درخواست سکس هم شعور میخواد!!!

1397/04/03

همیشه وقتی اینجا به پیامهای مداوم درخواست سکس اعتراض میکنیم میگن خب اینجا سایت سکسیه تو حوزه علمیه که عضو نشدی! خب باشه ما هم قبول میکنیم درخواست سکس اینجا طبیعیه و سعی میکنیم اگه اهل سکس نیستیم (با وجود اینکه واضح تو پروفایل زدیم جویای هیییییییییچ و از قرار معلوم نباید پیام سکس دریافت کنیم!!) حداقل نسبت به پیامهای اینطوری بی اهمیت باشیم و شلوغش نکنیم ولی بعضی پیاما مدل درخواستش طوریه که هرچقدم بخوایم اهمیت ندیم بازم اعصابمون رو بدجوری خورد میکنه! مگه عضو بودن اینجا چیه که لایق هر توهینی باشیم و محکوم باشیم تحمل کنیم؟ چرا یه ذره فرهنگتون رو بالا نمیبرید؟ بعضیا همون اول ندیده و نشناخته طوری پیام میدن انگار با یه فاحشه دارن حرف میزنن اگرچه من بعید میدونم فاحشه ها هم اینطوری درخواست کسی رو قبول کنن!!!

حالا اعصاب خوردی ما به کنار من برای جامعه ای نگرانم که امثال این بیشعور نفهم توش زندگی میکنن من که دیگه اعصابم نمیکشه نمیدونم چی بگم!! واقعا من زیاد سختگیر شدم یا هستن دخترایی که با اینجور درخواستها اذیت نشن برعکس جواب هم بدن؟!؟ این خودش یه جور تجاوز به اعصاب آدم نیست؟؟؟!؟!!!؟!؟ :|

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-25 06:25:41 +0330 +0330

واقع بینانه ترین چیزی که باید بهش پرداخته بشه اینه که
بله واقعا این یک سایت پورن هستش و اگه دقت کنید توی همین سایت پسران و دخترانی هستند که درخواست خوردن ادرار و بوئیدن مدفوع میکنند و در این ازدهام شهوت انگیز و متعفن دنبال چه چیز خوب میگردید؟
مثل این میمونه که یک نفر (خانم یا آقا) با بدنی لوند و خوش تراش و چهره ای زسبا و کلامی شیوا وارد جزیره لختی ها بشه و انتظار داشته باشه همه بهش به چشم خواهری یا برادری نیگاه کنن
شما هر قدر هم که گفته باشی دنبال هییییییچ هستی بازم اومدنت توی این سایت حامل نشانه هایی هستش که برای خودت نامرئیه اما برای مخاطبان جویای سکس این سایت که کم نیستند بقول شما بیشعورای سایت که التشون رو دستشون گرفتن و دنبال جایی برای فرو کردن هستن
پس در شر آشوب زده شهوانی که سر درش هم شهوانی هستش که نشان از ورود به جایی داره که وقتی وارد میشی یا فاعلی یا مفعول چه انتظاری داری؟ اینجا یا کننده یا دهنده بنظر میای همین
خودتم ناراحت نکن هر بیشعوری دیدی بلاک کن تمام

0 ❤️

2019-02-25 06:44:36 +0330 +0330

اینم زده جویای هیچ
ولی در عمل یه چیز دیگه است

0 ❤️

2019-02-25 06:54:19 +0330 +0330

اومدی تو این سایت و دنبال شعور و انسانیت میگردی.؟اینجا هر کی اومده دنبال ارضای شهوتشه و به بقیشم فکر نمیکنه. مسیرو اشتباهی اومدی عزیزم

1 ❤️

2019-03-09 21:32:36 +0330 +0330

ببین سایت سکسی هر چیزی بجز سکس توقع داشته باشی یعنی این که نفهمیدی کجا اومدی این تویی که متوجه نشدی کجا اومدی حرف تو مثل اینه بری دیسکو بعد بگی چقد صدای اهنگ بالاس اینا فرهنگ ندارن صداش اینقد زیاد میکن هریچم بگن بابا اینجا جاشه باید اینجور باشه از صدای بلند خوشت نمیاد برو بیرون تو بگی نه اونا باید رعایت کنن صدا کم کنن هرکی میاد توی این سایت یعنی دنبال سکس هست یا خوندن و دیدن پس تویی که بدت میاد این پیامها بهت بدن باید از این سایت بری چون اینجا جای همین چیزاس این تویی که با بقیه فرق داری پس الکی هی نگو فرهنگ ندارن این حرف ها خوشت نمیاد بشنوی برو بیرون

0 ❤️

2019-03-09 21:49:07 +0330 +0330
نقل از: ahmad.khos ببین سایت سکسی هر چیزی بجز سکس توقع داشته باشی یعنی این که نفهمیدی کجا اومدی این تویی که متوجه نشدی کجا اومدی حرف تو مثل اینه بری دیسکو بعد بگی چقد صدای اهنگ بالاس اینا فرهنگ ندارن صداش اینقد زیاد میکن هریچم بگن بابا اینجا جاشه باید اینجور باشه از صدای بلند خوشت نمیاد برو بیرون تو بگی نه اونا باید رعایت کنن صدا کم کنن هرکی میاد توی این سایت یعنی دنبال سکس هست یا خوندن و دیدن پس تویی که بدت میاد این پیامها بهت بدن باید از این سایت بری چون اینجا جای همین چیزاس این تویی که با بقیه فرق داری پس الکی هی نگو فرهنگ ندارن این حرف ها خوشت نمیاد بشنوی برو بیرون

مثال اشتباهی بود ولی همین مثال رو سعی میکنم در جهت درست ببرمش بلکه بفهمی منظور اصلا چی بوده . توی دیسکو جای رقصیدنه هرکی هم میره دیسکو قاعدتا برای علاقه به رقص و شادی و خوشگذرونی و لذت بردن از موزیک میره ولی اونطوری نیست که هر کی اونجا از راه رسید بیاد بهت حمله کنه بکشونتت سمت خودش که باهات برقصه . تویی که میری دیسکو باید این فرهنگ رو هم داشته باشی که قرار نیست هرکی اونجا هست بیاد با تو هم برقصه شاید یکی با پارتنر خودش اومده باشه برقصه یا اصلا یکی عشقش بکشه تنهایی برسه . کسی مجبور نیست چون اونجا دیسکو برای رقصیدنه و تو هم اومدی برای رقصیدن حتما با تو هم برقصه .اینو میفهمی؟ حالا یکی هم بخواد با یکی برقصه محترمانه میاد درخواست رقصیدن میکنه اگه اون طرف نخواد محترمانه رد میکنه نه این که عین وحشیا بیاد بپره وسط تو بغل یکی دیگه یا یکی رو بکشونه سمت خودش که برقصه باهاش . حتی درخواست برای رقصیدن توی دیسکو هم شعور میخواد همونطور که درخواست سکس دادن توی یه محیطی که مخصوص سکس هست شعور میخواد . امیدوارم انقدر واضح توضیح دادم دیگه فهمیده باشی

0 ❤️

2019-03-09 22:22:19 +0330 +0330

بعضی پیام ها اینقد اعصابمو خورد میکنه نخونده حذف میکنم، خیلی حس کنم طرف بهم توهین کرده بلاکش میکنم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «