درخواست سکس هم شعور میخواد!!!

1397/04/03

همیشه وقتی اینجا به پیامهای مداوم درخواست سکس اعتراض میکنیم میگن خب اینجا سایت سکسیه تو حوزه علمیه که عضو نشدی! خب باشه ما هم قبول میکنیم درخواست سکس اینجا طبیعیه و سعی میکنیم اگه اهل سکس نیستیم (با وجود اینکه واضح تو پروفایل زدیم جویای هیییییییییچ و از قرار معلوم نباید پیام سکس دریافت کنیم!!) حداقل نسبت به پیامهای اینطوری بی اهمیت باشیم و شلوغش نکنیم ولی بعضی پیاما مدل درخواستش طوریه که هرچقدم بخوایم اهمیت ندیم بازم اعصابمون رو بدجوری خورد میکنه! مگه عضو بودن اینجا چیه که لایق هر توهینی باشیم و محکوم باشیم تحمل کنیم؟ چرا یه ذره فرهنگتون رو بالا نمیبرید؟ بعضیا همون اول ندیده و نشناخته طوری پیام میدن انگار با یه فاحشه دارن حرف میزنن اگرچه من بعید میدونم فاحشه ها هم اینطوری درخواست کسی رو قبول کنن!!!

حالا اعصاب خوردی ما به کنار من برای جامعه ای نگرانم که امثال این بیشعور نفهم توش زندگی میکنن من که دیگه اعصابم نمیکشه نمیدونم چی بگم!! واقعا من زیاد سختگیر شدم یا هستن دخترایی که با اینجور درخواستها اذیت نشن برعکس جواب هم بدن؟!؟ این خودش یه جور تجاوز به اعصاب آدم نیست؟؟؟!؟!!!؟!؟ :|

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-25 05:51:11 +0430 +0430
نقل از: a_b_l
نقل از: deba69
نقل از: a_b_l قبول دارم فرستنده پیام بیشعور بوده ولی قرار نیس همرو به یک چوب بزنید، کسی هم که مودبانه وارد میشه بلاک میشه

لطفا کامل توضیح بدید که ما کی و توی کودوم حرفممون همه رو با یک چوب زدیم؟ منظورتون از این (همه) اصلا چی هست؟

ببینید همگی ما اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون، وقتی میزنید هیچ یعنی چی؟؟ همیشه جنس نر خواهان بوده و ماده خوانده، این یه امر عادیه

خب دوست محترم میدونید مشکل اشتباه بزرگ شما کجاست؟ اینکه انقد سکسیستی به مساله نگاه میکنید! طوری حرف میزنید انگار من بیشعوری در اون پیام رو به همه مردها نسبت دادم که شما اینطوری گارد گرفتید و انگار میخواید از جنسیت خودتون دفاع کنید . متاسفانه این اشتباه شما رو خیلیهای دیگه هم میکنن . به محض اینکه زنی میخواد از رفتار ناشایست مردی گلایه کنه به یکباره هر مردی حالت تدافعی میگیره و احساس میکنه به جنسیتش به عنوان یک مرد توهین شده .

درضمن ما همه اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون و این که درموردش یک چیزایی هم یاد بگیریم و از نوشته ها و تجربیات دیگران استفاده کنیم برای بهبود کیفیت سکس خودمون ببخشید حالا اگه بهتون برنمیخوره من خودم شریک جنسیم رو دارم و نیازم رو همون برام برطرف میکنه و نیازی به زحمت شما ندارم بخاطر همین زدم هیییییییییییییییچ! این رو که میتونید درک کنید؟

کیفیت سکس و یادگیری همش توجیح کردنه، من اگر شریک جنسی داشته باشم و ازش راضی باشم اینجا چه میکنم؟؟!! مردها با درخواست کردن هیچوقت کوچیک نمیشن

محض اطلاع شما من شریکم هم اینجا عضوه و گاهی با هم و پیش هم میایم اینجا . به کسی ربطی داره مگه ما اینجا چه کار میکنیم و چرا میایم؟ نکنه چون اینجا هستیم مجبوریم به شما جواب پس بدیم؟

الان به نقطه بلاک کردن رسیدید، ولی من درک نمیکنم اگر شریک جنسی داشته باشم چرا باید عضو این سایت بشم

درک نمیکنید که درک نمیکنید به من چه ربطی داره که شما در این مورد چطور فکر میکنید؟ همونطور که به شما هم هیچ ربطی نداره چرا من اینجا عضو شدم و نیازی هم ندارم بهتون جواب پس بدم .

0 ❤️

2018-06-25 05:51:14 +0430 +0430
نقل از: a_b_l قبول دارم فرستنده پیام بیشعور بوده ولی قرار نیس همرو به یک چوب بزنید، کسی هم که مودبانه وارد میشه بلاک میشه

لطفا کامل توضیح بدید که ما کی و توی کودوم حرفممون همه رو با یک چوب زدیم؟ منظورتون از این (همه) اصلا چی هست؟

اگر پسری بیاد خصوصیه دختری طوری برخورد میکنه انگار میتونه تو این فضای مجازی بهش تجاوز کنه، بلاک کردن بیشعوری نیس؟؟ تا حالا کسی با چت کردن باردار نشده

خیر بلاک کردن بیشعوری نیست . اما مزاحم شدن در خصوصی نه تنها بیشعوری هست بلکه نوعی تجاوز به اعصاب ادم هم میشه اسمش رو گذاشت!! اقا خب شاید کسی نخواد با شما چت کنه مگه زوره؟! ?

جدی جدی این چجور منطقیه شما دارید؟! :| یه مثال میزنم: مگه تو خیابون هم به هر دختری متلک میگید وظیفه داره برگرده همونجا باهاتون لاس بزنه؟!

فعلا که نه تو خیابون از دست بعضیا اعصابمون در امانه نه اینجا

بلاک کردن بیشعوریه و نوعی کم آوردنه، اومده خصوصی جواب بده اگر چرت گفت جواب نده بزار کف کنه، من تا حالا متلک ننداختم حقیقتش، ولی باید بگم قرن قرنه گفتگو کردنه

گفتگو کردن با توهین کردن فرق داره اگه قدرت درک این رو ندارید که دیگه بحثی نداریم

0 ❤️

2018-06-25 05:52:00 +0430 +0430
نقل از: 7017968 این جور ادمارو من توی سطح شهر زیاد میبینم که مثل یه زالو با یه فاصله نیم متری از یه خانم راه میرن و بدون در نظر گرفتن شخصیت و شرایط روحی اون ادم اصرار به دادن شماره و این کسخلک بازیا دارن... بدتر از این اونجاییه که طرف شاکی میشه و با صدای بلند فریاد میزنه ولی هنوز اون بیشعور با یه لبخند که به خیالش ناشی از اعتماد به نفس بالاشه به مزاحمتش ادامه میده...واقعا چطور میشه که یه پسر اینقدر بیشعور میشه؟ همونا تو این سایتم هستند و جور دیگه ای میرن روی اعصاب.کاش روزی میومد که هرکسی میتونست چند دقیقه ای خودشو جای دیگری بذاره. این مدل از بیشعوری تنها منحصر به مخاطبین خانم نیست دوست عزیز و باید بپذیری که هر جامعه ای انگل هم داره.

متاسفانه همینطوره …

0 ❤️

2018-06-25 05:59:55 +0430 +0430
نقل از: Hardwood
نقل از: saniya_z20
نقل از: Hardwood با این وضع من دیگه نمیتونم پیام بدم بهت، به هر حال تحت یه عنوانی منتشرش خواهی کرد! در ضمن تو با کسایی که با پیامشون حال نمیکنی ، پاکشون کن یا نهایتن بلاک کن. انقد داستان سرایی نداره که. هرکسی مثلن یه جوریه. هرکسی هم در نردبان تکامل تو یه پله ایه. اگه تو انقدر تکامل یافته ای که بقیه رو پست و بی شعور میدونی در واقع خودت تو اون نردبون پایین تری. پذیرفتن این سخته اما عین حقیقته. به قول دوستان تکلیفت رو با خودت مشخص کن. بقیه تکلیفشون مشخصه

تا بوده همین بوده! توی تاپیکا توی خصوصی همه توهین میکنن و اگ جوابشونو بدی بیشعور میشی!!! بیشعور اونه ک فهم کافی برای ارسال ی پیامم نداره .نمیدونم چرا توهین کردن اشکال نداره اما اعتراض ب توهین میشه مشکل اصلی ی عده !

این بابا رو ولش کن با منطق ایشون اگه پیش بریم خودش اون پایین نردبون از همه بیشعورتره . خواست یه چیزی بگه فقط اعلام وجود کنه :)

وقتی میای این تاپیک رو میذاری منتظر نظری غیر از نظر محترمه خودت باش. و چقد لذت میبری از نظری که موافقته! زندگی سیاه سفید نیس خاکستریه . اگه تونستی همه چیو بپذیری هنر کردی. همونجوری که هست. وقتی وارد شهوانی میشی باید منتظر یه همچین پیام هایی باشی. تو داری کنار این افراد زندگی میکنی علنن. با اینا شدی 80 میلیون. همونقدر که تو میخوای سر به تن اونا نباشه اونا م همین فکر میکنن . همین که فکر میکنی بهت توهین شده و به شخصیت والات برخورده نشونه ی عدم تکافل یافتگیته.

خب مساله اینجاست که نظر شما نظر نیست یه جور تحمیله! ما نسبت به یه نوع بیشعوری اینجا اعتراض کردیم حالا شما چرا بهتون برخورده و دارید زور میزنید ما رو ساکت کنید نمیدونم!! درضمن جواب حرفتون رو هم دادم . گفتید تکلیفت رو روشن کن گفتم تکلیف ما روشنه زدیم هیچ و این یعنی با درخواستهای عجیب غریب رو اعصابمون رژه نرید لطفا.

همین که فکر میکنی بهت توهین شده و به شخصیت والات برخورده نشونه ی عدم تکافل یافتگیته.

یعنی از نظرت اون پیامی که گذاشتمش توهین نیست؟ الان مثلا من ازت بپرسم گوهمو میخوری؟ فکر نمیکنی بهت توهین شده و به شخصیتت برنمیخوره اقای تکامل یافته؟!!

0 ❤️

2018-06-25 06:18:03 +0430 +0430
نقل از: شــادلــین من جنسیت رو از پروفایلم حذف کردم و برام جالبه دیگ هیچ پیامی برام نمیاد :)

راه حل خوبی به نظر میرسه امتحان میکنم ? ولی مگه برخی آقایون عزیز میگن برای اونا هم پیام میاد که :| :(

ای بابا خانوم ما که توی پروفایلمون زدیم مرد و جویای هیچ هم از این پیامها برامون میاد، دیگه خانوم جماعت که جای خود داره. البته باید بگم یه بار هم یه خانوم لزبین اشتباها به من پیام داده بود وقتی درست پروفایل رو خونده بود متوجه شد و عذرخواهی کرد که این اشکالی نداره ولی اینکه نخوانده و ندونسته به هر کسی، زن و مرد پیام بدی که “میخوریش”؟ چیزی جز بیشعوری نیست

2 ❤️

2018-06-25 07:11:32 +0430 +0430
نقل از: Arwin13

ببینید همگی ما اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون، وقتی میزنید هیچ یعنی چی؟؟ همیشه جنس نر خواهان بوده و ماده خوانده، این یه امر عادیه

حرفتو قبول دارم اینجا بیشتر یه سایتی واسه پیدا کردن پارتنره پس جویای هیچ تقریبا معنایی نداره .

به دنبال هیچ یعنی من نمیخوام بدم و بکنم!یعنی این سایت همه بخشاش سکسی نیست و من برای یادگیری بیشتر،حرف زدن و بحث کردن با دوستان،نوشتن و...اینجام!

اینجا فقط یه سایت سکسی نیست!بخشای دیگه ای هم داره!به دنبال هیچ یعنی من از اون بخشا میخوام استفاده کنم و علاقه ای به علاقه ای به اندام های جنسی افراد اینجا ندارم!

یعنی درک این حرفا برای بعضیا اینقدر سخته که واقعا با دیدن و شنیدن اسم سایت فکر میکنن حق دارن همه ادمای اینجا رو به یه چشم ببینن؟چون فقط عضو این سایتن؟

4 ❤️

2018-06-25 07:22:30 +0430 +0430

متاسفانه عده ای دنیای دور و برشون رو به شکل آلت جنسی میبینن. این افراد مریضن عزیز

1 ❤️

2018-06-25 07:49:23 +0430 +0430

وقتی که حشریت گند میزنه به بشریت

کاریش نمیشه کرد دیگه فقط با قدرته بلاک برو جلو منم برات دعا میکنم (clap) (clap)

0 ❤️

2018-06-25 07:56:56 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: Arwin13

حرفتو قبول دارم اینجا بیشتر یه سایتی واسه پیدا کردن پارتنره پس جویای هیچ تقریبا معنایی نداره .

به دنبال هیچ یعنی من نمیخوام بدم و بکنم!یعنی این سایت همه بخشاش سکسی نیست و من برای یادگیری بیشتر،حرف زدن و بحث کردن با دوستان،نوشتن و...اینجام!

اینجا فقط یه سایت سکسی نیست!بخشای دیگه ای هم داره!به دنبال هیچ یعنی من از اون بخشا میخوام استفاده کنم و علاقه ای به علاقه ای به اندام های جنسی افراد اینجا ندارم!

یعنی درک این حرفا برای بعضیا اینقدر سخته که واقعا با دیدن و شنیدن اسم سایت فکر میکنن حق دارن همه ادمای اینجا رو به یه چشم ببینن؟چون فقط عضو این سایتن؟

واقعا نمیدونم چرا درک همین مساله ساده انقد براشون سخته انگار از نظرشون چون اینجا سایت سکسیه پس یعنی عضویت اینجا مساویه با چراغ سبز دادن به این حضرات! :| شاید سایت سکسی رو با فاحشه خونه اشتباه گرفتن که اینطوری علنا همه کاربرای سایت رو به چشم فاحشگانی اماده برای خدمت جنسی میبینن (فاحشه چه از نوع زن چه مرد) تازه کجای سایت نوشته اینجا فقط برای پیدا کردن پارتنر جنسیه؟ الان یه سر به قسمت قوانین زدم چیزی درمورد رسالت سایت بنا بر پیدا کردن شریک جنسی ننوشته برعکس ذکر شده که توصیه ما این است که روی اینترنت به هیچ کس اعتماد نکنید ایا این خودش در تضاد با مفهوم پیدا کردن پارتنر جنسی از اینجا نیست؟ :|

1 ❤️

2018-06-25 08:52:53 +0430 +0430

میگم واقعا میشه الان توایران فرهنگ رو تعریف کرد وگفت فرهنگ یعنی چی

0 ❤️

2018-06-25 09:14:38 +0430 +0430

دقیقا ! یکبار یکی دو نفر بهم پیام دادن " اگر میخای حسابی بهت حال بدم و سکسی پر از درد و عشق تجربه کنی بهم پیام بده" یا "عزیزم دوست دارم بیشتر باهم آشنا بشیم :| " . بهشون گفتم داداش من ک.ی.ر دارم و حسابی هم حس فرو کردن دارم تا دلتون بخواد. بازم میخاین آشنا شین ؟ دیگه نیومدن. دیگه چیزیه که هست و وقتی دولت هیچ اعتنایی به این مسئله نمیکنه، نباید انتظار داشته باشیم که بهتر بشه.

0 ❤️

2018-06-25 09:16:16 +0430 +0430

این چیزا طبیعیه اینجا. واسه همین ادمین جان گزینه بلاکه کن رو کنار پروف قرار داده تو سایت. واسه منم از این پیاما زیاد میاد. زوج ها رو کجای دلمون بزاریم؟! روزانه ده ها پیامش میاد. نخونده بلاک میشن بیچاره ها. هیچ کدومشونم یه روده راست تو وجودشون نیست. کجای دنیا سلام نکرده میگن بخواب؟؟؟ هوووووف

0 ❤️

2018-06-25 09:20:43 +0430 +0430
نقل از: shemale.shi این چیزا طبیعیه اینجا. واسه همین ادمین جان گزینه بلاکه کن رو کنار پروف قرار داده تو سایت. واسه منم از این پیاما زیاد میاد. زوج ها رو کجای دلمون بزاریم؟! روزانه ده ها پیامش میاد. نخونده بلاک میشن بیچاره ها. هیچ کدومشونم یه روده راست تو وجودشون نیست. کجای دنیا سلام نکرده میگن بخواب؟؟؟ هوووووف

خدایی بچه های مودبین. اول سلام کردن بعد کیرشون رو تعارف کردن. شمام اگه آدمای مودبی بودین، اول جواب سلامشون رو میدادین، بعد کیرشون رو میگرفتین تو دستتون. آروم براشون جق میزدین، راست که شد، میکندینش فرو میکردینش تو کونشون.

1 ❤️

2018-06-25 09:22:00 +0430 +0430
نقل از: Spiritual_boy دقیقا ! یکبار یکی دو نفر بهم پیام دادن " اگر میخای حسابی بهت حال بدم و سکسی پر از درد و عشق تجربه کنی بهم پیام بده" یا "عزیزم دوست دارم بیشتر باهم آشنا بشیم :| " . بهشون گفتم داداش من ک.ی.ر دارم و حسابی هم حس فرو کردن دارم تا دلتون بخواد. بازم میخاین آشنا شین ؟ دیگه نیومدن. دیگه چیزیه که هست و وقتی دولت هیچ اعتنایی به این مسئله نمیکنه، نباید انتظار داشته باشیم که بهتر بشه.

سکسی پر از درد و عشق؟ واقعا این جور گفتن؟

0 ❤️

2018-06-25 09:51:24 +0430 +0430
نقل از: such_a_lonely_girl دقیقااااا حرف دل زدید بعد که انقدر بب شخصیتانه میان پیام میدن و بلاکشون میکنی میان میگن توی سایت دختر نیست و فیکن... خب برادر من شماها و امثال شماها ادم رو از همه چیز زده میکنید کاش قبل مسیج دادن پروفایل رو بخونن و فقط مبنا بر اینکه جنسیت زن هستیم مسیج ندن... متاسفانه امثال اینها کسانی هستند که پدران و پدران پدرانشون زن رو همیشه وسیله و یه چیزی ک روش مالکیت داذن میدونستن اینا هم اینجوری بار اومدن

شما که همین امروز عضو شدی. اینم که اولین پستته.

1 ❤️

2018-06-25 09:52:19 +0430 +0430
نقل از: Hardwood با این وضع من دیگه نمیتونم پیام بدم بهت، به هر حال تحت یه عنوانی منتشرش خواهی کرد! در ضمن تو با کسایی که با پیامشون حال نمیکنی ، پاکشون کن یا نهایتن بلاک کن. انقد داستان سرایی نداره که. هرکسی مثلن یه جوریه. هرکسی هم در نردبان تکامل تو یه پله ایه. اگه تو انقدر تکامل یافته ای که بقیه رو پست و بی شعور میدونی در واقع خودت تو اون نردبون پایین تری. پذیرفتن این سخته اما عین حقیقته. به قول دوستان تکلیفت رو با خودت مشخص کن. بقیه تکلیفشون مشخصه

تا بوده همین بوده! توی تاپیکا توی خصوصی همه توهین میکنن و اگ جوابشونو بدی بیشعور میشی!!! بیشعور اونه ک فهم کافی برای ارسال ی پیامم نداره .نمیدونم چرا توهین کردن اشکال نداره اما اعتراض ب توهین میشه مشکل اصلی ی عده !

این بابا رو ولش کن با منطق ایشون اگه پیش بریم خودش اون پایین نردبون از همه بیشعورتره . خواست یه چیزی بگه فقط اعلام وجود کنه :)

وقتی میای این تاپیک رو میذاری منتظر نظری غیر از نظر محترمه خودت باش. و چقد لذت میبری از نظری که موافقته! زندگی سیاه سفید نیس خاکستریه . اگه تونستی همه چیو بپذیری هنر کردی. همونجوری که هست. وقتی وارد شهوانی میشی باید منتظر یه همچین پیام هایی باشی. تو داری کنار این افراد زندگی میکنی علنن. با اینا شدی 80 میلیون. همونقدر که تو میخوای سر به تن اونا نباشه اونا م همین فکر میکنن . همین که فکر میکنی بهت توهین شده و به شخصیت والات برخورده نشونه ی عدم تکافل یافتگیته.

خب مساله اینجاست که نظر شما نظر نیست یه جور تحمیله! ما نسبت به یه نوع بیشعوری اینجا اعتراض کردیم حالا شما چرا بهتون برخورده و دارید زور میزنید ما رو ساکت کنید نمیدونم!! درضمن جواب حرفتون رو هم دادم . گفتید تکلیفت رو روشن کن گفتم تکلیف ما روشنه زدیم هیچ و این یعنی با درخواستهای عجیب غریب رو اعصابمون رژه نرید لطفا.

همین که فکر میکنی بهت توهین شده و به شخصیت والات برخورده نشونه ی عدم تکافل یافتگیته.

یعنی از نظرت اون پیامی که گذاشتمش توهین نیست؟ الان مثلا من ازت بپرسم گوهمو میخوری؟ فکر نمیکنی بهت توهین شده و به شخصیتت برنمیخوره اقای تکامل یافته؟!!

نه!

با این منطق شما پس همه باشعورند غیر از اونایی که جایی حس کنن توهین بهشون شده ناراحت بشند!

1 ❤️

2018-06-25 09:54:42 +0430 +0430
نقل از: Fieryboy حالا می دی دسته جمعی بکنیم ?

ادبیات شما نشانه شخصیت ، شعور و تربیت خانوادگی شماست!

0 ❤️

2018-06-25 09:57:05 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: Spiritual_boy دقیقا ! یکبار یکی دو نفر بهم پیام دادن " اگر میخای حسابی بهت حال بدم و سکسی پر از درد و عشق تجربه کنی بهم پیام بده" یا "عزیزم دوست دارم بیشتر باهم آشنا بشیم :| " . بهشون گفتم داداش من ک.ی.ر دارم و حسابی هم حس فرو کردن دارم تا دلتون بخواد. بازم میخاین آشنا شین ؟ دیگه نیومدن. دیگه چیزیه که هست و وقتی دولت هیچ اعتنایی به این مسئله نمیکنه، نباید انتظار داشته باشیم که بهتر بشه.

سکسی پر از درد و عشق؟ واقعا این جور گفتن؟

باور کن ! بهش گفتم خدا شفات بده! گفت مگه زنپوش نیستی :| :| :| یعنی دم دستم بود چنان از یه جایی، یه کاری باهاش میکردم صداها رو از سوراخ یه جاییش بشنوه ?

2 ❤️

2018-06-25 09:57:33 +0430 +0430
نقل از: shemale.shi این چیزا طبیعیه اینجا. واسه همین ادمین جان گزینه بلاکه کن رو کنار پروف قرار داده تو سایت. واسه منم از این پیاما زیاد میاد. زوج ها رو کجای دلمون بزاریم؟! روزانه ده ها پیامش میاد. نخونده بلاک میشن بیچاره ها. هیچ کدومشونم یه روده راست تو وجودشون نیست. کجای دنیا سلام نکرده میگن بخواب؟؟؟ هوووووف

خدایی بچه های مودبین. اول سلام کردن بعد کیرشون رو تعارف کردن. شمام اگه آدمای مودبی بودین، اول جواب سلامشون رو میدادین، بعد کیرشون رو میگرفتین تو دستتون. آروم براشون جق میزدین، راست که شد، میکندینش فرو میکردینش تو کونشون.

والا حرف زدن اونجوری تعارف محسوب نمیشه یه جوری میگن انگار گروگان گرفتن (dash) ?

1 ❤️

2018-06-25 09:58:07 +0430 +0430

نه!

با این منطق شما پس همه باشعورند غیر از اونایی که جایی حس کنن توهین بهشون شده ناراحت بشند!

هرکی فکر میکنه بهش توهین میشه از شخصیت ضعیف و مزخرف خودشه. از غرور بیجاشه. غرور نسل بشر رو گاییده. غرور نمیذاره مردم همدیگه رو تحمل کنن . فکر کن دیگه آدم غرور نداشته باشه. شکست ناپذیر میشه میفهمی ؟! دیگه بهش برنمیخوره، دیگه کینه به دل نمیگیره. دیگه نفرت وجودش رو فرا نمیگیره. دیگه بهش توهین نمیشه. ولی تا وقتی غرور هست تموم این کصشعرا هست. تقصیر خودته برادر حالا من هی بگم و گوش نکن.

آقا غرور با عزت نفس فرق داره.

0 ❤️

2018-06-25 10:00:20 +0430 +0430

نه!

هرکی فکر میکنه بهش توهین میشه از شخصیت ضعیف و مزخرف خودشه. از غرور بیجاشه. غرور نسل بشر رو گاییده. غرور نمیذاره مردم همدیگه رو تحمل کنن . فکر کن دیگه آدم غرور نداشته باشه. شکست ناپذیر میشه میفهمی ؟! دیگه بهش برنمیخوره، دیگه کینه به دل نمیگیره. دیگه نفرت وجودش رو فرا نمیگیره. دیگه بهش توهین نمیشه. ولی تا وقتی غرور هست تموم این کصشعرا هست. تقصیر خودته برادر حالا من هی بگم و گوش نکن.

بله میفهمم از این به بعد هرکی هر جا هر فحش و دری وری ای بهمون گفت ناراحت نمیشیم سعی میکنیم به خودمونم تلقین کنیم اصلا بهمون توهین نشده تا شخصیتمون قوی بشه!

0 ❤️

2018-06-25 10:03:55 +0430 +0430

تو که دختری برو خدا رو شکر کن یه سری برای من که پسرم هی پیام میدن و… :(

0 ❤️

2018-06-25 10:18:09 +0430 +0430

ببین این قضیه که ازار دهنده هست و این حرفا که خب بحثی نیست اینکه هم این پست رو گذاشتی خوبه ایشالا که تاثیری داشته باشه
منتها واسه اینکه راحت تر باشی اینو تو ذهنت در نظر بگیر جامعه ما بسته است این موضوع ایجاد عقده شهوت بیش از حد و خارج از کنترل و همچین پیام هایی میشه درسته باید فرهنگ سازی بشه ادب و اخلاق بهتر بشه منتها مشکل دیگه ای که هست قبول نکردن که هیچ مخفی کاریه این مشکل اجتماعی از طرف حکومته در نتیج به طور گسترده نمیشه اونقدر انتظار تغییر حداقل تو کوتاه مدت داشت حالا چیکار میشه کرد؟ یا این سیستم رو قبول کن تحمل کن یا بیا اسمتو عوض کن که خب میدونم این همون پاک کردن صورت مساله است ولی خب تو شرایط فعلی و کم شدن ازار اذیت بهترین راهه حالا باز با خودت اینم از دید من بود

0 ❤️

2018-06-25 11:12:32 +0430 +0430
نقل از: 1A3L6I7
نقل از: sex_247 ببین این قضیه که ازار دهنده هست و این حرفا که خب بحثی نیست اینکه هم این پست رو گذاشتی خوبه ایشالا که تاثیری داشته باشه منتها واسه اینکه راحت تر باشی اینو تو ذهنت در نظر بگیر جامعه ما بسته است این موضوع ایجاد عقده شهوت بیش از حد و خارج از کنترل و همچین پیام هایی میشه درسته باید فرهنگ سازی بشه ادب و اخلاق بهتر بشه منتها مشکل دیگه ای که هست قبول نکردن که هیچ مخفی کاریه این مشکل اجتماعی از طرف حکومته در نتیج به طور گسترده نمیشه اونقدر انتظار تغییر حداقل تو کوتاه مدت داشت حالا چیکار میشه کرد؟ یا این سیستم رو قبول کن تحمل کن یا بیا اسمتو عوض کن که خب میدونم این همون پاک کردن صورت مساله است ولی خب تو شرایط فعلی و کم شدن ازار اذیت بهترین راهه حالا باز با خودت اینم از دید من بود

شعور ربطی به محیط ندارد…

با توجه به نظر شما که محیط بی تاثیره و خانواده ها هیچ تاثیری روی اون فرزند ندارن نتیجه گیری که میشه کرد اینه که بچه از ابتدا یا بی شعور به دنیا میدا یا با شعور
حالا میشه از یه انسانی که بی شعور دنیا اومده برخود موجه داشت؟؟ دیگه نه باید از رفتارش ناراحت بشیم نه حتی قضاوتی کنیم
سما از کسی که عقب افتاده به دنیا اومده می تونی انتظاری که از یه ادم نرمال داری داشته باشی؟ نه! فقط می تونی قبولش کنی

0 ❤️

2018-06-25 11:25:33 +0430 +0430

دقیقا با نظرت موافقم هر رفتار اجتماعی فهم و شعور خاصی رو نیاز داره و متاسفانه ما ایرانیها در این مهم ضعف داریم …من بجای اون دوستان ازتون عذر خواهی میکنم و امیدوارم شور و هیجان جوانی باعث بشه که مودبانه و با شخصیت با دیگران و (مخصوصا خانمها )برخورد کنن

0 ❤️

2018-06-25 11:35:57 +0430 +0430

زیاد جدی نگیر.
من نوشتم فاعل هستم دنبال مفعولم میاد مینویسه فاعل نمیخوای منم میگم چرا میخوام ولی باید … 🙄
مفعول اگه بهت پیام داد بفرست بیاد واسه من.

0 ❤️

2018-06-25 11:50:41 +0430 +0430
نقل از: such_a_lonely_girl
نقل از: such_a_lonely_girl دقیقااااا حرف دل زدید بعد که انقدر بب شخصیتانه میان پیام میدن و بلاکشون میکنی میان میگن توی سایت دختر نیست و فیکن... خب برادر من شماها و امثال شماها ادم رو از همه چیز زده میکنید کاش قبل مسیج دادن پروفایل رو بخونن و فقط مبنا بر اینکه جنسیت زن هستیم مسیج ندن... متاسفانه امثال اینها کسانی هستند که پدران و پدران پدرانشون زن رو همیشه وسیله و یه چیزی ک روش مالکیت داذن میدونستن اینا هم اینجوری بار اومدن

شما که همین امروز عضو شدی. اینم که اولین پستته.

دوست عزیز قبلا بودم توی سایت
پسورد و ایمیلم یادم رفت یکی جدید ساختم

از این بعد بهش نگاه نکرده بودم. :)

1 ❤️

2018-06-30 13:54:55 +0430 +0430

متاسفانه بعضی ها شعورشون پایینه وگرنه قشنگی سکس اینه که با رضایت دوطرف باشه. من که ترجیح میدم خود خانم بهم پیشنهاد بده (blush)

0 ❤️

2018-07-03 11:51:48 +0430 +0430

اینجا نمایی عریان و برهنه از جامعه ماست که به زبون میارنش. شاید تو خیابون وقتی راه میرید کسی این حرف بهتون نزنه اما تو دلش میگه به دوستش میگه.... مشکل از شما نیست مشکل از جامعه ای که خیلی از مرداش بیماری جنسی دارن علتش هم محدودیت. این همه تجاوز و متلک و.... دلیلش همینه.

2 ❤️

2018-07-03 12:18:25 +0430 +0430

جووووونم

سپهر۲۸ تهران ۱۷۰_۷۰
کیر کلفت و سفید
حرفه ای در سکس و ارضا کردن خانما با خوردن و میک زدن چوچول
عکسای بیشتر تلگرام
iryana1500

0 ❤️

2018-07-03 12:24:48 +0430 +0430

حق با شماست …آقایون یه مقدار خواهش میکنم با لفظ قلم برخورد کنین با پیامهای سکسیتون
مثلا بگین:
آقای حشری: دوشیزه محترمه آیا مایلید کیر ما را تناول بفرمایید…
دیبا: بده ننت بخوره خاک توسر پیام دادنت
آقای حشری: ننم اینجا نیست … تازه بقای عمر شما باشه فوت کرده… اینقده جق زدم که ننم از غصه مرد
دیبا: ننت مرد باز هم درس نگرفتی با خانوما چطور برخورد کنی؟
آقای حشری : نه چون بعد فوت اون مرحوم بابام هی خانوم میوورد خونه هی میکرد منم هی جق میزدم
دیبا: حتما بابات خوب با خانوما برخورد میکنه که پا میدن بهش…آی دی باباتو میدی؟
آقای حشری: د… به … خشکی شانس …هر چی ما خانوم سراغ میگیریم میره به بابای ما میده
دیبا: برو جقتو بزن اگه یه ذره پرستیژ داشتی تا حالا یه شکم هم واست زاییده بودم
آقای حشری: حالا یعنی چه گوهی بخورم؟
دیبا: هیچی من و بابات وقتی داریم با هم جنتلمنانه بکن بکن میکنیم بیا یاد بگیر و ببین با یه خانم چطور باید حرف زد…البته باز هم جقتو بزن خاک تو سر جقیت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «