🎶🎥آهنگ: همه اون روزا – رضا صادقی |همه ی اون روزایی که بی تو گذشت کنار تو بودمو + بازخوانی کیمیا 🥰👸(2)

1403/03/23

📆 سال انتشار: 1396 | 2017

💛 نسخه اصلی:

👸 بازخوانی کیمیا: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

📌 تاپیک های قبلیم از کیمیا (این اولین تاپیکمه از رضا صادقی):
🎶🎥آهنگ: دوسِت دارم – بابک جهانبخش | نبینم غم و اشکو تو چشمات نبینم ترسو توی نفسهات + بازخوانی کیمیا 🥰👸
🎼🎥 آهنگ: بزن و بکوب - کیمیا | تو پایمی چه خوب! امشب تمومی نداره! | چرا دنس موزیک دخترونه انقدر کم داریم؟
🎶🎥 آهنگ: کیس – کیمیا | بیبی خیلی هاتی چقدر داریم تله پاتی حتی وقتی تلخی واسم مثه شکلاتی | بوس میخواد! 💋
🎶 دو تا آهنگ: همرنگ دریا – مازیار فلاحی و چته – کیمیا | دقت کردین این دو تا آهنگ جواب همدیگن؟ 💞 💞 💞
🎶🎥 آهنگ: از این شهر برو – دنیا | حالا که منو میسوزونی پس کاش اقلا یه بارون بیاد | شبیه آهنگ بمون محسن یگانه💔 (فایل صدا و کلیپ بازخوانی کیمیا از آهنگ بمون محسن یگانه اضافه شد)

همه ی اون روزایی که بی تو گذشت کنار تو بودمو | غصه ی رفتن تو یه روزی گرفت تمام وجودمو
نمیدونم کجایی چه تلخه که من یه خاطره بودم و بس

نمیتونم از عشق تو دل بکنم تو این همه خاطره | نمیدونم به چشم کی زل بزنم نگاتو یادم بره
هنوزم عشق و خاطره هات تو دل کسی که دوست داره هست

همه گوشمو پر میکنن که دیگه گریه واسه تو بسه | دستایی که جدا بودن این همه سال محاله به هم برسه
اونی که همه چیزتو دادی براش واسه یکی دیگه دلواپسه

همه میدونن عمریه رفتی و من همونجوری دوست دارمت | نمیای و میمیریم و من کاش خبرش برسه یه روزی بهت
دل دیوونه راضی نمیشه تورو به یکی دیگه بسپارمت

میدونی دل بریدن از این همه عشق درست مث مرگمه | خیابونای خلوتو پرسه زدن بدون تو حقمه
رفتی و هرچی بین من و تو گذشت رسیده به گوش همه

نمیتونم بدیتو به روت بیارم غرورتو بشکنم | دلم میخواد صداتو یه بار دیگه با دلهره بشنوم
با تو تموم پاییزو زیر یه چتر دوباره قدم بزنم

همه گوشمو پر میکنن که دیگه گریه واسه تو بسه | دستایی که جدا بودن این همه سال محاله به هم برسه
اونی که همه چیزتو دادی براش واسه یکی دیگه دلواپسه

همه میدونن عمریه رفتی و من همونجوری دوست دارمت | نمیای و میمیریم و من کاش خبرش برسه یه روزی بهت
دل دیوونه راضی نمیشه تورو به یکی دیگه بسپارمت

🔥 موزیک ویدئو / اجرای زنده رضا صادقی کنسرت: 🎤

👸 اجرای بانوان گروه موسیقی نواک:

🥰 این اجرای دو نفره گیتار هم قشنگه:

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🥰 همچنین ببینید:
🎶🎥 آهنگ: میز دوتایی – سیریا | مُو تِینا به قربونِ تو و چیشات بگردُم + بازخوانی بانو سحر سهیلی زاده 🥰👸
🎶🎥 آهنگ: نگو نه – آریو آرمان | نگو نه! به من که آ... شوبه دلم + بازخوانی بانو سحر سهیلی زاده (2) 🥰👸

🎶🎥 آهنگ: دریا – رضا طاهر| دریا دلتنگم براش واسه حال تو چشاش آخر یه روزی دستاشو میگیرم + اجرای گروهی🥰🥰🥰
🎶 آهنگ: لحظه ها – گروه آریان| مستیم از عشق هرجا هردم حتی وقتی دوریم از هم | تقدیم به بانو Ariana Marie 🌼
🎶🎥 آهنگ: لعنت – باران | با خیال تو هر شب همینجام | بی تو میمیره این جا به زودی اونی که کل دنیاش تو بودی
🎶🎥 آهنگ: بی نظیر – اندی | تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم 👒
🎶🎥 آهنگ: ماه قشنگم – علی لهراسبی | چه طوری ماه قشنگم؟ 🌕 تو رو میخواد دل تنگم! ❤️ + نسخه های جانبی آهنگ 😃

640 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-12 00:08:49 +0330 +0330

**نمیدونم برای این کلیپ چی باید بگم:** 😬 🌹

😍 در ارتباط با اجرای گروهی خانوما ویدئو دوم: 😋😋😋
🎼🎥 معرفی یکی از سکسی ترین ساز های موسیقی: موافق نوازدگی کاخن توسط خانم ها هستین؟ + نمونه کارهای بانوان
🎼⭐️ میدونستین بانو Gina Valentina علاوه بر پورن استار بودنش خواننده هم هست؟ + موزیک ویدئو

1 ❤️

2024-06-12 00:10:41 +0330 +0330
0 ❤️

2024-06-12 02:53:41 +0330 +0330

❤️ ❤️ ❤️ UP ❤️ ❤️ ❤️

0 ❤️

2024-06-13 14:32:13 +0330 +0330

🌹 🌹 🌹 UP 🌹 🌹 🌹

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «