بچه ای که مرد خونمون شد (۴)

1399/12/11

...قسمت قبل

سلام، من ارشیام. قبل از این که این قسمت داستانو بنویسم یه چیزی بگم. من متوجهم که داستان من خیلی زیاد توش تحقیر داره و جامعه ایرانی هنوز تو سکس خیلی عقبه و برای این حد از هاردکور بودن آماده نیست و تقریبا این اولین داستانیه که تو این سبک به فارسی نوشته میشه، ولی چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید خیلیا اینطوری حال میکنن و این فانتزی اصلیشونه، منم میخوام بهشون کمک کنم ذهنشونو آزاد کنن تا بتونن حال کنن. خیلی مسخرست که یه سریا میان تو کامنتا فحش میدن و از غیرت خودشون تعریف میکنن. اون بالا نوشته بیغیرتی، بعد چندتا قسمتم اسم داستان دیگه آشناست برای همه و میدونن قراره چی توش باشه، اگه خوشتون نمیاد نخونید، به همین سادگی. اگه به خودتون یا زنتون شک ندارید دلیلی برای فحش دادن نیست. داستانای من جزو پر بیننده ترین داستانای سایتن و جاهای زیادی هم کپی میشن، پس بهتره خودتونو اماده کنید چون میخوام ده تا قسمت دیگه هم ازش آپلود کنم. فحشا و کامنتای بدتون ذره ای واسم اهمیت نداره چون میدونم نصف همینایی که فحش میدن باهاش میزنن. خب دیگه ببخشید زیاد حرف زدم، بریم سراغ داستان.


دیگه عادت داشتم که از سر کار بیام و ببینم آرمین خونست و با آیدا مشغولن. حتی بعضی شبا هم خونه ما میخوابید، روی تخت من پیش زنم، منم بدون این که حرفی بزنم مث یه پسر خوب میرفتم رو کاناپه میخوابیدم. کلی از وسایلش مث مسواک و لباساش و اینا رو هم اورده بود گذاشته بود جا وسایل من. آرمین واقعا نامرتب بود و تو خونه همش من باید دنبالش میرفتم و کارایی که میکرد رو تمیز میکردم. هر غذایی میخورد ظرفشو همونجا میذاشت، انگار وظیفه من بود جمع کنم. یا دستشویی که میرفت همینطور وایساده بدون این که توجه کنه رو در و اطراف توالت فرنگی میریزه یا نه دستشویی میکرد، یا جوراباش و شرتشو هرجا دلش میخواست مینداخت، منم چون خیلی به تمیزی اهمیت میدادم همه رو مرتب میکردم. بچه ای که تازه مدرسش تموم شده بود خونه و زندگی و زنمو صاحب شده بود و منو هم کرده بود خدمتکار خونه. از اون بدتر آرمین و آیدا تصمیم گرفته بودن که آرمین حقوق من و پولایی که بابای آیدا ماهانه به حسابش میریزه رو سر ماه بگیره و بریزه تو حساب خودش، تا بتونه همه‌ خرجای خونه رو یه جا مدیریت کنه. دلیلشونم این بود که اگه پولا دست من باشن همشو خرج علف کشیدن میکنم و از اون گذشته دیگه آرمین مرد خونست و اون باید واسه همه چیز تصمیم بگیره. چی میشد گفت؟ حرف حساب جواب نداره. این بود که من مجبور بودم مث بچه ها بابت هرکاری میخواستم بکنم از آرمین پول بگیرم تا بعد کلی خایه مالی کردن و تو سری زدن بهم پول بده.

یه روز که رسیدم خونه دیدم صدای آه و ناله آیدا از اتاق خواب کل خونه رو پر کرده. همسایه ها از سر و صدای زیادمون به صاحبخونه شکایت کرده بودن و اونم یه روز اومد بهمون تذکر جدی داد، ولی آرمین گفت رفته باهاش صحبت کرده و دیگه هیچ مشکلی نیست. آرمین با این سنش خوب تو محل بروبیا داشت. رفتم کوله و وسایلمو بذارم گوشه خونه تا سکس آرمین و زنم تموم شه و بتونم ببرم بذارم تو کمد، که آرمین که انگار صدای درو شنیده بود صدام کرد. رفتم در اتاق خواب، دیدم آرمین لخت لخت مث یه رئیس رو تخت لم داده و به بالش تکیه داده و زنم هم لخت بین پاهاشه، کونشو قمبل کرده طرف در اتاق و داره خایه های آرمین رو میکنه تو دهنش و همزمان با دستش کیر آرمینو میماله. آرمین سرشو گرفته بود و وقتی خوب میخورد تشویقش میکرد، آروم میزد رو لپاش و میگفت “آفرین دختر خوب، تخمامو یادت نره”. چشمش که به من افتاد پاشو گذاشت روی کمر زنم و با اخم و لحن شاکی گفت “سلام و احترامت کو توله سگ؟” و به پاش اشاره کرد. من نفهمیدم باید چیکار کنم، همینطور مردد اومدم جلو. آرمین پاشو از رو کمر زنم آورد جلو و حالیم کرد که باید بوسش کنم. منم یه بوسه به کف پاش زدم. آیدا همینطور که خایه های آرمینو میخورد از ته دل ذوق کرد و خنده ریزی کرد و روناشو به هم فشار داد. آرمین گفت “از این به بعد هروقت میای تو خونه باید با رفتارت نشون بدی کی اینجا رئیسه، شیرفهم شد؟” سرمو با ترس تکون دادم. آرمین با سر اشاره کرد که میتونم بشینم و سرویس دادن زنمو نگاه کنم.

آرمین لم داده بود رو تخت و آیدا سینه هاشو میکشید به رونای کلفت و محکمش و با دستاش بدن ورزیده و سکسیشو ماساژ میداد ‌و کیرشو با ولع میخورد، منم کیرمو دراورده بودم و داشتم با لذت جق میزدم. کیرش واقعا خوب بود، سر قارچی شکل و رگای بیرون زده و خایه های گرد و بزرگ. هم به آرمین بابت داشتن همچین کیری حسودیم میشد، هم به زنم بابت خوردن همچین چیزی. همینطور تو حال خودم بودم که دیدم آرمین جلوم وایساده و داره بهم میخنده. یکی آروم زد تو گوشم و گفت “داری چه غلطی میکنی؟ تو ذهنت داری کیر منو کمک زنت ساک میزنی که لباتو اینطوری میکنی؟ یکم مرد باش توله سگ” و انگشتشو کرد تو دهنم. گفت “وا کن ببینم، انگشتمو بکن تو دهنت، همین الان از کس زنت دراومده، هنوز آب کسش روشه. انگشتمو ساک بزن انگار کیرمو داری میخوری” زنم از ته دل میخندید و کسشو میمالید. با ترس اینکارو کردم. آرمین خندید و یکم که انگشتشو تو دهنم جلو عقب کرد درش اورد. دستشو کرد تو کس زنم و خیسش کرد و این بار دوتا انگشتشو کرد تو دهنم. نمیدونم چه لذتی از این کارا میبرد، ولی فک کنم واقعا از دیدن تحقیر شدن من خیلی لذت میبرد. برگشت سمت تخت و موهای زنمو گرفت آروم آوردش جلو تا همونطور که جلوی تخت وایساده بود کیرشو بخوره. کونش جلوی من بود و منقبض و منبسط عضلاتشو میتونستم ببینم. بوی عرق تندی میداد کونش ، ولی واقعا حس خوبی بهم میداد. یکم که گذشت یهو کمرشو داد عقب و با کونش یهو محکم زد تو صورت من و گفت “دیدن کون بکن زنت وقتی آیدا جون داره کیرشو میخوره خیلی حال میده نه؟” دماغم درد گرفت. همینطور که میمالوندمش دیدم آیدا با خنده خودشو چسبوند به شکمش و شروع کرد خوردن عضله های درشت شکمش، بعد از پایین تو چشاش زل زد و گفت “قربونت برم که همه کارات اینقد مردونست. زیاد ارشیا رو اذیت نکن عشقم، پسر خوبی بوده که”

آرمین بدون این که دلش واسه من سوخته باشه انگار از این حرف آیدا بیشتر حشر اذیت کردن من اومد تو وجودش، سرمو گرفت کشیدم جلو و به آیدا گفت “پس بوسش کن ببینم” آیدا هم ازم یه لب طولانی گرفت که قشنگ میتونستم بو و مزه کیر آرمین رو از دهنش بفهمم. یکم دیگه که ساک زد آرمین باز کیرشو کشید بیرون از دهنش و بهش گفت تف کنه تو دهن من. آیدا یکم معطل کرد ولی وقتی آرمین با حالت تهدید و طلبکاری ابروشو برد بالا، بالاخره تف کرد تو دهن من که از اون موقع باز بود و با نگاهش انگار ازم معذرت خواهی کرد که مجبور بوده و بلافاصله بعدش شروع کرد ساک زدن کیر آرمین. آرمین همونطور که زنم داشت کیرشو میخورد یه چک آروم زد تو گوشم و گفت “مزه کیرم چطوره؟ میدونم داری میمیری واسه این که بذارم کمک زنت کیرمو ساک بزنی، ولی عمرا اون روزو نمیبینی کونی” و کیرشو تا ته کرد تو حلق زنم. آیدا کیرشو کشید بیرون و با لحن لوس و با اخم به من گفت “کیر خودمه، نمیذارم بخوریش” و خایه های آرمین رو کرد تو دهنش. آرمین کیرشو میداد یکم ساک بزنه و بعد میکشید بیرون و نمیذاشت آیدا بخورتش. آیدا میگفت “عشقم تو رو خدا کیرتو ازم نگیر، بذار بخورمش” آرمین میگفت “باید بهم بگی صاحبت کیه” آیدا داد میزد “شما صاحبمی، همه تنم متعلق به شماست، من زندم تا زیر شما بخوابم” آرمین گفت “به شوهرت بگو ازم خواهش کنه کیرمو بهت بدم تا راضی شم” آیدا بی معطلی و با عصبانیت سر من داد زد “بگو!” من واقعا واسم سخت بود، ولی آرمین معلوم بود قصد نداره تا اینو بشنوه کیرشو بکنه تو دهن زنم. آیدا داد زد “ازش خواهش کن ارشیا، اگه منو نکنه امشب باید تو خیابون بخوابی” بالاخره همون یه ذره غروری که واسم مونده بود رو هم شکستم و ازش خواهش کردم “آقا آرمین زنم کیرتونو میخواد، کیر کلفتتونو ازش دریغ نکنید” آرمین راضی شد و با خنده تحقیرآمیزی کیرشو دوباره کرد تو دهنش.

آرمین سرمو گرفت پرتم کرد رو تخت کنار زنم و به منم با همون اخم ترسناکش گفت “کس زنتو بخور به درد نخور” و منم با ولع تمام شروع به اطاعت کردم. داشتم کس زنمو میخوردم که دیدم یهو بی هوا زنمو بلند کرد و رو هوا چرخوند و به شکم خوابوند رو تخت و کونشو کرد سمت خودش. بعد به من گفت “بیا اینجا ببینم کونی” . وقتی رفتم جلو گفت “بکن تو کس زنت” من تعجب کردم و نگاهش کردم فقط. کیرم از دوبار ارضا شدن طی این اتفاقا کاملا خوابیده بود و حدود ۳-۴ سانت بود فوقش و میدونستم نمیتونم بکنم. آیدا گفت “من نمیخوام این منو بکنه آرمین، من کیر گنده خودتو میخوام” که آرمین گفت ساکت و بعد زد تو سر من و گفت “منتظر چی هستی کسمغز جقی؟ من که میدونم زنت از وقتی کیر منو داره دیگه به دودول تو دستم نمیزنه، بکن توش حال کن” بعد که مث احمقا سعی کردم کیر خوابیدم رو به زور بکنم تو کس زنم شروع کرد بهم خندیدن. با خنده میپرسید “چیه نمیره تو؟ خودتو تا ته بده جلو، زور بزن” و خودش و آیدا قش قش میخندیدن. از آیدا پرسید “چیزی حس میکنی عزیزم؟” که آیدا با بی حوصلگی گفت “کی حس میکردم که بخواد بار دومم باشه؟” آرمین هم با خنده زد تو سرم پرتم کرد اونور و گفت “خاک تو سر بی خاصیتت کنم. لیاقت کس به این نازی رو نداری بدبخت” و کیر گنده و خوش فرمشو با یه فشار تا ته تو کس زنم جا داد و شروع کرد به عقب جلو کردن. آیدا هم طبق معمول رو ابرا بود و متوجه صداش نبود اصلا.

آرمین واقعا محکم و مردونه میکرد، زنمم مثل جنده ها زیرش از لذت به خودش میپیچید و آه و ناله میکرد. واقعا اگه آرمین و آیدا پورن درست میکردن حاضر بودم پول بدم واسه دیدن پورنشون، ولی حالا داشتم به صورت زنده و از نزدیک میدیدم و ردیف اول نمایش نشسته بودم. آرمین همینطور که کیرش از پشت تو کس زنم بود محکم اسپنکش میکرد و بعضی وقتا پشت کمر و گردنشو میخورد، زنمم یه طرف صورتشو کرده بود تو تشک تخت و موهاش نیمه دیگه صورتشو پوشونده بودن. پشت سر هم ارضا میشد و شل میشد میفتاد رو تخت و دوباره بعد دو سه دقیقه جون میگرفت. آرمین بدون توجه به اینا فقط تلمبه میزد، پسر عجب کمری داشت. زنم هربار پدرش درمیومد تا این کیرو ارضا کنه ولی بازم حاضر نبود کیرشو با هیچی تو دنیا عوض کنه. یکم که گذشت آیدا برای بار چهارم لرزید و شل شد خودشو انداخت رو تخت. همزمان آرمین هم شروع کرد صداهای مردونه دراوردن و با دست محکم شونه های آیدا رو گرفت و آبشو تو کسش خالی کرد، بعد هیکل گنده صد و ده کیلوییشو انداخت رو آیدا. یکم که حالش جا اومد به آیدا گفت “نمیخواد بری کستو بشوری، بشین رو صورت شوهر بیغیرتت تا کستو تمیز کنه واست” و پاشد از اتاق رفت بیرون .

وقتی آیدا کسشو اورد بالای صورتم انگار داشت نبض میزد و باز و بسته میشد و آب آرمین آروم ازش میریخت بیرون. آیدا با شیطونی کس و کونشو رو دماغم فشار میداد، بعضی وقتا حتی اونقد محکم که نفس کشیدن واسم سخت میشد و باید با چسبیدن به کونش یا کمرش بهش علامت میدادم که پا شه تا بتونم یکم نفس بکشم. سخت بود ولی واقعا حال میداد. آیدا با خنده میگفت “چقدر خوشحالم که باهات ازدواج کردم، تو بهترین شوهر دنیایی” و کسشو رو دهنم تکون میداد. منم واقعا خوشحال بودم. حس میکردم این همون زندگی ایه که همیشه میخواستم. میدونم شاید واستون عجیب باشه، ولی انگار من همیشه به یکی احتیاج داشتم تا بهم بفهمونه جام کجاست و تازه پیداش کرده بودم. واقعیت این بود که من اصلا هیچ جوره جذاب نبودم و نمیتونستم زنمو ارضا کنم و آرمین از همه نظر از من بهتر بود. هم حق اون بود زن سکسی و جنده منو بکنه هم زنم حق داشت از بدن مردونه و کیر بزرگ اون لذت ببره. خیلی دوست داشتم که زنم منو آدم حساب نمیکرد ولی یه مردی بود که زنم جندش بود و هرچی اون میگفت بدون چون و چرا انجام میداد. به نظرم این ترتیب درست نظام طبیعته: بکنا، جنده ها و بیغیرتا.

نوشته: ارشیا


👍 22
👎 31
40201 👁️

     

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

794345
2021-03-01 01:05:01 +0330 +0330

چرا نمیمیری تو گه؟ همین مونده شما توسری‌خورها بیاید به جامعه ایران بگید عقب افتاده. کسی که به ما نریده بود کلاغ کون دریده بود! خوارکسده حالا کدوم جهنم‌دره‌ای تو کدوم طویله پس افتادی که انقد ادعای پیشرفتت میشه بدبخت توسری‌خور؟


794352
2021-03-01 01:14:30 +0330 +0330

شاید تحقیر شدن یه جور فانتزی باشه ولی داستان تو واقعا بیشتر از یه گوه نیس وحال ادمو بهم میزنه


794355
2021-03-01 01:16:43 +0330 +0330

کسکش دیوث ننویس بیغیرت بیناموس

6 ❤️

794362
2021-03-01 01:21:33 +0330 +0330

زنت جنده نبود خودت جندش کردی ولی جان مادرت تو قسمت بعدی خوب تمومش کن

5 ❤️

794374
2021-03-01 01:35:01 +0330 +0330

خیلی دیگه زیاده روی کزدی

3 ❤️

794375
2021-03-01 01:36:42 +0330 +0330

خدا هدفت از ریدن ببخشید آفریدن این افراد چی بوده ؟؟؟؟. خدایا خودتم توش موندیا!!! . خدایا یه پیشنهاد برات دارم کم خلق کن ولی با کیفیت خلق کن

7 ❤️

794394
2021-03-01 02:25:07 +0330 +0330

بابا ول کن دیگه کونی آشغال قسمت ۴ ؟؟؟؟

5 ❤️

794403
2021-03-01 02:56:05 +0330 +0330

ازت خواهش میکنم بنویس به نظر هیچکس توجه نکن داستاناتو روزی ۵ بار میخونم به خاطر منم که شده بازم بنویسسس واقعا خواهش میکنم بنویس بازم

2 ❤️

794411
2021-03-01 04:52:41 +0330 +0330

کیرم تو کص ننت کصمغز عقب مونده با این داستان کصشعرت

5 ❤️

794414
2021-03-01 05:26:07 +0330 +0330

داش کستانت چرته. همه چیش. ولی خب من باش جقیدم چون اسمم ارمینه و خب خودمو کامل جا اون ارمین فرض کردم. البته من یخورده کوچیک خشن ترم نسبت به اون. کلا دیدم اینه این مطالب یعنی همین بیغیرتی از اساس اشتباهه، ولی خب وقتی یکی مثه تو انقد بیغیرته چرا ما ازش سوء استفاده نکنیم. تو قسمت بعد دوس دارم انال و پاره شدن و خونریزی شدید زنت رو هم برامون بزاری. همچنین برخورد و ضربه های فیزیکی رو بشدت بیشتر کن در حد BDSM با خودت و زنت ولی بی رحمانه و به قصد کشت. من اگه کسی اسم ناموسم هیچ خودمم ببره از خودش و عزیزانش هزارپای انسانی(human centpide) میسازم☺️ . هیچ حرفی ندارم که سطح بی ارزشی و ناتوانیتو نشونت بدم

3 ❤️

794418
2021-03-01 06:36:14 +0330 +0330

وقتی که تو در نهایت بی ارزشی و کثافتی و هرچی کلمات و جملات زشت و نا پسند و دور از یک انسانت رو واسه خودت با افتخار تائید و قبول می کنی دیگه چیزی نمی مونه که بهت گفته بشه فقط بدون تو واقعا حیفی که نفس بکشی و زندگی کنی و از این همه نعمات طبیعی بهره ببری واقعا کرونا باید یقه تو رو بگیره و بدن لجن و بی فایده و جون تو رو بگیره تا حداقل این سایت از دست تو بی خاصیت خلاص بشه …

5 ❤️

794419
2021-03-01 06:59:38 +0330 +0330

بازم عاااااااالی بود
ب حرفایی که بعصی از بیشعورا میزنن اهمیت نده
هموناییکه هم خودشونو خالی میکنن هم فحش میدن
ابنا ب عده ادم مریضا

1 ❤️

794424
2021-03-01 07:31:20 +0330 +0330

نخونده دیس دادم چون با بیغیرتی حال نمیکنم .

4 ❤️

794431
2021-03-01 08:09:40 +0330 +0330

مادرتووووو سگ گااااایید که تو بی نامووووس به فکر جامعه ایرانی. کسکششششش داری یه تفکر مریض رو به جامعه تزریق میکنی. من ۳۰سالمه تحت تاثیر کسشعراااای تو قرار نمیگیرم ولی یه نوجوون ۱۵ساله که هیچ درکی از ازدواج و رابطه عمیق زناشویی نداره ممکنه ذهنش خراب شه. البته نمیشه ایرادی هم بهت گرفت. امثال تو پول میگیرن حقوق میگیرن که اینارو تحویل جامعه بدن. متاسفم

4 ❤️

794446
2021-03-01 09:16:48 +0330 +0330

بخدا قسم نخوندم فقط اومدم فوشت بدم مادرتو ساییدم بیغرت 😂😂😂 البته تو عشق می کنی … انگل

3 ❤️

794451
2021-03-01 10:12:09 +0330 +0330

مریض

3 ❤️

794471
2021-03-01 12:40:19 +0330 +0330

کسکش تو هر قسمت زنتو میکنه دیگه این چیز جدیدیه هی مینویسی؟؟؟؟؟
کیرم پس کلت تمومش کن این عنو

5 ❤️

794473
2021-03-01 12:50:01 +0330 +0330

آخه کصکش میای کصتان مینویسی بعد میگی عقب مونده عقب مونده تویی که گلنار و کردی تو کونت داری حال میکنی هر دفه فحش میخوری میای دوباره ادامه میدی خارکصه سیکتو بزن کیری

4 ❤️

794474
2021-03-01 12:53:00 +0330 +0330

جالبه یسری کصخل اومدن میگن ادامه بده🤣🤣

3 ❤️

794483
2021-03-01 13:47:20 +0330 +0330

ننویس… پسر خوبی باشو ننویس…

2 ❤️

794487
2021-03-01 14:02:26 +0330 +0330

حالا یسری میگن نه شما روشن فکر نیستید حس خودشه و… دوستان این مریضی جنسیه و داستان اینجوری باعث مریضی جنسی میشه چرا نمیخواید قبول کنید هرجای دنیا همینه حتی تو سایتا پورن رسمی خارجی‌ فیلما بی غیرتی نمیزارن همیشه به خواهر خونده مادر خونده شروع میکنن دیسلایک بزنید بره نه به مریضی جنسی و رواجش. فقط اونا رو درک نمیکنم که حمایت ازشون رو روشن فکری میدونن و سبک زندگی…

3 ❤️

794488
2021-03-01 14:04:49 +0330 +0330

دوستان این مریضی جنسیه یه حق یا سبک زندگی نیست صد در صد مریضی جنسی و رواج مریضی جنسیه حمایت ازشون هم نه اینجا نه هیچ جای دنیا باور کنید روشن فکری نیست… لطفا منطقی باشید و دیسلایک بزنید این داستان رو

3 ❤️

794493
2021-03-01 14:33:00 +0330 +0330

ببین ناموسا من یکی گیرت بیارم
اگه داستانت دروغه ک بخاطر اسکل گیر اوردن مردم کونتو جر میدم
اگه راسته خودت و اون حرومزاده رو باهم میکنم تو کص زن جندت بیغیرت کصکش پدر

3 ❤️

794495
2021-03-01 14:46:02 +0330 +0330

درباره اون چند خط اول که گفتی خیلی مسخرست که خیلی ها میان بهت فحش میدن خواستم بگم میدونی چی مسخرست؟ اینکه امثال من از حتی قبل از سال 90 توی این سایت بودیم و داستان هارو میخوندیم به جرات میتونم بگم هزاران نفر قبل از تو چندهزار تا داستان دقیقا همین مدلی نوشتن و رفتن و براشون این کسشرا نون و آب نشد رفتن دنبال زندگیشون بعد تو بعد از همه اونا اومدی احساس میکنی خیلی در این زمینه پیشرو هستی و سبک جدیدی خلق کردی و شاهنامه خلق کردی و ملتی که مثل خودت مریض نیستن و انحراف جنسی و مغزی ندارن رو عقب مونده از سکس تصور میکنی 😂 نمیخوام بهت فحش بدم که از درون جر بخوری باز به کونت فشار بیاد بری اول داستان بعدیت دوتا پاراگراف فقط بنویسی در توجیح انحراف جنسیت. فقط خواستم بهت بگم چند سال دیگه که بزرگتر شدی خودت خندت میگیره ازینکه خودتو پیشرو حساب میکردی و حالت بهم میخوره از کسشرایی که نوشتی و وقتی که بیهوده صرف کردی. داستانتم نخوندم چون انقدر به پختگی رسیدم که بفهمم آدم هر کصافتی رو که به خورد مغزش نمیده وگرنه میشه یکی مثل تو که روزها و ساعت ها از وقت و عمرش رو مچاله میشه یه گوشه خودشو میماله و برای ارضای انحراف جنسی و مغز مریض کسشر تایپ میکنه. خوش باشی بزرگترین نویسنده جهان

3 ❤️

794503
2021-03-01 15:16:19 +0330 +0330

داستانت خیلی الهام بخشه
منم دوست دارم بچه باجناقم من و خانومم که خاله اش میشه رو بکنه
پویا ۲۰ سالشه و من ۳۵و خانمم۳۳
کاش یه شب بیاد تو تخت ما
به فانتزی های هم احترام بزاریم

0 ❤️

794508
2021-03-01 15:46:55 +0330 +0330

رفیق عالیه کارت. و یه پیشنهاد دارم واست… یه شخصیت جدید اضافه کن چون داره تکراری میشه شخصیتا یه مامانی خواهری چیزی اضافه کن یا دوجنسه ای چیزی. بازم دمت گرم عالی ای

1 ❤️

794526
2021-03-01 17:06:03 +0330 +0330

کس کس جندش کردی خاک توسرت

0 ❤️

794528
2021-03-01 17:11:07 +0330 +0330

لذت بخشه برام

0 ❤️

794550
2021-03-01 23:24:08 +0330 +0330

این داستان هم شد همش کردن کردن

0 ❤️

794551
2021-03-01 23:28:24 +0330 +0330

تو رو‌جدت اجازه ندید ، یه عده مریض احمق پارونایای بشدت اسیب دیده جنسی ، تعیین و‌تکلیف داستانهای این سایت رو بکنند

اقا این داستان سی صد هزار خواننده داره ،‌۱۵ تا انگل که واسه همه داستانها کص شعر می نویسند زیرش کامنت می گذارند

این ۱۵ تا تا اون ۳۰۰ هزار تا ، پشم خایه هم حساب نمی شند

پس با قدرت تمام همون دهها قسمتی که گفتی رو بنویس

0 ❤️

794552
2021-03-01 23:40:52 +0330 +0330

ک.یرم تو ک.ونت جاکش ننویس

0 ❤️

794556
2021-03-02 00:04:04 +0330 +0330

من با اینکه یک زن هستم هیچ خوشم نمیاد. از این جور مطالب البته نمیگم‌چون من خوشم نمیاد نباید. باشه. چون شاید خیلی ها دوست دارن. اینطوری باشه ولی من اگر شوهری اینطوری داشتم سعی میکردم حداقل بدون اینکه بی احترامی بهش بکنم یا اجازه بدهم یکی بخواد بهش بی ادبی کنه هم خودم لذت می‌بردم از سکس. با دیگری هم اینکه همسرم و هم سعی میکردم ببینم چطور لدت میبره بهش لذت پیدا میدادم بنظرم این جور افراد بیشتر عقده ای هستن که سعی میکنن یکی دیگرو له کنند و توهین کردن به یک انسان دیگه فقط بخاطر اینکه آلت جنسی کوچکی داره یا ناتوان هست از کردن و‌سکس درست کثیف ترین کار توی رابطه انسانی هست واقعا اگر من جای ژنه بودم این پرسه رو دیگه حتی آدم حساب نمی‌کردم و شوهرم و بهش احترام میگذاشنم این البته داستان هست منم توهین نمیکنم بکسی فقط نظر شخصی خودم و گفتم مثل دیگران من تنها این قسمت و خوتدم‌که دلخوز شدم آدمها چطوری میتونن بخاطر اینکه یک مردی نمیتونه سکس کنه کوچکش میکنند همان بهتر که در ایران چنین کاری و رواج نمی هند و عادی حساب نمی‌کنند دیگه این داستان و نمیخونم

0 ❤️

794568
2021-03-02 00:48:44 +0330 +0330

خوب بود قسمت بعد و سریع بزار بیناموس

0 ❤️

794599
2021-03-02 01:45:44 +0330 +0330

همه چی لیاقت میخواد
لیاقت تو هم همون بوی عرق کون بکن زنته
خاک تو سرت کنن با این داستانت.

1 ❤️

794615
2021-03-02 02:19:44 +0330 +0330

این حجم از کصخل بودن برام قابل درک نیست! 👎🏻

1 ❤️

794635
2021-03-02 05:48:49 +0330 +0330

به حرفشون گوش نده ادامه بده دوست عزیز عالیه داستانت
.

0 ❤️

794636
2021-03-02 05:56:14 +0330 +0330

خیلی خیلی عالیه. ب حرفا بقیع گوش نکن سریع تر هم اپ کن نصفه کاره نذار لطفا. در ضمن لطفا گی بازی نداشته باشه تش همه قشری بتونن بخونن.

0 ❤️

794637
2021-03-02 06:11:53 +0330 +0330

اهل بي احترامي نيستم
جناب مش شاشو خان كبير كوني زاده بي غيرتيان
اون گوز گوز کردنت اول دستان رو هر کی نفهمه چکاره هستی، فکر میکنه
رکورد دار پرتاب حلقه یا قهرمان ژیمناستیک جهان و یا مربی شائولین معبد بودا .
اگر خیلی افتخار میکنی به اين كه بي غيرتي به ت خ … زر نزن ایران و ایرانی تاج سر تو و تمام دنیا هست مردیکه
با عذر معذرت از ملت ببخشید اما این باید فحش بخوره ن فقط خودش
‌اون کسکش که میگه بکن زنشه
‌آرمین کون طلا
به گردنم قسم اینقدر کون داده اون آرمین جونت که اینقدر عقده ای شده و از طرف من بش بگو
کی ر بنده درون و اندرون تو اونو نوامیش
ببینم اون همه گنده بک هست چه غلطی میخواد بکنه ، نکنه فکر کرده همه عین تو سگ طائفه هستند
دیگه زر زر نکنی اسم ایران یا ایرانی رو بیاری
امضا: ب کن اول تا آخر تو و اون اربابت و هر کسیکه ذره ای با تو حرف زده 😏

3 ❤️

794648
2021-03-02 07:57:40 +0330 +0330

سلام من مثل بقیه فحشت نمیدم اما فهمیدیم عموت و دایت و شوهر عمه مادرتو گاییدن تو به دنیا اومدی پدرتم اوبی بوده دیگه شخصیت خانوادتو به رخ نکش

1 ❤️

794658
2021-03-02 08:27:26 +0330 +0330

معنی سکس پیشرفته هم فهمیدیم! کص مغز برو یه سیتی اسکن از کونت بگیر، از بس گذاشتن کونت مغزت ریده

1 ❤️

794659
2021-03-02 08:27:45 +0330 +0330

من چند خط خواندم و طبق توصیه از بقیه صرف نظر کردم فقط توجه شما را به مستندهای حیات وحش جلب میکنم که توحیوانات ببین برای تسلط به ماده ها بین نرها چه جنگهای که اتفاق نمی‌افتد تا رقیب عقب نشینی کرده ویا اینکه کشته شود چرا زیاد دور بریم یه خروس حتی اگه مریض هم باشه ببین از مرغش چه دفاعی می‌کنه !!!
من متاسفم اسم این قبیل مزخرفات را پیشرفت میگذارند این پیشرفت نیست این عقده است سرطان روح وروان است که تبدیل به این چند خط… و خواندن و تاثیر پذیری از آن انسان را از مسیر زندگی به دور خواهد کرد وچه بسا این فانتزی برای آینده ای که در پیش هر انسانی است و آن کشف این موج از تحقیر انباشته شده در یک فرد برای طرف مقابلش است و در آخر با یک چاقوی دسته زنجانی از این اوج بلاهت رهانیده خواهد شد… انشالله

1 ❤️

794684
2021-03-02 13:03:08 +0330 +0330

من جای تو بودم خودکشی میکردم اسکل

1 ❤️

794726
2021-03-02 18:27:54 +0330 +0330

فقط اخرش که کصشو گذاشت دهنت و اب کیر بکنشو ریخت دهنت اوووووف 😍 ❤️ 💋

0 ❤️

797426
2021-03-16 00:04:51 +0330 +0330

حتما تو بورس هم سرمایه‌گذاری کردی😂
کلی هرکی درت بماله نه نمیگی

0 ❤️


نظرات جدید داستان‌ها


Top Bottom