رئيس جمهوربعدي کيه؟؟؟!!!

1391/12/30

بنظرتون رئيس جمهوربعدي کيه؟

15568 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-20 11:50:29 +0330 +0330

عمه احمدی نژاد بخورت زیم زسک :loll:

0 ❤️

2013-03-20 11:53:03 +0330 +0330

[quote=ABRA]
رای دادن هم تاثیری نداره طرف همین الان انتخاب شده علی اکبر ولایتی یار شفیق جبهه اصولگرایان ورهبری
[/quote]
البته همچنان به “فرقی نمیکنه” پایبندم

0 ❤️

2013-03-20 11:56:25 +0330 +0330

[quote=مازیار خان]عمه احمدی نژاد بخورت زیم زسک :loll:[/quote]
داداش خیلی عزیزی برام
جون اهل بلواسی میگم :X
عمه احمدی نژاد بخوره منو?
:o
خخخخخخخخخ =))

0 ❤️

2013-03-20 12:39:33 +0330 +0330

شما يعنى اينقد كسخل هستيد كه نميدونيد كه انتخاباتى در اين رژيم گوهه اسلامى وجود نداشته و نداره ! و فقط انتصاباته !
خوب حالا جواب سوال خيلى ساده است : بايد ببينيد تو اين شرايط چه كسى ميتونه بقاى رژيم رو براى چهار سال ديگه بيمه كنه !
دو نفر ميتونند : يا رژيم ترجيح ميده به امريكا بگه غلط كردم و جام زهر رو خامنه اى بخوره و دست از بمب اتمى برداره تا تحريمها برداشته بشه و خامنه اى هم اين گوه خوردن رو به گردن دولت و دمكراسى بندازه و به بسيجى هاى كله خر و احمقش بگه خوب عزيزانم من ديگه نميتونم جلوى خواست مردم رو بگيرم ! مردم اينطور خواستند !
اين مردم كى هست ؟!
آفرين : روباه خندان و مارمولك و سوپاپ اطمينان رژيم در مواقع بحران : خاتمى كثافت
خاتمى ميتونه هشت سال ديگه ملت ايران و دنيا رو سر كار بزاره و بقاى رژيم و ولايت فقيه رو حفظ كنه
پس يكى از گزينه ها سيد خندان و روباه كثيف ، خاتمى و دولت اصلاحات است !

گزينه بعدى اينه كه خامنه اى واقعا بخودش بگه من كه ديگه پام لب گوره و تو پرونده ام هم كه يك خيانتكار كثيفم و ايران هميشه منو يك رهبر كثيف در تاريخ ياد خواهد كرد ، پس كس خاره ايران و ايرانى ، من به فكر آبروى خودم در تاريخ شيعه خواهم بود و جهان شيعه و مسلمان من رو به عنوان حسين زمان ياد خواهد كرد كه تا آخرين لحظه با يزيد زمان امريكا و اسراييل جنگيدم و خودم و كشور و همه چيز رو به گا دادم ، مثل حسين كسخول كه با ٧٢ نفر رفت و يزيد هم زد كونشو پاره كرد … براى اين گزينه : ولايتى ، لاريجانى ، حداد عادل و يا يك كاسه ليس و غلام حلقه بگوش لازمه

اما گزينه آخر !
اينجا بحث كمى پيچيده ميشه ! مافيايى اقتصادى سپاه كه تمام قدرت نظامى و اقتصادى دستشه به دو قسمت تقسيم بشه : يك عده بخوان با خامنه اى باشند و بجنگند و در كشاكش جنگ ثروتهاى ملى رو بالا بكشند و با نابودى ايران با ثروتها به جزاير آرام فرار كنند و به ريش من و تو و كورش كبير بخندند يه عده بخوان كلن خامنه اى رو بگا بدهند و ايران رو با ديكتاتورى نظامى اداره كنند و زمان بيشترى بچاپند و در عين حال با امريكا هم رابطه برقرار كنند ! اينجا ديگه ممكنه يك نزاع قدرت صورت بگيره و سپاه با خودش كلنجار بره و نهايتن تصميم بگيره مشايى رو رو كار بياره و قدرت رو كلن قبضه كنه
پس گزينه هاى احتمالى !
١- اصلاحات و بقاى رژيم و رفع تحريمها
٢- ولايت مداران (ولايتى، لاريجانى، حداد و …) و جنگ و خون و تجزيه و نابودى و كربلاى نجف !
٣- اگر خامنه اى نتونه اين انتخابات رو مديريت كنه : مشايى و روى كار آمدن بخشى از مافياى سپاه و حذف بخش ديگرى از مافيايى سپاه و جابجايى قدرت در درون سپاه

پاورقى :
احتمال ١٪ ممكنه وجود داشته باشه و اون هم بيدارى ملت عقبمونده و بيغيرت ايران و براندازى رژيم و برگزارى انتخابات آزاد و رفراندوم

0 ❤️

2013-03-20 13:12:51 +0330 +0330

اصلافکرنميکردم خاله جون نظربده مر30خاله عزيز،راستي هواي جي افموداشته باش الان توشهرتونه:)

0 ❤️

2013-03-20 14:43:54 +0330 +0330

رئيس جمهورلايحه ميده مجلس تصويب،شعارانتخاباتيشم اينه خوشملم

0 ❤️

2013-03-20 14:58:09 +0330 +0330

هر کسی که رهبر عزیزمون معرفی کنه

0 ❤️

2013-03-20 15:04:46 +0330 +0330

بااينکه بله،ولي اينطورنيس:)

0 ❤️

2013-03-20 16:28:55 +0330 +0330

[quote=amazonikazon]شما يعنى اينقد كسخل هستيد كه نميدونيد كه انتخاباتى در اين رژيم گوهه اسلامى وجود نداشته و نداره ! و فقط انتصاباته !
خوب حالا جواب سوال خيلى ساده است : بايد ببينيد تو اين شرايط چه كسى ميتونه بقاى رژيم رو براى چهار سال ديگه بيمه كنه !
دو نفر ميتونند : يا رژيم ترجيح ميده به امريكا بگه غلط كردم و جام زهر رو خامنه اى بخوره و دست از بمب اتمى برداره تا تحريمها برداشته بشه و خامنه اى هم اين گوه خوردن رو به گردن دولت و دمكراسى بندازه و به بسيجى هاى كله خر و احمقش بگه خوب عزيزانم من ديگه نميتونم جلوى خواست مردم رو بگيرم ! مردم اينطور خواستند !
اين مردم كى هست ؟!
خاتمى ميتونه هشت سال ديگه ملت ايران و دنيا رو سر كار بزاره و بقاى رژيم و ولايت فقيه رو حفظ كنه

گزينه بعدى اينه كه خامنه اى واقعا بخودش بگه من كه ديگه پام لب گوره و تو پرونده ام هم كه يك خيانتكار كثيفم و ايران هميشه منو يك رهبر كثيف در تاريخ ياد خواهد كرد ، پس كس خاره ايران و ايرانى ، من به فكر آبروى خودم در تاريخ شيعه خواهم بود و جهان شيعه و مسلمان من رو به عنوان حسين زمان ياد خواهد كرد كه تا آخرين لحظه با يزيد زمان امريكا و اسراييل جنگيدم و خودم و كشور و همه چيز رو به گا دادم ، مثل حسين كسخول كه با ٧٢ نفر رفت و يزيد هم زد كونشو پاره كرد … براى اين گزينه : ولايتى ، لاريجانى ، حداد عادل و يا يك كاسه ليس و غلام حلقه بگوش لازمه

اما گزينه آخر !
اينجا بحث كمى پيچيده ميشه ! مافيايى اقتصادى سپاه كه تمام قدرت نظامى و اقتصادى دستشه به دو قسمت تقسيم بشه : يك عده بخوان با خامنه اى باشند و بجنگند و در كشاكش جنگ ثروتهاى ملى رو بالا بكشند و با نابودى ايران با ثروتها به جزاير آرام فرار كنند و به ريش من و تو و كورش كبير بخندند يه عده بخوان كلن خامنه اى رو بگا بدهند و ايران رو با ديكتاتورى نظامى اداره كنند و زمان بيشترى بچاپند و در عين حال با امريكا هم رابطه برقرار كنند ! اينجا ديگه ممكنه يك نزاع قدرت صورت بگيره و سپاه با خودش كلنجار بره و نهايتن تصميم بگيره مشايى رو رو كار بياره و قدرت رو كلن قبضه كنه
پس گزينه هاى احتمالى !
٢- ولايت مداران (ولايتى، لاريجانى، حداد و …) و جنگ و خون و تجزيه و نابودى و كربلاى نجف !
٣- اگر خامنه اى نتونه اين انتخابات رو مديريت كنه : مشايى و روى كار آمدن بخشى از مافياى سپاه و حذف بخش ديگرى از مافيايى سپاه و جابجايى قدرت در درون سپاه

پاورقى :
احتمال ١٪ ممكنه وجود داشته باشه و اون هم بيدارى ملت عقبمونده و بيغيرت ايران و براندازى رژيم و برگزارى انتخابات آزاد و رفراندوم[/quote]
اصلا دلم نمیخواست کامنت بدم
ولی کامنت شما مجبورم کرد
هر چند مودبانه نبود ولی خوب بود
مخصوصا نظرت در مورد خاتمی
روی کار اومدن خاتمی یعنی به ثبات رسیدن این نظام و ادامه این سیاست و حکومت کثیف
هرسال حضور خاتمی چندین سال به عمر این نظام اضافه میکنه
و اب رو از اسیاب میندازه
ولایتی،حداد عادل،قالیباف هم دیکتاتور رو قوی تر میکنند
در مورد مشائی هم کاملا موافقم
ولی در مورد رفراندم
مخالفم
مطمئنا این حکومت در رفراندم بازم رای اری میاره
زمان محمد رضا پهلوی
شاید از 50 میلیون جمعیت 1 میلیون ساواکی بودند
ولی الان از 70 میلیون نفر 40 میلیون ساواکی(بسیج،سپاه،و غیره)اند
پس در حال حاضر حتی 1%درصد هم امید به خوش غیرتی مردم
جهل محسوب میشه

0 ❤️

2013-03-20 16:37:37 +0330 +0330

چقدرنااميدي شما،اينطوري ک توميگي2ميلياردسال ديگم هميناهستنوميمونن

0 ❤️

2013-03-20 16:40:25 +0330 +0330

منکه میگم عشق جدید محمود جون مامانه هوگوچاوزمیشه رئیس جمهورایران:D

0 ❤️

2013-03-20 16:45:10 +0330 +0330

ناامیدم
یعنی الکی خوش بین نیستم
خودمون تا این حد به این حکومت بها دادیم
خدا بیامرزه رضا خان رو
میدونست که یه تنه جلو اخوند واستاد
ولی نذاشتن که بشه

0 ❤️

2013-03-20 19:26:36 +0330 +0330

[quote=3mehrzad3]من آرزوم شده این محسن رضایی یه بار رای بیاره حداقل نفر دوم بشه بیچاره گناه داره ولی پشتکارش خوبه :))[/quote]
اره واقعا
من یکی از اعتماد به نفسش تو کفم :>

0 ❤️

2013-03-21 02:43:02 +0330 +0330

برادرزادش هم کلاسيه منه،منم توستادآقامحسنم:)

0 ❤️

2013-03-21 02:45:15 +0330 +0330

داداشم اگه همه مثل شمافکرکنن ک دنياميخوابه

0 ❤️

2013-03-21 05:53:17 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]بهترینهارو همراه با ازادی وطن در سال نو روبرای همه ایرانی های واقعی آرزو دارم
.
.

.
.
.
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
این حکومت مشروعیت ایرانی نداره
این حکوت ایرانی نیست مخالف ایران و ایرانیه
ریشه این حکومت از تازی های بادیه نشین عرب است
کشور ما منابع ان را تاراج میکنند و خرج عربهایی مثل خودشون توی لبنان و سوریه و عراق و جنگ در افغانستان و سایر نقاط دیگه جهان میکنند
نمیدونم چند سال و از اول اومدنشون با حیله و نیرنگ روضه و محرم و اسلام قران سر مردم مارو کلاه گذاشتند و میگذارند
روزی ما آزاد و موفقیم که واقعا حس کنیم ایرانی بودیم و ایرانی شویم
این حکومت رو من پادشاهی میدونم تا جمهوری محمد رضا شاه رفت به جای تاجش خمینی امامه گذاری کرد
انتخابات در ایران یه کلمه خنده داره بنظر من انتصاباته
خاله این حکومت از ریشه مشکل داره
من زرتشتی که حتی نمیتوانم نماینده در این انتخابات داشته باشم چرا رای بدهم و برام مهم باشه که کی میاد همه اینها گرگ هستند در لباس گوسفند
کدوم ازادی رو از این حکومت دیدم حجاب مسلمونها برام اجباری بوده
تحصیل برام بی معنی بوده مشاغل خوب برای مسلمونها بوده اون هم عده خواص
وضعیت اقتصادی هم که لطف پروردگاد عالی بوده فقط از گرسنگی نمردیم
سیمای ایران رو هرگز ندیدم امسال سال نو خونه یه دوست مسلمان بودیم به اجبار سخنرانی خامنه ای و احمدی معروف رو شنیدم
خاله ما همون خس و خاشاک بودیم تا دیروز الان نزدیک انتخاباته احساس خطر کردن هم رهبرتون هم احمدی تاکیید بر انتخابات و حضور مردم دارند البته اینها نقشه است برای شستشوی ذهن مردم مثل انتخابات قبل هر کی رو بخواهند بر صندلی ریاست مینشونند هر چند اون کسی هم که مینشیند مثل یه عروسک خیمه شب بازی است که سیاست های حوضه علمیه و خامنه ای و سپاه رو دنبال و اجرا میکنه
بعد از کنار گذاشتن اصلاح طلب ها دیگه جناحی نمونده برای رقابت از بین خودشون یکی رو مینشونند حالا لاریجانی تا مشاعی فرقی نمیکنه شرکت مردم رو میخواهند که شکر پروردگار مردم هوشیار شدند رای الکی نمیدهند
به امید روزی که ایران ازاد باشه و ایرانی بر ایرانی حکومت کند بدون دخالت هیچ دینی در سیاستش
باز هم توی سال نو ارزو میکنم اتحاد و دوستی همیشه بین ما پایدار بمونه تا ایران باشیم و ایرانی[/quote]
احتمالا لاریجانی رئیس جمهور میشه.حالا ببین کی بهتون گفتم
کاش منم می تونستم کاندید بشم

0 ❤️

2013-03-21 06:10:36 +0330 +0330

ما که یه دونه همه کاره داریم
خامنه ای
بقیشون سمبلیکن
واسه اینکه بگن ارههه ما هم دموکراسی داریم.
دنیا، بیاین ببینین که ما واسه انتخاب رئیس جمهور (دستمال) رای گیری میکنیم.
ولی هم من میدونم هم شما که اینا همش بازیه
این دفعه هم قرعه به نام دستمالی می افته که خاصیت جذب کثافت کاریش از مموتی بیشتر باشه.

0 ❤️

2013-03-21 16:36:49 +0330 +0330

کیرم تو دهن همشون…خر همون خره.فرقی نداره کی میاد…اخرش پدر ملت در میاد دیگه…

0 ❤️

2013-03-21 17:31:07 +0330 +0330

[quote=Parya 17 sale][quote=dada aeen]به احتمال زیاد غلامعلی حدادعادل
ناسلامتی پدرزن آقا مجتبی ست[/quote]
اینقدر نجیب وپدرسوخته هست!
توفرهنگسرا اجراداشتیم و همخوان بودم بچه های گروه هم یکی ازیکی دیگه جیگرتر ومن از همه نازتر اصن نگاه نکرد و سرش پایین بود!
نجیبه اینقدر!‏
:grin:[/quote]
عزیزم این به خاطر نجیب بودن نبوده به این خاطر بوده که شما رو اصلا هیچ حساب نکرده اینا از بس جیگر زیره دستشون هست شما رو اصلا حساب نکرده
خخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2013-03-22 04:09:06 +0430 +0430

[quote=amazonikazon]شما يعنى اينقد كسخل هستيد كه نميدونيد كه انتخاباتى در اين رژيم گوهه اسلامى وجود نداشته و نداره ! و فقط انتصاباته !
اين مردم كى هست ؟!

اما گزينه آخر !
پس گزينه هاى احتمالى !

پاورقى :
احتمال ١٪ ممكنه وجود داشته باشه و اون هم بيدارى ملت عقبمونده و بيغيرت ايران و براندازى رژيم و برگزارى انتخابات آزاد و رفراندوم[/quote]
.
.

.
.
از این بهتر نمیشود تو ضیح داد مسائل سیاسی داخل ایران و اینده اش رو
به امید بیداری مردم ایران

0 ❤️

2013-03-22 04:15:03 +0430 +0430

نگران نباشید از همین حالا اقا خودش انتخابش کرده چند ماه دیگه همه مردم هم میفهمن رئیس جمهور بعدی کیه به رای من و تو نیست که :|

0 ❤️

2013-03-22 04:30:07 +0430 +0430

آفرين بلاخره يکي خوشبينم اومد

0 ❤️

2013-03-22 04:34:13 +0430 +0430

.

اصلا دلم نميخواست …
.

قربون اون دلت برم كه با دست پس ميزنه ، با پا پيش ميكشه … دل ديوونمو به آتيش ميكشه … :)

خوب گويا من و شما اختلاف نظرمون يه چيزى تو مايه هاى اپسيلونه :) يعنى ١٪ رو كه من گفتم ، شما ميگى تو اون ١٪ هم باز اميدى نيست و ملت اگه حتى يك رفراندوم آزاد و دمكراتيك هم تو ايران برقرار بشه نهايتن باز هم يك رژيم اسلامى رو به يك رژيم غير اسلامى و آزاد و مدرن ترجيح ميدن :(

ولى هم ميهن عزيزم لازمه بگم كه من فقط راجع به اين انتخابات نظر دادم و اميدم به بيدارى و براندازى اين رژيم از طريق يك حركت بزرگ و همه گير مردمى در بهبهه “اين انتخابات پيش رو” ١٪ است .
وگرنه من ١٠٠٪ اميد دارم كه بالاخره يه روزى (كه خيلى هم دور نيست) مردم عاصى ميشند و اين جنبش بيدارى ايرانى رخ خواهد داد و ايران همچون سيمرغ از خاكستر بر خواهد خواست .

و در آن روز كه مردم آزادانه و كاملا دمكراتيك يك انتخابات واقعى داشته باشند ،به جمهورى اسلامى و هرنوع حكومت مذهبى نه! خواهند گفت و يك حكومت مدرن مبتنى بر حقوق بشر و آزاد و سكولار رو طلب خواهند كرد !
ايران هرگز نخواهد مرد ! زيرا نام كورش زنده است و فردوسى تخم سخن رو پراكنده است و رضاشاه ايران مدرن را بنيان نهاده است !
اندكى صبر سحر نزديك است !

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «