زنپوش ریسک پذیر قسمت دوم

1403/03/07

#femboytabriz #زنپوش #حموم

سلام عزیزای دلم امدیوارم از داستانی که براتون مینویسم لذت کافی رو ببرین .

این حموم عمومی که من نشون کردمو دارم میرم اروم ارومم دارم با کارمنداشون رفیقم میشم البته 😁😆
ظهر بود و تصمیم گرفتم برم رسیدم شلوغ بود یخورده اما یه پیرمرد که اونجا کار میکرد یهو صدام زد و بدون نوبت یکی از نمره هارو داد بهم تا برم داخل
بهش گفتم که بعد چند دقیقه یه کارگر بفرسته بیاد تا لیف بکشه بدنمو بعد چند دقیقه که زیر دوش بودمو بدنمو کامل خیس کرده بودم البته اینم ناگفته نمونه که شورت قرمز زنونه ( فیلمش توی کانال هست ) با مایو ورزشی بدنم بود
داشتم میگفتم که کارگره اومد داخل دیدم همون مرده که بهم گفت بدون نوبت بیام داخل
روی سکو نشسته بودم که شروع کرد دست هامو لیف کشیدن و بعد دست هام بهم گفت که دراز بکشم ب روی شکمم و دوباره شروع به لیف کشیدن کرد همه چی عادی بود رفت سراغ پاهام که مثل ایینه صاف بودن از پایین تا بالا لیف میکشید و شورت ورزشیمم البته اذیتش میکرد یهو دستشو کرد از زیرش سمت پاهام و لپ کونمو قشنگ لیف کشید
منم دیدم شرایط مهیا هست اروم کشیدم بالا شورت ورزشیمو تا قشنگ لپ های کونم در اختیارش باشه برگشتم و جلوی بدنمم لیف کشید پاشدم بدنمو اب بکشم تا صابون بزنه به بدنم
به روی کنر دراز کشیدم شروع کرد صابون زدن پاهام وقتی اومد سراغ پای راستم مجبور شدم یکم به پهلو خم بشم که زانو هامم قشنگ کیرشو لمس میکردن و برگشتم کامل رویه شکمم تا پشتمو صابون بکشه
انگار هنگ کرده بود روی کونم و داشت قشنگ حالشو میبرد بعد چند دقیقه ماساژ اروم دستمو بردم کنارم دیدم لامصب کیرشو چسبوند بهم و اروم اروم میمالید منم هیچ توجهی نکردم و دیدم اروم کیرشو در اورد و همچنان که با کونم بازی میکرد کیرشم توی دستم عقب جلو
یکم بعد قشنگ دستم داغ شد که متوجه ارضا شدنش شدم ،.
حموم بهترین گزینه میتونه برای سکس ساکت و بدون حاشیه باشه

1080 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-27 16:14:54 +0330 +0330

کدوم حموم میری؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «