درخواستهای عجیب غریب!!!

1395/12/13

سلام به دوستان
موضوعی رو عنوان میکنم که شاید حرف دل بسیاری از کاربران (مخصوصا دخترها) باشه
مدت زیادی هست که با این سایت آشنا شدم و از مطالب تاپیکها و داستانهاش استفاده میکنم و لذت میبرم . مثل هر آدم دیگه کنجکاوی جنسی دلیلش بوده و نه منکر این میشم و نه دلیلی برای خجالت از طبیعت خودم میبینم
اما مایه تعجبه برام با اینکه داخل پروفایلم در قسمت “جویای” مشخص نوشتم هیچ ولی هر روز که آنلاین میشم کلی درخواست عجیب غریب برام میاد درحالی که حتی زیاد اهل کامنت دادن و فعالیت هم نیستم ولی نمیدونم چجوری به محض آنلاین شدن کاربریم رو پیدا میکنن و پیشنهاد میدن چون وقتهایی که سر میزنم درست همون لحظه چندین و چند پیام خصوصی با درخواستهای عجیب و گاها جالب میاد بدون اینکه هیچ جا کامنت داده باشم که کاربری من نمایان بشه فقط داشتم داستان میخوندم یا از تاپیکی بازدید میکردم گاهی فکر میکنم که این عزیزان بو میکشند!

ولی بعضی از درخواستها اونقد جالبه که حسابی خندم میگیره . چطور میتونن یه متن ثابت بنویسن عین آگهی به خصوصی هر چند تا دختر که تو سایت میبینن بفرستن ولی در عین حال انتظار اعتماد و هم داشته باشن؟ متنها بسیار جالبه معلومه حسابی وقت صرف کردن که شخصیت خود رو تا جایی که امکان داره مثبت نشون بدن. بزنم به تخته همه هم که از دم دکتر و مهندس و مدیر شرکت و پولدار با قدهای بلند و تیپهای عالی!!! ولی حالا چطوریه که این افراد مثلا با جایگاه بالای اجتماعی و ظاهر مطلوب سر از اینجا در میارن که برای خودشون شریک و دوست پیدا کنن واقعا نمیدونم!!!

بعید میدونم که انتشار دادن این پیام خصوصیها خلاف قوانین و اخلاقیات باشه چون به نظرم برخلاف اسمش اینها پیام خصوصی نیست عمومیه که برای همه دخترها میفرستن پس مشکلی نیست که در معرض عموم بذارم البته اسمهاشون رو به هر حال نمایان نمیکنم چون با شخص خودشون هیچ مشکلی ندارم و براشون احترام هم قائلم اما این رفتار عجیب برام غیر قابل هضمه

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-03 12:31:17 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:31:25 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:31:36 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:32:02 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:32:57 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:34:08 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-03 12:34:43 +0330 +0330
0 ❤️

2017-03-03 12:41:05 +0330 +0330
نقل از: deba69

تازه میفهمم که چرا فیلمامون اسکار میگیرن و اکثر کارمندان ناسا ایرانین? یعنی الان من پنج مین هست که محو این پیام و فضا سازی که استفاده کرده شدم اگه این رفیقمون فیلم بسازه شکندارم اسکار سال بعد رو از مش اضغر خودمون گرفته ? همانا که افتخار ایران و ایرانی هستین اینم باید بدونیم با وجود اختلاس هنوزم ساقی های منصف خوب پیدا میشن که جنس ناب دست مشتری بدن تا دوستانی مثل ایشون تصور سازی ناب و امادگی فضانورد شدنو داشته باشن ? اگه این دوستمون این پیامو خوند .داداچ برو دست ساقیتوووو ببوس بهش مدیونی ?

2 ❤️

2017-03-03 12:48:39 +0330 +0330

ظاهرن هنوزم ادمای خیر و درستکار و با دین و ایمون پیدا میشن ? قدر این ادما رو باید دونست ایشون ظاهرا میخاسته نماز جماعت رو تایلند بخونه گفته تنها و یواشکی ثواب نداره چون حریم شخصیم مثل حاج اقا طوسی قصد داشته رعایت کنه فلذا گفته یه توک پا بانوی عفیفه ای هم مثل شما جهت ثواباااااااا ? دقت کنید فقط جهت ثواب و اجر اقامه نماز رو هم با خودش ببره .(اشک از چشام جاری شد ) ? این همه رفته کار کوس بود؟ کیس بود ؟رفته انجام داده ندیده و نشناخته میخاد ثواب ببره .الاااااااااااااااااااااااهو اکبر ?

3 ❤️

2017-03-03 12:52:58 +0330 +0330

یادمه اون قدیما ، حالا یا گیسو بود ، یا … (یادم نمیاد)

همچین تاپیکی زد …

باید بگم جنبه ی جذاب و جالبی نداره…

این افراد هم فکر میکنن میتونن با این حرفا به خواسته هاشون برسن…

که عمرا نمیرسن …

همین و بس!

0 ❤️

2017-03-03 13:13:56 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb یادمه اون قدیما ، حالا یا گیسو بود ، یا ... (یادم نمیاد)

همچین تاپیکی زد …

باید بگم جنبه ی جذاب و جالبی نداره…

این افراد هم فکر میکنن میتونن با این حرفا به خواسته هاشون برسن…

که عمرا نمیرسن …

همین و بس!

یاد قدیم منو انداختی مصطفی صندلی داغای گیسو و ابرا :(

0 ❤️

2017-03-03 13:17:13 +0330 +0330

این آخرش بود،به این دوست عزیزمون پیشنهاد میکنم از این سایت بره به خاطر خودش میگم این آدم با این استعداد نویسندگی داره حیف میشه

1 ❤️

2017-03-03 13:22:08 +0330 +0330
نقل از: Pablo.Escobar2

این آخرش بود،به این دوست عزیزمون پیشنهاد میکنم از این سایت بره به خاطر خودش میگم این آدم با این استعداد نویسندگی داره حیف میشه

اشتب گرفتی داداچ این الان گل زده رفته تو فاز ادبیات ? ولی پیشنهاد شمام متینه ?

0 ❤️

2017-03-03 13:26:22 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: Pablo.Escobar2

اشتب گرفتی داداچ این الان گل زده رفته تو فاز ادبیات ? ولی پیشنهاد شمام متینه ?

الان که دقت میکنم برای گویندگی رادیو هم خوب میشه

0 ❤️

2017-03-03 13:33:31 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

تازه میفهمم که چرا فیلمامون اسکار میگیرن و اکثر کارمندان ناسا ایرانین? یعنی الان من پنج مین هست که محو این پیام و فضا سازی که استفاده کرده شدم اگه این رفیقمون فیلم بسازه شکندارم اسکار سال بعد رو از مش اضغر خودمون گرفته ? همانا که افتخار ایران و ایرانی هستین اینم باید بدونیم با وجود اختلاس هنوزم ساقی های منصف خوب پیدا میشن که جنس ناب دست مشتری بدن تا دوستانی مثل ایشون تصور سازی ناب و امادگی فضانورد شدنو داشته باشن ? اگه این دوستمون این پیامو خوند .داداچ برو دست ساقیتوووو ببوس بهش مدیونی ?

🙄 🙄 🙄

وای واقعا همینو بگید والا استعدادها دارن تلف میشن! باور کنید با این خلاقیت و فضاسازی قوی که ایشون به کار گرفته خودمو به شدت تونستم کنترل کنم که بهش پیام ندم ببینم میتونه با همین توصیفاتش من رو به ارگاسم برسونه یا نه!!! ?

یاد این اس ام اس های ایرانسلی تبلیغاتی افتادم که با توضیحات جذاب اولش ادم رو میذارن توی کف بعد به یکباره میگن اگر مایل به دنبال هستید یک پیامک به شماره تلفن فلان بفرستید هر پیامک فلان ریال 🙄

0 ❤️

2017-03-03 13:42:19 +0330 +0330

نکته عجیب برای خود من اینه که بیشتر این افراد دکتر متخصص مشاور و فلان میگن که ما قصدمون سکس یا رابطه و سو استفاده یا دوستی و خلاصه اصلا غریضه جنسی نیست و فقط میخواهیم بگیم که ما دکتر هستیم و تخصص داریم و اگر هرگونه سوال یا کمک پزشکی داشتید در خدمتتون هستیم

سوال من اینه که آیا این اشخاص با همین حسن نیت انساندوستانه به شما اقایون هم پیام میدن؟؟

1 ❤️

2017-03-03 13:58:50 +0330 +0330
نقل از: onlyhanii
نقل از: deba69 نکته عجیب برای خود من اینه که بیشتر این افراد دکتر متخصص مشاور و فلان میگن که ما قصدمون سکس یا رابطه و سو استفاده یا دوستی و خلاصه اصلا غریضه جنسی نیست و فقط میخواهیم بگیم که ما دکتر هستیم و تخصص داریم و اگر هرگونه سوال یا کمک پزشکی داشتید در خدمتتون هستیم

سوال من اینه که آیا این اشخاص با همین حسن نیت انساندوستانه به شما اقایون هم پیام میدن؟؟

چند روز پیش یکی از همین مشاورا پی داد ک اگ مشکل توی سکس با دوست پسرت داری تا کمکت کنم!منم گفتم لزبینم .فوق لیسانس روانشانسی نمیدونست لز ینی چی :)

اینم چندتا از پیامای آخری ک واسم اومده !

میگم بیا اخری رو باهمدیگه باهاش قرار بذاریم یه ذره دو تایی تو دهنش برینیم گناه داره طفلک دوز داله 🙄 🙄 ?

0 ❤️

2017-03-03 14:02:35 +0330 +0330
نقل از: zojdagh69 شما گفتی هیچ اینهمهpmمیاد ببین من روزی چند تاpmپاک میکنم بنظر من کاریش نمیشه کرد و بعضیا با این کار قسمتی از فرهنگشوشنو نشون میدن موفق باشی با آرزوی بهترینها

برای خودم هم دقیقا همینطوره

0 ❤️

2017-03-03 14:03:54 +0330 +0330

منم معماری خوندم, اگر خونه خواستی بسازی صرفا برای طراحی خونه در خدمتم. دنبال سکسم نیستم.

0 ❤️

2017-03-03 14:07:19 +0330 +0330

در ضمن همون طور که گفتم, هیچ هم دارم, اگه می خوای مسج بده.

0 ❤️

2017-03-03 14:25:17 +0330 +0330

اینا چشونه کجا زندگی میکنن والا ما چند تا رفیقیم که ن قیافه آنچنانی داریم ن پولداریم ن چیز خاصی ولی انقد دیگه دخترا و حتی زنا راحت پا میدن و حتی خودشون پیش قدم میشن که دیگه حوصله هیچکسو نداریم همش دس ب سر میکنیم ای روزا چیزی ک زیاده دختر اینا فک کنم جایی زندگی میکنن ک دختری وجود نداره تو همین گرو های مجازی امکان نداره حداقل روزی ی نفر نیان پی وی واسه احوالپرسی کلا آدم تو این سایت چیزایی میبینه که شوکه میشه

0 ❤️

2017-03-03 15:02:31 +0330 +0330
نقل از: deba69 نکته عجیب برای خود من اینه که بیشتر این افراد دکتر متخصص مشاور و فلان میگن که ما قصدمون سکس یا رابطه و سو استفاده یا دوستی و خلاصه اصلا غریضه جنسی نیست و فقط میخواهیم بگیم که ما دکتر هستیم و تخصص داریم و اگر هرگونه سوال یا کمک پزشکی داشتید در خدمتتون هستیم

چند روز پیش یکی از همین مشاورا پی داد ک اگ مشکل توی سکس با دوست پسرت داری تا کمکت کنم!منم گفتم لزبینم .فوق لیسانس روانشانسی نمیدونست لز ینی چی :)

میگم بیا اخری رو باهمدیگه باهاش قرار بذاریم یه ذره دو تایی تو دهنش برینیم گناه داره طفلک دوز داله 🙄 🙄 ?

بریمممممممممممم .من همش منتظر یکی بودم ک باهم بریم 🙄 🙄

والا! گفته هر کار دیگه ای هم که دلمون خواست میتونیم باهاش بکنیم!! یه برده ی راضی و مظلوم تو قرن بیستم!!! ? ? (preved)

0 ❤️

2017-03-03 15:24:13 +0330 +0330
نقل از: hamhero93
نقل از: deadpool13 اینا چشونه کجا زندگی میکنن والا ما چند تا رفیقیم که ن قیافه آنچنانی داریم ن پولداریم ن چیز خاصی ولی انقد دیگه دخترا و حتی زنا راحت پا میدن و حتی خودشون پیش قدم میشن که دیگه حوصله هیچکسو نداریم همش دس ب سر میکنیم ای روزا چیزی ک زیاده دختر اینا فک کنم جایی زندگی میکنن ک دختری وجود نداره تو همین گرو های مجازی امکان نداره حداقل روزی ی نفر نیان پی وی واسه احوالپرسی کلا آدم تو این سایت چیزایی میبینه که شوکه میشه

ای دی میدم این سری اومدن پیشت بفرستیشون پیش ما :)

چشم شما جون بخا کی بده خخخ

0 ❤️

2017-03-03 15:31:47 +0330 +0330

خخخخ. چه درخواستهایی میکنن ازت
منم تعجب کردم واقعا. شما زیاد جدی نگیر

0 ❤️

2017-03-03 15:41:46 +0330 +0330
نقل از: deadpool13
نقل از: deadpool13 اینا چشونه کجا زندگی میکنن والا ما چند تا رفیقیم که ن قیافه آنچنانی داریم ن پولداریم ن چیز خاصی ولی انقد دیگه دخترا و حتی زنا راحت پا میدن و حتی خودشون پیش قدم میشن که دیگه حوصله هیچکسو نداریم همش دس ب سر میکنیم ای روزا چیزی ک زیاده دختر اینا فک کنم جایی زندگی میکنن ک دختری وجود نداره تو همین گرو های مجازی امکان نداره حداقل روزی ی نفر نیان پی وی واسه احوالپرسی کلا آدم تو این سایت چیزایی میبینه که شوکه میشه

وای وای چقدر با نمکی تو .

میدونم گل من

0 ❤️

2017-03-03 15:50:59 +0330 +0330

هانی قربون دس پنجولت ایندفه این دوستان اینجوری پیام دادن بمن معرفی کن چند نفرو واسه تخلیه چاه میخام هر چی تبلیغات و پورسانت میدم یکی ابراز وجود نمیکنه بیاد خلاصه ما موندیمو یه پروژه دست نخورده بهشون بگو همگهش هست هم فاضلابش مدیونم هستن اگه تعارف کنن تا اونجا که خواستن نخورن هر چیم بیشتر بتونن هورت بکشن پورسانت بیشتر گیرشون میاد چون هزینه جابجایی فضولات کمتر میشه. ? شانصو ببین یکی را داده ای صد نازو نعمت یکی نان جو اغشته با خون دل ?

0 ❤️

2017-03-03 16:04:57 +0330 +0330

میدونم گل من

شبا تو اب نمک میخوابی؟

ن آب نمکو قرقره میکنم دندونام نیفته تو حاج خانوما میخابم بالاخره ی حرمسرایی هست ی خونه درویشی

0 ❤️

2017-03-03 16:42:50 +0330 +0330

میدونم گل من

شبا تو اب نمک میخوابی؟

ن آب نمکو قرقره میکنم دندونام نیفته تو حاج خانوما میخابم بالاخره ی حرمسرایی هست ی خونه درویشی

خواجشونی

نخیر سرورشونم

0 ❤️

2017-03-03 17:45:31 +0330 +0330

منم تقریبا همین مشکلو دارم البته باشدت بیشتر.خخخخ جالبه طرف اومده پی وی شاکی شده که چرا جوابمو نمیدی.بهترین راه اینه که به پیامهایی که میاد اهمیت ندی.من که تصمیم گرفتم اصلا پی ام هارو بازنکنم

0 ❤️

2017-03-03 17:53:27 +0330 +0330

همونطوری که گفتی واقعا حرف دله .یک ذره هم فهم ندارن اون هییییییچ به اون واضحی رو توی پروفایلمون نمیبینن که هر پیامی رو برای هر کسی نفرستن!

این هم پیامهایی که برای من میاد::

سلام سوگل جان این عکس مال خودته؟ اگه مال خودته بهت تبریک میگم دختر زیاد دیدم اما تو خیلی خشکلی. دوست پسر داری خوش به حالش اگه شوهر داری بهش تبریک میگم اگه نداری هیچکدام من خاستگارم

? ? ?

0 ❤️

2017-03-03 17:54:23 +0330 +0330

محمد جواد هستم 26 ساله.184 سانتی متر قد و 80 کیلوگرم وزنم هست. اگر حمل بر خودستایی نباشه تیپ و ظاهر خوبی دارم. به دنبال خانم با شخصیت و مورد اعتماد هستم که اون هم برای نیاز جنسی و عاطفیش دنبال شخصی که بسیار داغ و در عین حال عاطفی و با احساس باشه هست. درک متقابل از نیازهای طرف مقابل چیزی هست که متاسفانه در خیلی از رابطه ها رعایت نمیشه و هر طرف به دنبال لذت مقطعی خودش هست. من خیلی به سکس علاقه دارم و با هر کسی رابطه داشتم اون رو به اوج لذت رسوندم. اما فقط در شرایطی مایل به رابطه هستم که شخصیت و احترام طرفین حفظ بشه و اعتماد متقابل آرامش واقعی رو به همراه داشته باشه. اگر خانمی هستید که طرز فکر و علایق و سلایقتون هم راستای من هست خیلی خوشحال میشم بتونم باهاتون آشنا بشم. می تونید در سایت شهوانی و یا در تلگرم برام پیام بذارید.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «