میز گردی با شما (وطنپرستی و برتریجویی)

1394/07/29

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose
زمان شروع میزگرد شبانه ساعت یازده شب به بعد لطف کنید با حضور گرمتون تایپیک رو سر پا نگه دارید

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه

mizegerd_0.jpg

13889 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-04 12:40:32 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
jack.sparr0w: داداش کوتاه و پر محتوی مفهومو رسوندی ? قربون دستت کلید اون قفل فرمونم یه سویچ اضافی بساز بده منو برادر ارو ? فعلا امشب اومدم دیدم امضامم نیس عین الت مبارک اسی ? فکر کنم منشوری بوده قربون دستت یه قفل فرمونم واسه امضام بساز ?

_

باید با بالا تماس گرف تا مینیم جریان چیه...

شاید با جرثقیل برده باشنش! در اونصورت دیگه قفل فرمون کارایی نداره! ?

اینم حرفیه اما جرثقیلم بردن خخخخخ

0 ❤️

2016-02-04 12:42:33 +0330 +0330

اسی جون فکر کنم جرثقیلم پیچوندن بردن ?

0 ❤️

2016-02-04 12:54:20 +0330 +0330

کپتن دسم به شلوارت این ارور500 خشکت ما را درید!

همه قایم شدن...

برقا هم رفته!

0 ❤️

2016-02-06 16:43:21 +0330 +0330

ما یخوده از جمع عقبیم ولی چاره ای نیس ?

بحث خوب جمع شده ? منم با جمع بندی ای که کردین موافقم!

درحالت کلی درسته که یه ایرانیم و پاش بیوفته هرکاری برای کشورم میکنم ولی به ایرانی بودنم افتخار نمیکنم! دلیل این افتخار نکردن واقف شدن به بی اهمیت بودنشه…من میتونستم عرب باشم! میتونستم افغانی باشم! میتونستم از هر نژاد و قومی باشم!
پس افتخار کردن به ریشه و بالیدن بش عملا ینی بی معنیه!

مث این میمونه که من خونواده ی با اصل و نصبی! داشته باشم…و هی چپ برم راست بیام اونارو به رخ بقیه بکشم! هیچ غلطی هم برای فردیّتم نکنم…هیچکدوم از ابعاد وجودیمو هم پرورش ندم،طوری غرق توهم امتیاز محسوب شدن ریشه ی خونوادم بشم که سست بشم از هرگونه تلاش برای پیشرفت…فقط دلم به این خوش باشه که **ریشه **دارم،اصل دارم!!! همچین فردی غیر از تولید فضولات و نهایتا کود هیچ منفعتی برای زمین نداره، از یک طرفم به خاطر همین موضوع کلی دشمن تراشی میکنه برا خودش…
داشتن یه خونواده با اصل و خوشنام اصلا چیز بدی نیس، ای بسا جاهایی هم یه نوع ژوکر باشه برای فرد اما نداشتن خونواده ی خوش نام و حتی از یک خونواده بدنام و بدسابقه بودن هم دلیل ناکارآمد و بی عرضه بار اومدن نیس…من به شخصه به هیچچچچ چیزی که خودم باعثش نبودم افتخار نمیکنم! نه کشورم…نه خونوادم…نه اون ژن هایی که باعث شده قالب ظاهریم اینطوری که الان هس به وجود بیاد…حتی اگه توهماً! از بهترین نژاد و با اصل و نصب ترین خونواده و نتیجه ی مرغوب ترین ژن ها باشم!!!

میهن دوستی(نه پرستی!) به منظور ارتقای کشور خیلی هم خوب و لازمه…درون منم ازین دست احساسات فراوونه! اما بازهم صحبت از هویت رو درک نمیکنم…ممکنه اختلاف عقیده داشته باشیم،ولی به نظر من دونستن هویت و برگشتن به اصل هم زمانی که عمل نباشه بی معنیه!

و در آخر مهذرت میخوام که بحث پلمپ شده رو دوباره باز کردم ?

3 ❤️

2016-02-06 17:00:06 +0330 +0330

کاپتان چون میدونم عاشق دموکراسی هستی( ? ) پیشنهاد میکنم بحث بعدی حول “آزادی جنسی” باشه که به قول erectus دنباله ی بحث روشن فکر هم هس و به سایت هم ارتباط داره…

1 ❤️

2016-02-06 17:33:15 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva کاپتان چون میدونم عاشق دموکراسی هستی( ? ) پیشنهاد میکنم بحث بعدی حول "آزادی جنسی" باشه که به قول erectus دنباله ی بحث روشن فکر هم هس و به سایت هم ارتباط داره...

__

موافقت میشود ?

0 ❤️

2016-02-06 18:31:52 +0330 +0330

به این میگن تهاجم فرهنگی

0 ❤️

2016-02-06 20:02:12 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva ما یخوده از جمع عقبیم ولی چاره ای نیس ?

درحالت کلی درسته که یه ایرانیم و پاش بیوفته هرکاری برای کشورم میکنم ولی به ایرانی بودنم افتخار نمیکنم! دلیل این افتخار نکردن واقف شدن به بی اهمیت بودنشه…من میتونستم عرب باشم! میتونستم افغانی باشم! میتونستم از هر نژاد و قومی باشم!

مث این میمونه که من خونواده ی با اصل و نصبی! داشته باشم…و هی چپ برم راست بیام اونارو به رخ بقیه بکشم! هیچ غلطی هم برای فردیّتم نکنم…هیچکدوم از ابعاد وجودیمو هم پرورش ندم،طوری غرق توهم امتیاز محسوب شدن ریشه ی خونوادم بشم که سست بشم از هرگونه تلاش برای پیشرفت…فقط دلم به این خوش باشه که **ریشه **دارم،اصل دارم!!! همچین فردی غیر از تولید فضولات و نهایتا کود هیچ منفعتی برای زمین نداره، از یک طرفم به خاطر همین موضوع کلی دشمن تراشی میکنه برا خودش…
داشتن یه خونواده با اصل و خوشنام اصلا چیز بدی نیس، ای بسا جاهایی هم یه نوع ژوکر باشه برای فرد اما نداشتن خونواده ی خوش نام و حتی از یک خونواده بدنام و بدسابقه بودن هم دلیل ناکارآمد و بی عرضه بار اومدن نیس…من به شخصه به هیچچچچ چیزی که خودم باعثش نبودم افتخار نمیکنم! نه کشورم…نه خونوادم…نه اون ژن هایی که باعث شده قالب ظاهریم اینطوری که الان هس به وجود بیاد…حتی اگه توهماً! از بهترین نژاد و با اصل و نصب ترین خونواده و نتیجه ی مرغوب ترین ژن ها باشم!!!

میهن دوستی(نه پرستی!) به منظور ارتقای کشور خیلی هم خوب و لازمه…درون منم ازین دست احساسات فراوونه! اما بازهم صحبت از هویت رو درک نمیکنم…ممکنه اختلاف عقیده داشته باشیم،ولی به نظر من دونستن هویت و برگشتن به اصل هم زمانی که عمل نباشه بی معنیه!

**برکالاه سنه ** ?

0 ❤️

2016-02-06 20:54:35 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva ما یخوده از جمع عقبیم ولی چاره ای نیس ?

شیوا خانوم ممکنه شما دیر رسیده باشی ولی متنت نشون میده که از همه ما مدعیان جلوتری. تو اکثر موارد طرز فکرت رو دوست دارم ولی تو این یه مورد دیدگاهت واقعا ایول داره. دم شما گرمممممم

0 ❤️

2016-02-06 20:57:37 +0330 +0330

کپتن دسم به شلوارت این ارور500 خشکت ما را درید!

همه قایم شدن...

برقا هم رفته!

اسکلت جان دست منم به شلوارک گل گلیت کاری از دست منم بر نمیاد. باید همه گی دست به دامن ادمین بشیم

0 ❤️

2016-02-06 20:59:56 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva کاپتان چون میدونم عاشق دموکراسی هستی( ? ) پیشنهاد میکنم بحث بعدی حول "آزادی جنسی" باشه که به قول erectus دنباله ی بحث روشن فکر هم هس و به سایت هم ارتباط داره...

اونم چشم. فقط یه درگیری کاری دارم که هم وقتمو مشغول کرده هم ذهنمو و اگه یکی دو روز مهلت بدین تا اونو حلش کنم بعدش با خیال راحت در خدمتتون هستم.

0 ❤️

2016-02-06 21:30:30 +0330 +0330
Arrow11 : برکالاه سنه ?
Cansin ;)
jack.sparr0w :شیوا خانوم ممکنه شما دیر رسیده باشی ولی متنت نشون میده که از همه ما مدعیان جلوتری. تو اکثر موارد طرز فکرت رو دوست دارم ولی تو این یه مورد دیدگاهت واقعا ایول داره. دم شما گرمممممم
اختیار داری کاپتان...ما کوچیک شماییم! بازم نوشابه داری؟!! ?

بی شوخی! منم شمارو قبول دارم در حد لالیگا…ممنون از لطفت!

jack.sparr0w : اونم چشم. فقط یه درگیری کاری دارم که هم وقتمو مشغول کرده هم ذهنمو و اگه یکی دو روز مهلت بدین تا اونو حلش کنم بعدش با خیال راحت در خدمتتون هستم.
بی بلا...امیدوارم مشکلت هرچی که هس خیلی زود حل بشه...
0 ❤️

2016-02-06 21:37:56 +0330 +0330

بله بله کسی ک وابسته با تفکر یا شخص خاصیه ک نمیتونه قشنگ و بدون طرفداری نظر بده دیگه....... :D اقا فحش ندین ولی جمع روشنفکرای حشری جعمه:D:D:D:))))

0 ❤️

2016-02-06 22:54:28 +0330 +0330
نقل از: Giomtel

بله بله کسی ک وابسته با تفکر یا شخص خاصیه ک نمیتونه قشنگ و بدون طرفداری نظر بده دیگه....... :D اقا فحش ندین ولی جمع روشنفکرای حشری جعمه:D:D:D:))))

شماها نمیتونین هضم کنین که این سایت تالارای مختلفی داره و صرفا کاراییش رفع حشر نیس نه؟!!! اوخییی…نمیکشه بالاخونت؟؟!!!:(

عسیسم اینجا کسی بت فحش نمیده نگران نباش…دیگه عکس العمل زیادی بخوان به خرج بدن دلسوزیه!
آخه نابغه قرن…موضوع روشن فکر برا سه ماهو نیم پیش بود…ینی عنوان تاپیکو نخوندی تو پست اول گیر کردی؟! :|

شما بهتر بود اول هر مشکلی داشتی رفعش میکردی بعد پست میذاشتی که حواست پرت نشه ?

1 ❤️

2016-02-07 21:22:42 +0330 +0330

من زیاد اهل پست گذاشتن نیستم دوستان اما دورادور از نظاره‌ گری مناظرات لذت می برم (خودم شخصا حوصله ی بحث ندارم)

این تاپیک هم دنبال می کنم از نظرات کاربران اندیشمندی همچون Humanity defender shiva،اسکلت حشری،آقای+زرنگ،Arrow11 و خود صاحب تاپیک هم بهره بردم و بسیار هم خوشبخت ام از اینچنین اندیشه هایی. البته اگه فقط در حد گفتار نباشد!!

لطفا ادامه بدید دوستان با موضوع بعدی (clap)

0 ❤️

2016-02-07 22:01:30 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت من زیاد اهل پست گذاشتن نیستم دوستان اما دورادور از نظاره‌ گری مناظرات لذت می برم (خودم شخصا حوصله ی بحث ندارم)

این تاپیک هم دنبال می کنم از نظرات کاربران اندیشمندی همچون Humanity defender shiva،اسکلت حشری،آقای+زرنگ،Arrow11 و خود صاحب تاپیک هم بهره بردم و بسیار هم خوشبخت ام از اینچنین اندیشه هایی. البته اگه فقط در حد گفتار نباشد!!

خوشحالم قابل دیدین و به جمعمون خوش اومدین. فقط فکر کنم زارررررررررررت یادت رفت داداش ?

0 ❤️

2016-02-07 22:04:44 +0330 +0330

دوستان موضوع بعد رو معلوم نمی کنین؟

0 ❤️

2016-02-07 22:10:08 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: گوزوی خوشبخت من زیاد اهل پست گذاشتن نیستم دوستان اما دورادور از نظاره‌ گری مناظرات لذت می برم (خودم شخصا حوصله ی بحث ندارم)

خوشحالم قابل دیدین و به جمعمون خوش اومدین. فقط فکر کنم زارررررررررررت یادت رفت داداش ?

والا آخرین بار که زارررررررررت دادم فکر کنم طرف عسبانی شد امد خصوصیم حسابی خانواده و فامیل و دختر و زنا و بیوه ها و خلاصه کل خاندان من رو مورد لطف شهوتش داد ? چقدر هم حشری بود بی پدر! ?

این شد که دیگه میترسم بگوزم داداش برام نمیصرفه :S

0 ❤️

2016-02-07 22:15:40 +0330 +0330
نقل از: unknown.boy95 دوستان موضوع بعد رو معلوم نمی کنین؟

__

موضوع بعدی معلوم شده؛ «آزادی جنسی»

منتظریم سایت یکم رونق بگیره، الان خعلی سوت و کوره…

0 ❤️

2016-02-07 22:38:24 +0330 +0330

__

منم میخوام یه تاپیک بزنم ولی حسش نیست فعلا:(

0 ❤️

2016-02-07 22:45:27 +0330 +0330
نقل از: unknown.boy95

__

منم میخوام یه تاپیک بزنم ولی حسش نیست فعلا:(

__

بزن یه سنگی بنداز تو این مرداب لعنتی!

1 ❤️

2016-02-10 21:58:55 +0330 +0330

سلام به حضور همه دوستان عزیزان آشنایان برادران رفقای قدیم و جدید و خدمه مرواید سیاه که 5ماهم هست دستمزدشونو ندادم به خون من تشنن به همون ریش پرخون حبیب بن مظاهر قسم خودم دیدم الان رد سایه منو با تپانچه هاشون نشونه رفتن دیگه امنیت ندارم از دستشون بگذریم اقا من هنووووووووز فیلترم.... تا میام یه پست میذارم باز دسترسیم به سایت یییییییهویی مسدود میشه میمونم پشت صف اونم چه صفی والا صدرحمت به صف سبدکالای حاج شیخ حسن روحانی (dash)

بحول و قوه الهی اگه این مشکل حل شد استارت میزگرد بعدی رو میزنیم به اتفاق دوستان با بحث بعدی که دوستان شیوا و اسی ملعون هم بهش اشاره کردن پیش میریم در پناه ادمین این ایام مبارک عزیز دهه زجر رو هم گرامی میداریم. حمید معصومی نژاد رووووومممممممممم ?

0 ❤️

2016-02-10 22:13:13 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w سلام به حضور همه دوستان عزیزان آشنایان برادران رفقای قدیم و جدید و خدمه مرواید سیاه که 5ماهم هست دستمزدشونو ندادم به خون من تشنن به همون ریش پرخون حبیب بن مظاهر قسم خودم دیدم الان رد سایه منو با تپانچه هاشون نشونه رفتن دیگه امنیت ندارم از دستشون بگذریم اقا من هنووووووووز فیلترم.... تا میام یه پست میذارم باز دسترسیم به سایت یییییییهویی مسدود میشه میمونم پشت صف اونم چه صفی والا صدرحمت به صف سبدکالای حاج شیخ حسن روحانی (dash)

بحول و قوه الهی اگه این مشکل حل شد استارت میزگرد بعدی رو میزنیم به اتفاق دوستان با بحث بعدی که دوستان شیوا و اسی ملعون هم بهش اشاره کردن پیش میریم در پناه ادمین این ایام مبارک عزیز دهه زجر رو هم گرامی میداریم. حمید معصومی نژاد رووووومممممممممم ?

__

کجایی پیدات نیس باوا؟!! همون ارور قبلیه رو میده؟

اگه جدیده اسکرین یا متنشو بفرس به خصوصیم ببینم چیزی ازش سردرمیارم؟!

0 ❤️

2016-02-10 22:16:18 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w سلام به حضور همه دوستان عزیزان آشنایان برادران رفقای قدیم و جدید و خدمه مرواید سیاه که 5ماهم هست دستمزدشونو ندادم به خون من تشنن به همون ریش پرخون حبیب بن مظاهر قسم خودم دیدم الان رد سایه منو با تپانچه هاشون نشونه رفتن دیگه امنیت ندارم از دستشون بگذریم اقا من هنووووووووز فیلترم.... تا میام یه پست میذارم باز دسترسیم به سایت یییییییهویی مسدود میشه میمونم پشت صف اونم چه صفی والا صدرحمت به صف سبدکالای حاج شیخ حسن روحانی (dash)

__

کجایی پیدات نیس باوا؟!! همون ارور قبلیه رو میده؟

اگه جدیده اسکرین یا متنشو بفرس به خصوصیم ببینم چیزی ازش سردرمیارم؟!

همون قبلیه داداش

1 ❤️

2016-02-15 18:27:15 +0330 +0330

قشنگ بود.
مرسی…

0 ❤️

2016-11-28 21:00:12 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w :(

لاقل بجا این شکلک غمگین، بیا مث خزوخیلای شهوانی بنویس: UP ?
0 ❤️

2016-11-28 21:03:35 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w :(

لاقل بجا این شکلک غمگین، بیا مث خزوخیلای شهوانی بنویس: UP ?

داداش هدفم اپ نبود ادمین از تایپیکای60-70صفحه ایم 5 -6 صفحه گذاشته همشون بگا رفتن :(

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «