آیا خدا پوست سرکیر را اضافه خلق کرده و یا در کار خدا ایرادی نیست؟!

1393/07/19

درود دوستان
عنوان این تاپیک مربوط به داعش و سپاه و انقلاب بود…موضوع بهتری به ذهنم رسید گفتم عوضش کنم
سوال من این است: آیا کسیکه ما را خلق کرده…عضو بدردنخوری هم در بدن ما بوجود آورده که باید برداشته شود!؟ اگر خدایی که ما را بوجود آورده…هر عضو ما را برای کاری ساخته است…و بی حکمت نبوده…پس چرا از کار خدا ایراد می گیرید و پوست جلوی آلت پسرانه را بر میدارید!؟و میگویید خدا بیخود کرده این عضو را داده است…؟ و اگر خدا این عضو را بی حکمت داده و بدردنخور… پس چرا میگویید خدا هر چیزی را بنا بر حکمتی داده است و در کار خدا ایرادی نیست!؟
توضیح:طبق تحقیقات جدید…این عضو در روند تکاملی انسان بوجود آمده…برای بیرون کشیدن اسپرم مردی که قبلا با زن مورد نظر شما، سکس داشته و آب خود را درون واژن وی ریخته…مانند اینکه یعنی وقتی سر آلت تا انتهای واژن رفت …این پوست اضافه…اسپرم مرد قبلی را به درون خود کشیده و بیرون میکشد تا مرد قبلی شانس کمتری برای ابقاء نسل داشته باشد و شانس شما برود بالاتر. همچنین این پوست نقش محافظی را دارد تا نگذارد سر آلت مرد…زود تحریک شود و عمل جنسی به مدت بیشتری دوام آورد تا زن نیز ارضا شود.

پوست کیر ختنه نشده
14626 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-11 03:45:20 +0330 +0330

چی زدی؟ واقعا؟
یک بار کس‎شعری که نوشتیو بخون. توهمی.

0 ❤️

2014-10-11 05:47:24 +0330 +0330

کجاشو نفهمیدی تا توضیح بدم!؟

0 ❤️

2014-10-11 06:04:22 +0330 +0330

خشن و باحال بود!

0 ❤️

2014-10-11 15:34:47 +0330 +0330

دوستان…موضوع تاپیک عوض شد

0 ❤️

2014-10-11 15:51:38 +0330 +0330

مرسی عطای عزیز…در حدیث هست که رسول فرموده: این قسمت از بدن زن و مرد را…شیطان آفریده و باید بریده شود
این هم چند عکس بهتر برای آشنایی با پوست جلوی کیر و نقش پمپ اسپرم مرد رقیب و البته انزال دیرتر

پوست کیر ختنه نشده و پوست کیر ختنه نشده و پوست کیر ختنه نشده
0 ❤️

2014-10-11 16:03:45 +0330 +0330

گور بابای اسلام با اون رسم و رسومات خرافی و مسخرش ولی من اینجوری به این قضیه نگاه نمی‌کنم من از لحاظ بهداشتی ختنه رو در آقایون می‌پسندم چون همیشه مقداری ادرار در اون محیط باقی می‌مونه هر چقدر هم تمیزش کنی به مرور بوی گند می‌گیره. قبول نداری یه نظرسنجی بزار خانم‌های محترمی که در امر ساکشن فعال هستن بیان نظر بدن! ?

0 ❤️

2014-10-11 16:07:42 +0330 +0330

[quote=Naserkir20]خشن و باحال بود![/quote]
استاد مثل همیشه یه آیه در باب این موضوع ما رو مهمون کن!

0 ❤️

2014-10-11 16:19:25 +0330 +0330

گور بابای اسلام با اون رسم و رسومات خرافی و مسخرش ولی من اینجوری به این قضیه نگاه نمی‌کنم من از لحاظ بهداشتی ختنه رو در آقایون می‌پسندم چون همیشه مقداری ادرار در اون محیط باقی می‌مونه هر چقدر هم تمیزش کنی به مرور بوی گند می‌گیره. قبول نداری یه نظرسنجی بزار خانم‌های محترمی که در امر ساکشن فعال هستن بیان نظر بدن!
///////
نه دوست من…طبیعت هیچ چیزی رو بیهوده کامل نکرده
مگه خودمون بچه که بودیم…موقع شـ.ـاشیدن… پوست جلوی دوددولمون رو عـ.قب نمی بردیم تا شـ.ـاش اونجا جمع نشه!؟…نکنه تو خـ.ـتنه شده بدنیا اومدی؟
این هم نمـ.ونه استفاده ناصـ.حیح از اخـ.تراعات خـ.داوند متـ.عال…! مانند استفاده ناصحیح از اختراع ادیـ.سون…!
ایجاد سد شـ.هید تـ.ناسلی… جلوی آب حـ.یات…!

uuu.jpg
0 ❤️

2014-10-11 16:25:57 +0330 +0330

[quote=family_sexx]چی زدی؟ واقعا؟
یک بار کس‎شعری که نوشتیو بخون. توهمی.[/quote]
فونت کامپیوترتوعوض کن.
اگه بازهم متوجه نشدی به سرهائی که داعش میبره نگاه کن متوجه میشی.
حتی گوسفندازبریده شدن سرهم جنس خودش ناراحت میشه ومیفهمه.

0 ❤️

2014-10-11 16:59:46 +0330 +0330

اگر اینجور هست پس موهای خود رو کوتاه نکنیم
ناخن کوتاه نکنیم
موهای زاید رو هم نزنیم
و خیلی کارهای دیگه…

به این میگن سفسطه…نوع سفسطه: قیاس مع الفارغ
این چیزایی که گفتی…به هیچ عنوان ربطی به سر کیر نداره
به چند دلیل:
1-مو و ناخن همیشه در حال رشد است و رشد اضافی اش زده میشود…در حالیکه پوست سرکیر…در حال رشد نیست تا هر هفته یک قسمتش رو کوتاه کنیم…در ضمن رشد ناخن و مو بخاطر تجدید قوای این قسمتها میباشد
2-مو و ناخن دارای اعصاب و رگ نیستند و جزو بدن هم محسوب نمیشوند…مانند عرق و شاش هستند که باید دفع شود…در حالیکه پوست سرکیر…جزو دفعیات بدن نیست و دارای رگ و عصب است…
اگر سفسطه شما درست باشد…پس لاله ی گوش خود را هم قیچی کنیم…چطور است!؟

0 ❤️

2014-10-11 17:18:32 +0330 +0330

خوب اونم از نظر پزشکی حاوی میکروب هست و محلی برای ایجاد عفونت میکروب میشه
دوما یهودی ها هم ختنه میکنن
سوما پس همه آفریده های خدا رو بیار گوشه خونت نگهداری کن چون خدا چیز بد نمی آفرینه!!! خر و گرگ و مگس و …
اصلا یه تکه سنگ بی آزار بزار گوشه خونت. نه جون داره نه حس خدا هم که فقط خوب می آفرینه

////
مثل اینکه شما اسلامیها از بافتن آسمان به ریسمان خسته نمیشید… نه!؟
آخه گوز رو چه به شقیقه؟
خب…توی دماق هم از نظر پزشکی حاوی میکروب هست…باید ببریمش!؟
توی گوش هم که بدتر
توی روده ها که بیشتر
اینهمه آدم در دنیا که ختنه نشدن…مریض شدند و همین کسانیکه ختنه کردن سالمند؟
بعدش هم…من خودم بچه که بودم…پوست سر شوشولم رو…عقب میبردم موقع جیش کردن
:)
هیچ میکروبی هم جمع نمیشد(میکروب نه…اوره)
مگس؟ پشه بیاریم خونه!؟
مگه مگس جزو بدن است!؟
پشه جزو بدن توئه!؟
آخه بنده خدا…سرکیر…جزو بدنه… نکنه بدن تو از خودش مگس داره که باید بریده بشه از بدنت؟!
سنگ خوبه…یه مجسمه سنگی شاید خریدم…گذاشتم تو خونه…
مگه سنگ جزو بدنته!؟ مثال از بدن بزن بنده الله
راستی…چون یهودیا هم میکنن…پس درسته!؟

0 ❤️

2014-10-11 17:22:38 +0330 +0330

Ipenis من کلا با بیشتر نظراتت موافقما اما خودمونیم اوره جاش روی سر کیر و زیر پوست کیر نیست. اوره یکی از موادیه که همراه ادرار دفع میشه که البته انواع مختلفی داره این اوره. مثلا یه نوع اوره هست که توی ساخت آدامس هم بکار میره.
در کل روی سر کیر و زیر پوست کیر اونجا همون میکروب جمع میشه :)

خب…منکه گفتم
بچه که بودم…پوست سر شومبولم رو میبردم عقب… دیگه جیشم به پوست جلویی برخورد نمیکرد و شاشی هم اونجا جمع نمیشد
//
در ضمن…ادرار…خاصیت ضدمیکروبی داره
اینو نگفتم تا بگم خوبه اونجا جمع بشه…گفتم بدونی هیچ میکروبی از سر کیر آدم درنمیاد…مگر اینکه بیمار باشی…اونوقت از طریق اب اسپرم درمیاد…نه شاش
همین…در اینباره آخری بحث ایجاد نشه لطفا…

0 ❤️

2014-10-11 17:29:59 +0330 +0330

ایول خیلی خوب جوابشو دادی. هالشو گرفتی. دوستان شخصیت این مسلمونا رو بشناسید که وقتی بهشون حقیقتو میگی سفسطه میکنن
///////
کسی ممکنه خودشو گول بزنه… ولی علم هر چی گفت…همون درسته
علم هم در نزد دانشمندانی است که یک عمر تحقیق کرده اند…نه اینکه یارو از کس نـ.نش دراومده…علم لدنی داره…!

0 ❤️

2014-10-11 17:31:42 +0330 +0330

[quote=Ipenis]
آخه بنده خدا…سرکیر…جزو بدنه… نکنه بدن تو از خودش مگس داره که باید بریده بشه از بدنت؟!
سنگ خوبه…یه مجسمه سنگی شاید خریدم…گذاشتم تو خونه…
مگه سنگ جزو بدنته!؟ مثال از بدن بزن بنده الله
راستی…چون یهودیا هم میکنن…پس درسته!؟[/quote]
با نکته بدن مگس دار کلی خندیدم .دمت گرم .بعضی ها کلاً خل تشریف دارن.

0 ❤️

2014-10-11 17:44:31 +0330 +0330

[quote=atamoraveg]ختنه دختران که بریدن چوچول ان ها است در بعضی از کشور های اسلامی مانند مصر مرسوم است ختنه دختران به دلیل جلوگیری از لذت جنسی انها انجام میشود تا خیال خیانت به شوهر خود را نکنند
ختنه دختران در کردستان ایران نیز مرسوم است و به تازگی داعش در مناطق تحت کنترل خود دستور ختنه زنان را داده و مردان هوس ران عرب نیز کاملا از این موضوع استقبال کرده اند

از سری تاپیک دانستنی ها[/quote]

تا جایی که من در این مورد خوندم این نوع ختنه که عملا میل جنسی رو از بین میبره
(البته بستگی به نوع ختنه داره که سه نوع انجام میده و تو ختنه نوع سوم که شایع تره کلا میل از بین میره و هر بار سکس برای اون خانم درد اور و وحشتناکه) تو بعضی از کشورای افریقایی مرسومه(دو نفر خواننده ی زن امریکایی سیاه پوست که متولد افریقا هستن سالهاس از این موضوع رنج میبرن و کنار خوانندگی تو این زمینه فعالیت میکنن) و خیلی از کشورای عربی مخصوصا قبایلشون، تو ایران تو مناطقی از کردستان و یه سری قبایل عرب زبان جنوب کشور، تو کشور هند هم تو بعضی از قبایل انجام میشه
اینکار هم جزو پست ترین کارها و قبیه تریناس

0 ❤️

2014-10-11 17:44:35 +0330 +0330

من بحثی نمیکنم ولی خاصیت ضد میکروبی ادرار مال مجاریه داخلی تناسلی خود شخصیه که داره میشاشه نه بقیه :)
دیگه راجع به بقیه حرفایی که گفتی چیزی نمیگم که بحث نشه :)

ولی در کل با تاپیکت موافقم. هرکسی هرجوری میتونه باشه. هرکی دوست داشت پوست سر کیرشو برداره یا بر نداره هر دو حالت ایرادی نداره. هرکدوم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن و برتری خاصی نسبت به هم ندارن.
////////
گفتم که…طبیعت هیچ چیز رو بیهوده نیافریده
پوست سر کیر هم همینطور
اسپرم گیری مرد رقیب از واژن زنی که با او سکس میکنی
تحریک شدن کمتر سرکیر…و انزال دیرتر…جهت ارضای بیشتر هر دو طرف

0 ❤️

2014-10-11 17:45:11 +0330 +0330

0

0 ❤️

2014-10-11 18:02:05 +0330 +0330

[quote=Ipenis]سپاس از علی جون جونی و دایانا و عطا و چوب تو کون خائنه ای و بقیه دوستان[/quote]
دمتو گرم که اینقدر فعالی و ممنون از تاپیکای مفیدت.

0 ❤️

2014-10-11 18:04:20 +0330 +0330

سپاس از علی جون جونی و دایانا و عطا و چوب تو کون خائنه ای و بقیه دوستان

0 ❤️

2014-10-12 04:11:50 +0330 +0330

تو که دست به تاپیکت خوبه یه تاپیک در مورد این قانون جدیدی که دارن از اونجاشون در میارن به اسم “امران به معروف” بنویس خیلی سوژه جالبیه هم برای خنده هم برای گریه !
گریه به حال خودمون که چقدر بدبختیم که اینقدر خر فرض کردن همه رو. خنده بخاطر اینکه چیزای مضحکی توی این قانون گفته شده مثلا هرکی بزنه یکی دیگه رو در جهت امر به معروف بکشه دولت پولشو میده :))
خدایی سوژه جالبیه ببین اگه ارزشش رو داشت یه تاپیک توپ براش بزار

درود…ببینم چی میشه
شاید نتونستم…قول نمیدم
لعنت به داعش 35ساله

0 ❤️

2014-10-12 07:22:33 +0330 +0330

[quote=برده زن]بالاخره یه مطلب پیدا کردیم که خلقت خدارم زیر سوال ببریم. اگه مشکلی نداره پس برای چی میگه ختنه کنید؟[/quote]
بله
اگر الله اشتباه نمیکند…شما چرا پوست سرکیر را می برید؟
اگر پوست سرکیر را می برید…قبول کنید که الله…اینجا را اشتباه کرده و شما باید اشتباه الله را اصلاح کنید…
نه!؟

0 ❤️

2014-10-12 07:41:09 +0330 +0330

[quote=Ipenis][/quote]
اقا مرسی ازاین مطلبی که نوشتی دو خط آخرش خیلی درسته ولی نمیدونم چرا تو بچگی سرشو می برن

0 ❤️

2014-10-12 07:46:36 +0330 +0330

[quote=ممه خور1234][quote=Ipenis][/quote]
اقا مرسی ازاین مطلبی که نوشتی دو خط آخرش خیلی درسته ولی نمیدونم چرا تو بچگی سرشو می برن[/quote]
سپاس
اول جواب امیر رو بدم:
اگه کسی اعتقاد داره باید پوست سرکیر رو برداشت… چرا باید بچه اش این عقیده رو برای بچه اش هم بخواد!!؟ بچه که عقل نداره… چرا اجباری باید باشه…اینجاست که ما مشکل داریم…وگرنه یکی معتقده که باید کون خودش رو پاره کنه…بره پاره کنه… ولی حق نداره برای بچه اش هم چنین چیزی بخواد
در واقع پدر و مادر…گه میخورن درباره بدن یک انسان دیگر(فرزند) تصمیم می گیرند
این جواب ممه خور عزیز هم بود
سپاس

0 ❤️

2014-10-12 11:06:19 +0330 +0330

به هیچ عنوان قانع نشدم
یک آدم خودش باید تصمیم بگیره ختنه بشه یا نه
و این انتخاب رو میتونه زمانیکه 15سالش شد بگیره…نه اینکه وقتی 25سالش شد
به هیچ عنوان ختنه نشدن… عواقب بدی نداره
طبیعت کاری نمیکنه که به ضرر موجود زنده باشه
اگه هم خدا ما رو خلق کرده…خدا هم نباید ما رو طوری خلق کنه چیزی برامون ضرر داشته باشه
من اصلا باور نمیکنم که پوست سرکیر…برامون مضر بوده باشه
به هیچوجه
اینا مزخرفات یک مشت آدم عقبمونده هست که چون دائما تکرار شده…ما فکر میکنیم عادیه و طبیعی و از نظر علمی هم درست
به هیچ وجه
این بحث رو هم تمام کنیم
بای

0 ❤️

2014-10-12 11:11:56 +0330 +0330

توی اکثر فیلمای پورنو به اینخاطر ختنه نشده ها رو میارن… که کل کیر دیده بشه تا حشری بیشتری برای بیننده داشته باشه
اتفاقا برداشتن پوست سرکیر… کیر رو ناقص میکنه و عیبش رو بیشتر میکنه که بیشترین عیبش در زودانزالی هست
آپاندیس در دوره جنینی…گلبول سفید تولید میکنه و به تجربه ثابت شده کسانیکه آپاندیسشون رو برمیدارن…ضعیف تر میشن
به هر حال…انتخاب باید با فرد بالغ باشه…نه بچه
بحث تمام

0 ❤️

2014-10-12 11:16:04 +0330 +0330

مخالفم. ختنه بین آمریکایی ها رواج داره ولی اروپا نه زیاد. البته در آمریکا هم دارن به این نتیجه میرسن که ختنه خیلی هم کار درستی نیست. مهم ترین مشکلش اینکه با برداشتن پوست و باقی موندن لایه مخاطی شخص زود انزال میشه… به علاوه اینکه طول نهایی آلت ختنه شده اصولا کمتر از حالتیه که اگه ختنه نشده بود بهش میرسید… در مورد موندن ادرار و جمع شدن میکروب هم به حمدالل همه الان تو خونه هاشون شیر آب گرم و صابون پیدا میشه! میشه شست اونجارو تا چیزی جمع نشه! مگه اینکه دوستان معتقد به جمع شدن میکروب به شستشو هم مخالف باشن…

فعلا که آلمان قانون جدیدی گذاشته که ختنه رو در بچه ها حتی برای مسلمان ها و یهودی ها ممنوع میکنه و پدر و مادر دیگه حق تصمیم گیری ندارن در این مورد. مگر در مواردی که به تشخیص پزشک و به خاطر انسداد و اینجور چیزا ختنه انجام بشه.

تو همین مملکت خودمون دلیل زودنزالی که منجر شده به اعتیاد طرف برای سفت شدن کمرش یا طلاق خیلی مواقعهمین ختنه های غیر اصولیه.

در ضمن تو آمریکا هم جدیدا موارد ختنه داره کم میشه و جورنال های جدید اورولوژی دیگه زیاد موافق این کار نیستن.

0 ❤️

2014-10-12 11:31:50 +0330 +0330

[quote=Ipenis]توی اکثر فیلمای پورنو به اینخاطر ختنه نشده ها رو میارن… که کل کیر دیده بشه تا حشری بیشتری برای بیننده داشته باشه
اتفاقا برداشتن پوست سرکیر… کیر رو ناقص میکنه و عیبش رو بیشتر میکنه که بیشترین عیبش در زودانزالی هست
آپاندیس در دوره جنینی…گلبول سفید تولید میکنه و به تجربه ثابت شده کسانیکه آپاندیسشون رو برمیدارن…ضعیف تر میشن
به هر حال…انتخاب باید با فرد بالغ باشه…نه بچه
بحث تمام[/quote]
دوست من خودتو خسته نکن.تا بخوای به این جماعت نفهم (بلا نسبت بعضی ها) یه چیزیو بفهمونی خودتم یادت میره.من با نظراتت که در پست های اخیر دادی کاملا موافقم و اعتقاد دارم نباید در کار خدا دخالت کرد.
دمت گرم

0 ❤️

2014-10-12 11:32:47 +0330 +0330

[quote=sunmaster]مخالفم. ختنه بین آمریکایی ها رواج داره ولی اروپا نه زیاد. البته در آمریکا هم دارن به این نتیجه میرسن که ختنه خیلی هم کار درستی نیست. مهم ترین مشکلش اینکه با برداشتن پوست و باقی موندن لایه مخاطی شخص زود انزال میشه… به علاوه اینکه طول نهایی آلت ختنه شده اصولا کمتر از حالتیه که اگه ختنه نشده بود بهش میرسید… در مورد موندن ادرار و جمع شدن میکروب هم به حمدالل همه الان تو خونه هاشون شیر آب گرم و صابون پیدا میشه! میشه شست اونجارو تا چیزی جمع نشه! مگه اینکه دوستان معتقد به جمع شدن میکروب به شستشو هم مخالف باشن…

فعلا که آلمان قانون جدیدی گذاشته که ختنه رو در بچه ها حتی برای مسلمان ها و یهودی ها ممنوع میکنه و پدر و مادر دیگه حق تصمیم گیری ندارن در این مورد. مگر در مواردی که به تشخیص پزشک و به خاطر انسداد و اینجور چیزا ختنه انجام بشه.

تو همین مملکت خودمون دلیل زودنزالی که منجر شده به اعتیاد طرف برای سفت شدن کمرش یا طلاق خیلی مواقعهمین ختنه های غیر اصولیه.

در ضمن تو آمریکا هم جدیدا موارد ختنه داره کم میشه و جورنال های جدید اورولوژی دیگه زیاد موافق این کار نیستن.[/quote]
درود بر شما…بله…در بسیاری از کشورهای مدرن… ختنه ممنوع است.
این هم که میگن طبق تحقیقات دانشمندان…به این نتیجه رسیدن که ختنه مفیده… تبلیغاتیه مثل اونکه میگن انیشتن شیعه اثناحشری شده بود…!
=))
مگه هر مزخرفی رو آدم باید باور کنه…طبق تحقیقات دانشمندان ناسا هم…شق القمر اتفاق افتاده
میگی نه!؟
برو خبرگزاری فارس و کیهان و رجانیوز رو بخون
=))

0 ❤️

2014-10-12 11:40:25 +0330 +0330

ختنه مردانه از نظر بهداشتی کاملا تایید شده هست حتی سازمان بهداشت جهانی هم توصیه کرده ولی چرا تو اروپا ممنوعه چون اروپا فکر میکنه هرچی ریشه تو دین داره اوهامه حتی اگر یک سازمان بین اللملی هم توصیه کنه مثل ما که میگیم کروات کراهت داره درحالی که اصلا کت شلوار یک ست غربیه ما میگیم این تیکه قبول اون تیکه قبول نیست از کارهای ایرانی جماعته
در کل از نظر بهداشتی ختنه کاری مفید هست ولی ختنه زنانه کاری احمقانه و غیر انسانی هست

0 ❤️

2014-10-12 12:32:37 +0330 +0330

با تشکر از payam9

من نگفتم ربطی به اسلام داره یا نداره
من گفتم آیا کسیکه مارو خلق کرده…نمیدونسته اینجا رو اشتباه کرده و ما باید تصحیح کنیم!؟
خطابم به تمام ادیانی است که ختنه رو قبول دارند
ثانیا…ختنه به هیچ وجه توصیه نشده…توسط هیچ نهاد بین المللی و توسط هیچ دانشمندی
سازمانهای بین المللی هم الزاما حق رو نمیگن…
حرف مستند برای من…حرف دانشمندان است…تمام شد و رفت

0 ❤️

2014-10-12 13:14:28 +0330 +0330

نهادهای بهداشت جهانی ختنه رو تایید میکنند بدلیل نقش موثر در جلو گیری از ایدز
من یک فایل از سازمان بهداشت جهانی داشتم خواستم آپلود کنم ولی نشد مثل اینکه آپلود سنتر مشکل داره وقتی رفع شد براتون میزارم

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «