کنین🙏🙏

720 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-07-01 19:10:25 +0330 +0330

دختر جماعت از پسر ضعیف خوشش نمیاد- خیلی منطقی دعوتش کن ی جای آروم و قشنگ- باهاش حرف بزن-بگو ی مدت تعادل روانی نداشتم-میخوام جبران کنم

1 ❤️

2024-07-01 19:37:06 +0330 +0330

متاسفانه شما بعد ازینکه مسیج دادین و گفتین همه چیز تمومه اومدین طلب کمک میکنین.این خوب نیست حتی اگر راهکاری هم ارائه بشه اینجا آیا ایشون حاضره به شما برگرده حتی برای حرف زدن؟

در وهله اول شما تقصیرها رو گردن خودت ننداز گاهی این اتفاق میافته که تو شرایط بد ما میگردیم دنبال اینکه کجا خطا کردیم.اگر میدونی چه کردی که هیچی اما اگر فکر کردی و خودت و راضی کردی که بد بودم این جای تردید داره.
اگر حاضر شد برگرده برای صحبت کردن خیلی آروم و منطقی بدون ضعف و خواهش و التماس،تو محیطی آروم بشینین و مستقیم بپرس و بخواه که بدیهات و بگه.

0 ❤️

2024-07-01 20:39:30 +0330 +0330

↩ kh.pouria
مسئله اینه که خیلی اصرار کردم که بیاد
و بهش گفتم حرفای مهمی دارم ولی نمیاد
طفره میرا و بهانه های مختلف میاره

1 ❤️

2024-07-01 20:40:20 +0330 +0330

↩ dead_king
چندین بار گفتم و گفتم که حرفای مهمی دارم ولی طفره میره و بهدنه های مختلفی میاره

0 ❤️

2024-07-01 21:06:23 +0330 +0330

↩ Hes6817
ناراحتش کردی-باید پافشاری کنی

0 ❤️

2024-07-01 21:06:23 +0330 +0330

↩ Hes6817
ناراحتش کردی-باید پافشاری کنی

0 ❤️

2024-07-01 21:25:23 +0330 +0330

خوب جواب پیامایی که فرستادی رو داد؟؟

0 ❤️

2024-07-01 21:33:38 +0330 +0330

↩ Abuellito1
هنوز نه
تازه امروز پیامش دادم

0 ❤️

2024-07-01 21:34:37 +0330 +0330

↩ dead_king
من قصدم ادامه دادن به رابطه نیست
میدونمم اون میخواد تمومش کنه
ولی قبل تموم کردن نمیدونم چجوری این اشتباهمو جبران کنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «