🎶 آهنگ: هوایی شدی – محسن یگانه |هوایی شدی خواستی که قلبمو دورش کنی دل تو دلت نبود بزنی ذوقمو کورش کنی😐

1403/03/03

📆 سال انتشار: 1391 | 2012

من برعکس همه پشت خنده هام غمه | تو بر عکس منی شادی و غمگین میزنی
ولی تو فوفش آخرش میگی کلاه رفته سرش | باشه کلاه رفته سرم ولی تورو از رو میبرم

خط و نشون کشیدم که خدایی نکرده دیدم | چشام دیگه تورو نبینه آره دوری و دوستی همینه
خاطرت هنوز عزیزه ولی از فکری که مریضه | بهتره دوری باشه نکه یه عشق زوری باشه

هوایی شدی خواستی که قلبمو دورش کنی | دل تو دلت نبود بزنی ذوقمو کورش کنی
کار از کار گذشته دیگه نمیشه به روم نیارم | با بد و خوب تو ساختم ولی نه دیگه کشش ندارم

کار از کار گذشته دیگه نمیشه به روم نیارم | با بد و خوب تو ساختم ولی نه دیگه کشش ندارم

تو برعکس منی زیر حرفات میزنی | من به موقش یه کمی آره فوقش یکمی 👎 👎 👎
یکمی کلاه رقته سرم وقتی بودی دور و برم | یکمی کلاه رفته سرم ولی تو رو از رو میبرم

تو انگار نبردی ببین چه گرد و خاکی کردی | عشق تو عین درده آخ الهی بر نگرده
حسی بهم نداشتی روز و شب واسم نذاشتی | تو ظاهر عشق و دوستی ولی دروغای زیر پوستی

💛 اجرای زنده کنسرت 1:

🧡 اجرای زنده کنسرت 2:

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

💎 همچنین ببینید:
🎶🎥 آهنگ: سیندرلا – هومن خیاط | تو این سکوت دل سپردنم به تو به یاد لحظه های با تو دلخوشم 👠🎨 | 🔥 🔥 🔥
🎼🎥 آهنگ: حوری – سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟
🎶 آهنگ: بیا بیا – شهرام صولتی | میخوام فقط که خوب باشه حال تو آخ از اون چشمای خوشحال تو | رنگی رنگی! 🎨
🎶 آهنگ: دلم رفت – شهرام صولتی | دنیا رو بیخیال غما رو ولش دلمو دادم رفت | دنسر-نوازنده ها خیلی کیوتن! 😍
🎶 آهنگ: حس جدید – اندی | همه عشقم همه جونم به احساس تو زنجیره 💞 همه فکرم همه حسم با این عاشقی درگیره 🥰
🎶 آهنگ: بی نظیر – اندی | تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم 👒

550 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-26 10:36:59 +0330 +0330

❤️ ❤️ ❤️

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «