🎶آهنگ: لحظه های سرد – علیرضا روزگار| کاشکی میدونستی چرا انقدر بی تابم واسه تنها شدن نیست من یه عمره..😓

1403/04/07

📆 سال انتشار: 1392 | 2013

منو نشناختی و رفتی خیالت جمع، نمی میرم | فقط از بودنم تو این شب آشفته دلگیرم
اگه تو بی کسی گم شم اگه تنهایی شه سهمم | نمیگم پیش من برگرد زبونت رو نمی فهمم
چقدر بستم چشامو رو تموم لحظه های سرد | نمیدونی چقدر سخته پشیمونی برای مرد
نمیدونی چقدر تلخه که دنیاتو بلرزونن | تو رو از بردن اون چیزی که داری بترسونن
نمیدونی چقدر سخته …
فقط کاشکی میدونستی چرا انقدر بی تابم | واسه تنها شدن نیست، من یه عمره اهل مردابم
تو که اینو میدونستی به پاش بیافته دیوونم | نترسونم از این رفتن بمونی هم، نمیمونم
چقدر بستم چشامو رو تموم لحظه های سرد | نمیدونی چقدر سخته پشیمونی برای مرد
نمیدونی چقدر تلخه که دنیاتو بلرزونن | تو رو از بردن اون چیزی که داری بترسونن
نمیدونی چقدر سخته …

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🙄 همچنین ببینید:
🎶🎥 آهنگ: دل نبند – باران | به هر طرف نگاه کنی نمیبینی آدم صاف و ساده |یه ساحلم یه ساحلی طوفانیو به هم زده 🌊
🎶 آهنگ: هوایی شدی – محسن یگانه | هوایی شدی خواستی که قلبمو دورش کنی دل تو دلت نبود بزنی ذوقمو کورش کنی 😐

🎶🎥 آهنگ: شکستم – کیمیا | توهم اینکه بخوای بری مال یکی دیگه شی، داره منو داغون میکنه پس کی تو دست میکشی؟😢
🎶🎥 آهنگ: فکر میکردی – فتانه | تو بودی که فکر میکردی اگه بری من میمیرم | چقدر شبیه فاطمه گودرزی بازیگره! 🎭
🎶🎥 آهنگ: از این شهر برو– دنیا | حالا که منو میسوزونی پس کاش اقلا یه بارون بیاد | شبیه آهنگ بمون محسن یگانه 💔 (فایل صدا و کلیپ بازخوانی کیمیا از آهنگ بمون محسن یگانه اضافه شد)

🎼🎥 آهنگ: از این به بعد – باران | خوب به یادم هست چه کارا با دلم کردی! | خواستی کات کنی بفرست براش! ⚔️🧨
🎶🎥 𝓙𝓻 آهنگ: نگو! – آریان | خودت ببین لجبازیمون چطور بین منوتو رو به هم زده | خواستی کات کنی بفرست براش (2)
🎶🎥 آهنگ: باطل – شادمهر | اونکه پامونو رفیق موج و ساحل کرد تو بودی یا من؟ | خواستی کات کنی بفرست براش! (3)

680 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «