قرآن چیست؟ (۲)

1399/12/07

با درود خدمت کاربران عزیز
دیروز که تاپیک قرآن چیست رو زدم تا بخوام پست اول رو آماده کنم و بذارم بحث دوستان تو تاپیک بالا گرفت و تاپیک رسید به صفحه سوم و دیدم گذاشتن مطلب برای روشنگری تو اون تاپیک دیگه بی فایده میشه و برای همین یه تاپیک دیگه زدم فقط برای گذاشتن مطالب که قابل مطالعه و استفاده باشه و اون یکی تاپیک هم برای بحث پیرامون مطالب این تاپیک بمونه و از دوستان عزیز هم تقاضا دارم حتی الامکان این موضوع رو رعایت کنن و اگه بحثی خواستن انجام بدن تو تاپیکی لینکش رو زیر میذارم انجام بدن.
با تشکر

https://shahvani.com/forum/topic/قران-چیست-

5860 👀
13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-20 13:22:01 +0430 +0430

↩ mahdi082

چون بسی ابلیس آدم روی هست پس به هر دستی نشاید داد دست
برو این دام بر مرغی دگر نه. که عنقا را بلند است آشیانه
مردم کسایی که این رو میخونین چند وقت پیش یکی تو همین سایت به من پیام داد ۱۰۰دلار بهت میدم از این اراجیف تحویل مردم بده منم پولم رو گرفتم. ولی بعد فکر کردم آخرش چی؟مگه انسان شرافتش رو به دلار های عربی و عبری و بالاخص آمریکایی میفروشه؟برین بابا یعنی ۱.۵میلیارد نفر مغز خر خوردن و شما از همه برترین.

دروغ بچه گانه گفتن از صفات بارز یه مسلمان معتقد هست.
چجوریه که من اینهمه سال تو سایت بودم، اینهمه تاپیک نقد دین دارم، … تا حالا کسی دسته خر هم بهم پیشنهاد نداده ولی شما که عمر کاربریت هنوز به ماه نکشیده، حتی یه پست هم در نقد دین ننوشتی برات اسپانسر پیدا شد و ۱۰۰ دلار هم بهت داد؟
😀

چرا یه مسلمان هرچی اعتقاداتش محکمتر میشه شرم و حیاش کمتر میشه؟؟؟

1 ❤️

2021-06-20 14:56:56 +0430 +0430

↩ mahdi082

چند وقت پیش با یه وحابی و یه اسراییلی بحث کردم آخر سر زایه شدن شروع کردن به فهاشی هر چقدر حرف میزنن آزادی بیانه تا می‌خوایم جواب بدم بحث رو به حاشیه و بیراهه میکشند آخر سر میگن فحاشی داری می‌کنی.

دلم لک زده برای بحث با یه مسلمان معتقد
میشه با منم بحث کنی و ضایعم کنی؟
مطمئن باش فحاشی نمیکنم
در ضمن:
وحابی نه وهابی
زایه نه ضایع
فهاشی نه فحاشی
قسمت جالب قضیه اومدی تو پیوی از من میپرسی تحصیلاتت چیه، تحصیلاتتو بگو چون قدیمیا گفتن به اندازه سواد و فهم طرف باید باهاش بحث کنی 😀

0 ❤️

2021-06-20 16:24:22 +0430 +0430

↩ mahdi082

شمام همه افسر جنگ نرم هستین و من یه روستایی ساده

من نه افسر جنگ نرم هستم نه جنگ سفت
فقط یه ایرانی هستم که مثل خیلیای دیگه متوجه یه کلاه گشاد شدم و وظیفه خودم میدونم به بقیه هم اطلاع بدم.
در ضمن:
اولا فهم و سواد ربطی به شهری و روستایی نداره، همونطور که دکتر نوسیوند سازنده کاملترین قلب مصنوعی دنیا به گفته خودش تو روستاشون چوپونی میکرده و من نه تنها ارادت خاصی به روستاییها دارم مثل خیلیای دیگه اصل و نسب خودمم روستایی هست.

بیایین اون کتاب هایی که یه عده وهابی افراطی نوشتن رو بزار کنار اون ترجمه هایی که مترجم نظر شخصی رو نوشته بذارین کنار قرآن واقعی رو اگه هرکس خواست قرآن واقعی رو بهش نشون بدم پیام بده.
کجا بیایم؟ همینجا معرفی کن لطفا احتمالا این قرآنی که میگی جدید نازل شده و کنجکاو شدم ببینمش.
راستی یک سوال، چجوری شما جناب اررو همیشه و بیشتر مواقع آنلاین هستی و از کارو زندگی گذشتی و مردم رو براه راست ارشاد میکنی؟ فکر کنم شغل جنابعالی انداختن خره به افکار ما مسلمانانه
چون دایره افراد تو شغل من خیلی محدود هستن نمیتونم بگم شغلم چیه، شرمنده ولی در این حد بگم که وقت آزاد زیاد دارم و یه هفته ممکنه دو ساعت کار کنم یه هفته ممکنه ۴ ساعت به خاطر همین وقتی که میذارم تماما از رو ایثار نیست برای پر کردن اوقات فراغت هم هست
چرا بقیه ادیان رو بررسی نمیکنی؟
چون اولا من مسلمانم و ادیان دیگه هم داخل خودشون منتقدان خودشون رو دارن دوما چون این دین اسلام هست که گند زده به زندگی من و ایرانیان وقتی ادیان دیگه کاری به کار من ندارن من چرا کارشون داشته باشم؟ اسلام رو هم اگه شما مسلمانا اینقد سعی نمیکردین تو زندگی ما فرو کنین الان در کنار هم با صلح و صفا زندگی میکردیم
حدس من اینه شما به روش اون جاسوس انگلیسی که وهابیت رو را انداخته دارین کار میکنین. لعنت به هرچی انگلیسی و فرانسوی که از این غلطا می‌کنه.
هر کسی از ظن خود شد یار ما لعنت به هرچی که به حماقت و عقب موندگی بشر دامن میزنه فرقی هم نمیکنه انگلیسی باشه، فرانسوی باشه، عرب باشه، ... یا حتی اگه پدر خود من باشه.

دوتا سوال: چرا اصلا یک درصد هم احتمال نمیدی که ممکنه راهت اشتباه باشه؟
اگه عوض اینهمه مقاومت در برابر فهمیدن یه مقدار تحقیق و مطالعه برا فهمیدن بکنی چی ازت کم میشه؟

1 ❤️

2021-07-28 01:12:40 +0430 +0430

↩ Parsa_2121
قابل توجه شما؛کسی ک این آیات رو نوشته بعدش اومده ب محمد گفته ک آقا من اینارو نوشتم ولی راستش رو بخوای خودم اصلا قبولشون ندارم.و بعد هم کشتنش…
و این رو حتی مذهبی ها هم قبول دارن و نمیتونن این گند رو پاکش کنن

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «