🎶🎥 آهنگ: دریا – رضا طاهر| دریا دلتنگم براش واسه حال تو چشاش آخر یه روزی دستاشو میگیرم + اجرای گروهی🥰🥰🥰

1403/03/06

📆 سال انتشار: 1400 | 2021 – اجرای گروهی این آهنگ خیییییییییلی قشنگه 💙💙💙

یادت باشه! منو یه دریا نبردی یادت باشه! | زندگیم بودی و واسه من نمردی یادت باشه! یادت باشه!
دلم میخواست الان با هم تو ساحل هم قدم بودیم | دلم میخواست که مثل اون قدیما پیش هم بودیم
دلم میخواست! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

دریا ببین حالم بده چشمام نم بارون زده | عشقم منو یادش بره میمیرم
دریا دلتنگم براش واسه حال تو چشاش | آخر یه روزی دستاشو میگیرم

قرارمون فردا همون جای همیشگیمون باشه | تا دوباره دنیا شاهد دیوونگیمون باشه
من که زمین خوردم دستامو بگیری پا میشم | بدون تو سرده حتی کنار آتیشم

🌼 تیزر / موزیک ویدئو (خواننده: رضا طاهر)

🌼اجرای گروهی: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🌈 تاپیک های آهنگ دیگه ام رو هم حتما ببینید به خصوص:
🎶 آهنگ: لعنت – باران | با خیال تو هر شب همینجام | بی تو میمیره این جا به زودی اونی که کل دنیاش تو بودی
🎼🎥 آهنگ: هی آقا ببخشید – ستین | این چه کاری بود کردی با دل دیوونم! | خواننده هفته های آخر حامله است!
🎼🎥 آهنگ: گل زعفرون – پگاه آرام | از حالا به بعد اسمتو میگم عشق ماه پیشونی | کراش آوردم براتون! 🥰
🎶 آهنگ: ماه قشنگم – علی لهراسبی | چه طوری ماه قشنگم؟ 🌕 تو رو میخواد دل تنگم! ❤️ + نسخه های جانبی آهنگ 😃
🎶🎥 آهنگ: سیندرلا – هومن خیاط | تو این سکوت دل سپردنم به تو به یاد لحظه های با تو دلخوشم 👠🎨 | 🔥 🔥 🔥
🎶 آهنگ: حس جدید – اندی | همه عشقم همه جونم به احساس تو زنجیره 💞 همه فکرم همه حسم با این عاشقی درگیره 🥰

690 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «