pk(تخریبگر ادیان)

1400/06/31

سلام دوستان بعد از مدتها اومدم.دلم برای همتون تنگ شده بود و یه عذر خواهی بدهکارم که یه مدت غیبم زد.شرایطی برام پیش اومد که امیدوارم برای هیچ کس پیش نیاد.
خب من دیدم که این روزا همه دارن راجب مذهب و دین و اعتقاد به خدا یا اعتقاد نداشتن به خدا تاپیک میزنن منم گفتم از بقیه عقب نمونم.گفتم یه فیلم نابی در این باره بهتون معرفی کنم که شاید خیلیا دیده باشنش اما مطمئناً قدیمی نمیشه.

داستان فیلم: یک مامور تحقیقات از یک سیاره ناشناخته به زمین فرستاده میشود تا در مورد وجود و نحوه حیات در زمین اطلاعات کسب کند.اما در بدو ورود این مامور کنترل سفینه اش از وی دزدیده میشود و او دیگر نمیتواند به خانه بازگردد.pk در حین تلاش برای به دست آوردن کنترل دزدیده شده اش از چند نفر میشنود که دزد فرار کرده و فقط خداست که میتواند کنترل او را پیدا و به او باز گرداند.حالا pk برای بازگشت به خانه مجبور است کنترلش را از خدا پس بگیرد…
pk یه علامت سواله.یه ذهن پرسشگر با سوالات چالش بر انگیز.pk هر پدیده ای رو از زاویه متفاوتی بررسی میکنه و علاوه بر این که یک بینش خاص به مخاطب میده راه تفکر عمیق و منطقی رو هم به شما یاد میده.
pk تمام ادیان رو زیر سوال برده این باعث شده با اعتراضات گسترده ای از سر تا سر جهان رو به رو بشه.
اگر چه pk در آخر قبول میکنه که خدا وجود داره(که اگه نمیکرد ملت زنده زنده عوامل سازنده و بازیگران رو میخوردن)اما نقایص ادیان،تقلبی بودن خدایان ادیان و کلاهبرداری های پیشوایان ادیان رو افشا میکنه.
پ.ن:من خودم به فیلم هندی اعتقادی ندارم اما خداییش این یکی حسابش از بقیه فیلمای هندی جداس.

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-02-24 21:15:39 +0330 +0330

↩ …Sphr…
واقعا فیلمی بود که حرفی برای گفتن داره
از فیلم هندی که توی ذهنمونه خیلی فاصله داره
خیلی موضوع زیبایی داره

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «