ناگفته های دین اسلام (آنچه نباید بدانید)

1394/08/10

با سلام خدمت دوستان

متاسفانه یا خوشبختانه تاپیک قبلی با مشکل فنی مواجه شد و جالبه تنها کسی که نمیتونست توش پست بذاره خودم بودم (قابل توجه طرفداران دین که تا یه دونه پستشون بالا نمیاد فوری توطئه های دشمنان فرضی و عوامل استکبار جهانی رو دخیل میدونن)، بنابراین توفیق اجباری شد که این تاپیک راه اندازی بشه و ادامه بحث اینجا دنبال بشه

سیاست و هدف این تاپیک فقط نقد منطقی و مودبانه از ادیان، مخصوصا دین اسلام به استناد منابع معتبر و مورد تایید علمای دین هست و نه قصد توهین به اعتقادات کسی هست نه قصد تحمیل عقاید.

تو کتب دینی و تاریخی برخی مسائل و رویدادها هست که چون به نفع دکانداران دین نبوده و ممکنه باعث سوء ظن مردم به دین و در نتیجه باعث بیداریشون بشه همیشه مخفی نگهداری شدن و همونطور که از اسم تاپیک مشخصه هدف اطلاع رسانی درباره این ناگفته هاست.

به نظر بنده 90% کسانی که معتقد به دین هستن اعتقادشون ارثی و بدون تحقیق و مطالعه است و ما در قبال این عزیزان وظیفه داریم که با دلیل و منطق ذهنشون رو روشن کنیم تا متوجه حقایق بشن، بعد از اون یا دین رو میذارن کنار و یا اگه معتقد موندن حداقل اینسری اعتقادشون از روی عقل و فکر هست نه چشم بسته و کورکورانه.

این وسط توصیه ای هم دارم به عزیزانی که هدفشون دین زدایی هست ولی روششون پرخاشگرانه و گاها همراه با فحاشیه. دوستان عزیز، دشمن دین تفکر هست و تقویت کننده اش تعصب و اگه واقعا هدفتون روشنگری هست بدونین که با روش پرخاشگرانه اندک شانس تفکر رو هم از شخص دیندار میگیرین و طرف رو مجبور میکنین که متعصبانه و از روی لجبازی از دینش دفاع کنه و در اصل خودتون به هدفتون ضربه میزنین و کار خودتون رو سخت میکنین (مگر اینکه فقط در ظاهر هدفتون دین زدایی باشه).

آیین نامه انضباطی تاپیک:

1- در این تاپیک توهین و فحاشی کلا قدغن بوده و اگه فحاشی از جناح مخالف باشه دایورت میشه به … ولی از طرف موافقین باشه مطمئنا برخورد میشه، بعدا گله ای نباشه.

2- اگه کسی قصد بحث یا دفاع از دینش رو داره لطفا مودبانه مطرح کنه تا جواب قانع کننده هم بشنوه.

**3- بحث در مورد مسائل تاریخی یا دینی حتما باید مستند بوده و با ذکر منبع معتبر و مورد تایید عموم باشد و مطلب بدون منبع که به عبارتی برداشت شخصی و شنیده ها و … هستن حکم باد معده را دارد و طبیعتا ارزش پاسخگویی ندارد. **

4- به کسانی که ادعا میکنن موضوع سایت سکسی هست و نباید بحث دینی کرد یک بار برای همیشه عرض میکنم که سایت انواع تالارها رو برا بحث داره که یکیش هم تالار دین هست و لطفا اگه اعتراضی دارند به ادمین مراجعه کنند.

5- حداقل 80 _ 90 درصد مطالب تاپیک کپی پیست شده از کتب تاریخی و دینی هست و بنده به شخصه هیچ ایرادی در کپی پیست کردن مطالب نمیدونم، البته به شرطی که کپی کننده اول خودش مطلب رو بخونه و یه درکی در موردش داشته باشه بعد منتقل کنه نه اینکه مطلبی از سایت ماست مالی دات کام پیدا کنه و نخونده کیلویی بریزه اینجا.

6- هر مطلبی که از طرف من تو این تاپیک گذاشته بشه در صورت اعتراض یا سوال، خودم به شخصه پاسخگو هستم و چنانچه مخاطب پستی مستقیم خودم باشم قطعا اون پست بی جواب نمیمونه ولی تو بحث دوتا کاربر دیگه حتی الامکان دخالت نمیکنم.

7- به دوستانی که قصد حمایت از دین و مخالفت با مطالب تاپیک دارن توصیه جدی میکنم برای این کار از ادله محکمه پسند و مستند استفاده کنن و مطمئن باشن اگه دلیل منطقی داشته باشن من خودم اولین نفری هستم که به درستیه ادعاشون اعتراف میکنم ولی اگه بخوان متوسل به مغلطه و سفسطه بشن خیالشون راحت باشه که اینجا چیزی کاسب نمیشن.

فهرست مباحث

مقایسه خدای ادیان (یهودیت، مسیحیت، اسلام)
داستان مضحک خلقت اسمان و زمين در اديان ابراهيمی
ﺟﻬﺎن ﭘﺲ از ﻣﺮگ در ﺁﺋﻴﻦ ﺗﻮﺣﻴﺪی
داستان پیامبران (ابراهیم، اسحاق، لوط، یعقوب، موسی، حزقیال، هوشع، یوشع، ایوب، سلیمان، داوود، نوح)
داستان همخوابگی باخواهر توسط پسر داوود پیامبر
ﻋﻮاﻗﺐ ﺗﺨﻄﯽ از ﻓﺮاﻣﻴﻦ ﻳﻬﻮﻩ
توطئه خدا(یهوه) علیه فرزندان نوح
داستان چگونگی واجب شدن ختنه در تورات
اسلام و دلیل چالش طلبیدن آن
ماجرای ترورهای اسلامی از صدر اسلام
قبیله‌های صدر اسلام (بنی قینقاع، بنی النظیر، بنی قریظه)
الله کیست؟
چرا مسلمانان هفت بار دور کعبه می گردند؟
نحوه نزول وحی به رسول الله
ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح)
گروههایی که مطابق نص صریح قرآن وارد جهنم می شوند
فحاشی‌های الله
ماجرای غرانیق در صدر اسلام (آیات شیطانی)
تناقض قرآن در مورد بنی اسرائیل
تضاد در آیات قرآن
داستان خلقت آسمان به نقل از قرآن و تناقضات آشکار آن با دانش کیهان شناسی
عدم اطلاع الله و محمد از کروی بودن زمین زمان نزول قرآن
آیات غیرعلمی قرآن
تایید برده‌داری در اسلام
آیا اسلام مجوز تجاوز جنسی را می‌دهد؟
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان
قضا و قدر از دیدگاه قرآن
الله چگونه است؟
آیا داستان جن، چیزی جز خرافه است؟
از رفتار داعش تعجب نکنید!
تناقض آیات قرآن درمورد روش آفرینش انسان
الله، قرآن، پیامبر، زن
لیست زنان حضرت محمد
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم!
سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او
فتواهای سکسی از عمام راحل
آيات تبعيض آميز قرآن در مورد زنان
جایگاه زن در احادیث
جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان
سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
متن خطبه عقد ایران باستان
احادیث سکسی
جایگاه برده و کنیز در احادیث و روایات
خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
زندگی تاریخی حضرت علی
[حسن و حسین و کرب

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-29 17:32:59 +0330 +0330

.
.
رسول اکرم (ص) فرمود:
.
گور مؤمن 70 گز وسعت دارد که دارای باغ سبزی است و آنجا مانند ماه شب 14 نورانی است، آیا می‌دانید که آیه‌ی “فإن له معيشة ضنكا” (طه/124) برای کیست و آیا معنی زندگی ضنک می‌دانی؟ گفتند: الله و فرستاده‌اش داناترند.
رسول الله صلى الله عليه و سلم فرمود: شکنجه‌ی کافر در گورش و سوگند به کسی که جانم در دست اوست، همانا الله بر او 99 اژدها مسلط می‌کند ؛ آیا می‌دانید اژدها چیست؟ آن معادل 99 ماری است که هر مار 7 سر دارد، کافر را نیش می‌زنند و او را می‌خراشند.
(تفسیر ابن کثیر)

1 ❤️

2015-11-29 18:00:33 +0330 +0330

.
.
الله دارای سگی درنده است.
.
عتبه بن ابی لهب گفت که من به پروردگار ستاره کافرم، رسول الله فرمود: نمی‌ترسی که سگ الله تو را بخورد؟
( تفسیر طبری/ سوره النجم)
.
.
عتبه بن ابی لهب ضمن گفتن " کفرت بالذی دنا فتدلی" بر صورت رسول الله تف نمود، محمد (ص) گفت: ای الله، سگی از سگهایت را بر او مسلط بگردان.
(بحار الانوار/جلد 18/ صفحه 58)

1 ❤️

2015-11-29 18:28:24 +0330 +0330

عاقا کم با اون احادیث سکسی خندیدیم حالا این چاخان‌ها هم اضافه شد!
بعضیاش انقد مسخره‌س که بعید میدونم هیچ جای ماله‌کشی هم داشته باشه، (هرچن یحتمل این دوست ارتشی الان باز میاد میگه اینا حرفای ماورائیه!)

اینجور موقه‌ها آدم از یه طرف میخنده، از یه طرفم گریه‌ش میگیره! S.gif

.

(با قدرت ادامه بده good )

1 ❤️

2015-11-29 18:30:25 +0330 +0330

راسی تبریک میگم تاپیک از مرز بیس هزار بازدید رد شده.

1 ❤️

2015-11-29 18:51:24 +0330 +0330

در آینده نزدیک به سر فصل دیگه ای از مطالب (که نمیخوام الان اسمشو بگم) میرسیم که از نظر فان اینا باید جلوشون لنگ بندازن.
ممنون ولی مهمتر از تعداد بازدید کننده اینه که باعث بیدار شدن چند نفر بشه.
امیدوارم که تاثیری داشته باشه.

2 ❤️

2015-11-29 18:55:38 +0330 +0330

.
.
علی انسان پرنده
.
علی(ع) بر روی ابرها پرواز ميکند ! . خداوند ابرها را برای علی مسخر ساخت و او شرق و غرب عالم را درنورديد!
( تفسير الميزان جلد ۱۳ – ص ۳۷۲ )
(بحار الانوار جلد ۳۹ – ص ۱۳۸ )

.
.
رعد و برق آسمان از تدبير علی است!
( المفيد ص ۳۲۷ )
(بحار الانوار جلد ۲۷ ص ۳۳ )

1 ❤️

2015-11-29 19:24:07 +0330 +0330

.
.
عرق پیامبر یا عطر؟
.
سلیم(سلمه فرزند ام سلمه) گوید: روزی رسول خدا بر ما وارد شد و نزد ما به خواب نیمروزی فرو رفت. مادرم شیشه ای آورد و شروع کرد عرق رسول خدا را در آن جمع کردن. آنحضرت از خواب بیدار شد و فرمود: ای ام سلمه، چه میکنی؟ عرضه داشت : این عرق شماست که در عطریات خود داخل میکنیم و این از بهترین اقسام عطرهای ماست. آنحضرت فرمود: درست گفتی.
(مجموعه ورام 23)
(سنن النبی صفحه 368 )

1 ❤️

2015-11-30 00:33:53 +0330 +0330

.
.
مچ گیری امام
.
محمد بن ابراهيم بن مهزيار گويد: پس از وفات حضرت ابى محمد عليه السلام (درباره جانشين ) به شك افتادم و نزد پدرم مال بسيارى (از سهم امام عليه السلام ) گرد آمده بود، آنها را برداشت و به كشتى نشست ، من هم دنبال او رفتم ، او را تب سختى گرفت و گفت : پسر جان ! مرا بر گردان كه اين بيمارى مرگست ، آنگاه گفت : درباره اين اموال از خدا بترس و به من وصيت نمود و سپس وفات كرد. من با خود گفتم : پدر من كسى نبود كه وصيت نادرستى كند. من اين اموال را به عراق مى برم و در آنجا خانه ئى بالاى شط اجاره مى كنم و به كسى چيزى نمى گويم ، اگر موضوع برايم آشكار شد: چنانكه (در) زمان امام حسن عسكرى عليه السلام برايم واضح شد، به او مى دهم وگرنه مدتى با آنها خوش مى گذرانم . وارد عراق شدم و منزلى بالاى شط اجاره كردم ، و چند روز آنجا بودم ، ناگاه فرستاده ئى آمد و نامه ئى همراه داشت كه : اى محمد! تو چنين و چنان اموالى را در ميان چنين و چنان ظروفى همراه دارى تا آنجا كه همه اموالى را كه همراه من بود و خودم هم به تفصيل نمى دانستم برايم شرح داد، من آنها را بفرستاده تسليم كردم و چند روز آنجا ماندم ، كسى سر به سوى من بلند نكرد (و نزد من نيامد) من اندوهگين شدم ، سپس نامه ئى به من رسيد كه : ترا به جاى پدرت منصوب ساختيم ، خدا را شكر كن .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 456 روايت 5 )

1 ❤️

2015-11-30 03:55:25 +0330 +0330

[quote=.Arrow.][quote=pouyapoya2012][quote=.Arrow.]خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
.
.
عمل پیوند اعضا توسط پیامبر

می گویند : در جنگ بدر ٬ ابوجهل ضربتی به دست معاذ بن عفرا زد و دست او را قطع کرد . او با دست بریده به محضر پیامبر اکرم (ص) رسید.
حضرت رسول اکرم (ص) از آب دهانش به دست قطع شده مالید و آن را سر جایش گذاشت ٬ پس دست جدا شده او بهم چسبید و کاملا صحیح و سالم گردید.
همچنین منقول است که : پای عمرو بن معاذ در جنگ قطع شد و پیامبر اکرم (ص) آب دهانش را به آن مالید و پای وی وصل شده و کاملا خوب شد.
(بحار الانوار ٬ جلد ۱۸)[/quote]

گویا… این خرافه ساز… سرش شلوغ بوده و دیگه نتونسته بموقع، حضرت رو برسونه بر بالین پیکر بی جانِ “حمزه”… عموی محمد.

لذا… نامبرده به لقاءالله شتافتند…[/quote]

اصلا قصد توهین ندارم ولی از وقتی برای اولین بار این حدیث رو دیدم یه سوال مسخره میاد تو ذهنم.
اونم اینکه اگه به جای دست، آلت مبارک یکی از این حضرات ضربت میخورد اون موقع رسول اکرم چجوری میخواست عملیات تف درمانی رو اجرا کنه؟؟؟

secret[/quote]

ROFL
مردم از خنده
اجرکم عندالله

0 ❤️

2015-11-30 11:44:37 +0330 +0330

[quote=عمو زنجیر باف][quote=.Arrow.][quote=pouyapoya2012][quote=.Arrow.]خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
.
.
عمل پیوند اعضا توسط پیامبر

می گویند : در جنگ بدر ٬ ابوجهل ضربتی به دست معاذ بن عفرا زد و دست او را قطع کرد . او با دست بریده به محضر پیامبر اکرم (ص) رسید.
حضرت رسول اکرم (ص) از آب دهانش به دست قطع شده مالید و آن را سر جایش گذاشت ٬ پس دست جدا شده او بهم چسبید و کاملا صحیح و سالم گردید.
همچنین منقول است که : پای عمرو بن معاذ در جنگ قطع شد و پیامبر اکرم (ص) آب دهانش را به آن مالید و پای وی وصل شده و کاملا خوب شد.
(بحار الانوار ٬ جلد ۱۸)[/quote]

گویا… این خرافه ساز… سرش شلوغ بوده و دیگه نتونسته بموقع، حضرت رو برسونه بر بالین پیکر بی جانِ “حمزه”… عموی محمد.

لذا… نامبرده به لقاءالله شتافتند…[/quote]

اصلا قصد توهین ندارم ولی از وقتی برای اولین بار این حدیث رو دیدم یه سوال مسخره میاد تو ذهنم.
اونم اینکه اگه به جای دست، آلت مبارک یکی از این حضرات ضربت میخورد اون موقع رسول اکرم چجوری میخواست عملیات تف درمانی رو اجرا کنه؟؟؟

secret[/quote]

ROFL
مردم از خنده
اجرکم عندالله[/quote]

تقبل الله

give_rose

0 ❤️

2015-11-30 11:58:50 +0330 +0330

.
.
فضل پنهان امامان
.
يونس بن رباط گويد: من و كامل به خدمت امام صادق عليه السلام رسيديم كامل به حضرت عرض كردم : قربانت گردم ، فلان شخص حديثى روايت كند، فرمود: آنرا باز گو، عرض كرد: او گفت : رسول خدا صلى اللّه عليه و آله در روز وفاتش بعلى عليه السلام هزار باب حديث كرد و هر بابى مفتاح هزار حديث بود، كه جمعا يك ميليون باب مى شد، فرمود: آرى چنين بود، عرض كردم : قربانت ، آن بابها براى شيعيان و دوستان شما هم ظاهر شد؟ (از آن علوم آگاه گشتند؟) فرمود: اى كامل يك باب يا دو باب آن (از يكباب بيشتر و بدو باب نرسيده ) ظاهر گشت . عرض كردم : قربانت ، بنابراين ، از يك ميليون باب از فضل شما جز يك يا دو باب روايت نشده است ؟ فرمود: توقع داريد كه شما از فضل ما چه اندازه روايت كنيد؟ شما از فضل ما جز يك اءلف غير متصل روايت نكنيد.
( اصول كافى جلد 2 صفحه 61 رواية 9 )

1 ❤️

2015-11-30 12:05:21 +0330 +0330

.
.
خالی بندی امام باقر در مورد دانش حضرت علی
.
امام باقر عليه السلام فرمود: رسولخدا صلى اللّه عليه و آله به على هزار حرف آموخت كه از هر حرفى هزار حرف گشوده گشت .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 61 رواية 5 )

1 ❤️

2015-11-30 12:18:40 +0330 +0330

.
.
نشانه هاى امامان
.
به امام صادق عليه السلام عرض شد: امام بچه دليل شناخته شود؟
فرمود: به وصيت معروف و فضيلت.
همانا هيچكس نمى تواند نسبت به امام درباره دهان وشكم و عورت طعنى زند، با اينكه بگويند: او دروغگوست و مال مردم را مى خورد و ماننداينها.
(اصولكافى جلد 2 صفحه 37 رواية 3 )
.
.
ابو بصير گويد: به حضرت ابوالحسن عليه السلام عرض كردم : قربانت گردم ، امام به چه دليل شناخته شود؟
فرمود: به چند خصلت :
اولش اينكه : چيزى از پدرش كه به او اشاره داشته باشد در باره اش پيشى گرفته باشد (مانند تصريح بر امامت و وصيت درباره او و سپردن علم و سلاح و ساير نشانه هاى امامت به او) تا براى حجت باشد و ازهر چه بپرسند فورا جواب گويد و اگر در محضرش سكوت كنند. او شروع كند و از فردا خبردهد و به هر لغتى با مردم سخن گويد، سپس به من فرمود: اى ابا محمد! پيش از آنكه از اين مجلس برخيزى نشانه ديگرى بتو مى نمايانم . طولى نكشيد كه مردى از اهل خراسان وارد شد و به لغت عربى با حضرت سخن گفت و امام عليه السلام به فارسى جوابش داد، مردخراسانى گفت . قربانت گردم ، بخدا من از سخن گفتن به لغت خراسانى با شما مانعى نداشتم جز اينكه گمان مى كردم شما آن لغت را خوب نمى دانيد،
فرمود: سبحان الله ! اگر من نتوانم خوب جوابت گويم چه فضيلتى بر تو دارم ؟!! سپس به من فرمود: اى ابا محمد: همانا سخن هيچ يك از مردم بر امام پوشيده نيست و نه سخن پرندگان و نه سخن چارپايان و نه سخن هيچ جاندارى ، پس هر كه اين صفات را نداشته باشد، امام نيست .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 38 )

1 ❤️

2015-11-30 12:25:05 +0330 +0330

.
.
ابوحمزه گويد: شنيدم على بن الحسين عليهماالسلام مى فرمود: همانا خدا محمد و على و يازده فرزند او را از نور عظمت خود آفريد و سپس ايشان را بصورت اشباح (كالبد و سياهى كه از دور نمايان است ) در پرتو نور خود بپا داشت ، او را عبادت مى كردند. پيش از آفرينش مخلوق ، خدا را تسبيح و تقديس مى نمودند ايشان ائمه عليهم االسلام از فرزندان رسول خدا صلى الله عليه وآله اند.
(اصول كافى جلد 2 صفحه 477 روايت 6 )
.
.
جابر بن عبدالله انصارى گويد: خدمت فاطمه عليهم ا السلام رسيدم ، در برابرش لوحى بود كه نامهاى اوصياء از فرزندان او در آن بود، من شمردم ، دوازده نفر بودند، آخر آنها قائم عليه السلام بود. سه محمد در ميان آنها بود سه على .
( اصول كافى جلد 2 صفحه 480 روايت 9 )
.
.
رسول خدا صلى الله عليه وآله فرمود: من و دوازده تن از فرزندانمو تو اى على (يعنى يازده فرزندم با تو كه 12 تن مى شويد) بند و قفل زمين هستيم ،يعنى ميخها و كوههاى زمين . بسبب ما خدا زمين را ميخ كوبيده تا اهلش را فرو نبرد،چون دوازدهمين فرزندم از دنيا برود، زمين اهلش را فرو برد و مهلت داده نشوند (بسوى آنها ننگرند).
(اصول كافى جلد 2 صفحه 482 روايت 17 )
.
.
كرام گويد: من پيش خود سوگند ياد كردم كه هرگز در روز غذا نخورم (يعنى روزه بگيرم ) تا قائم آل محمد قيام كند. پس خدمت امام صادق عليه السلام رسيدم و عرض كردم : مردى از شيعيان شما براى خود بگردن گرفته كه هرگز در روز غذا نخورد تا قائم آل محمد قيام كند. فرمود: اى كرام ! بنابراين بايد روزه بگيرى ولى دو روز عيد (فطر و قربان ) و سه روز تشريق (11 و 12 و ذيحجه ايام حج گزارى ) و زمانى كه مسافر و بيمار هستى روزه نگير، زيرا چون حسين عليه السلام كشته شد: آسمانها و زمين و هر چه بر آنهاست با فرشتگان ناليدند و گفتند، پروردگارا! بما اجازه بده خلق را هلاك كنيم و از صفحه زمين براندازيم ، براى آنكه حرمت ترا حلال شمردند و برگزيده ترا كشتند. خدا بآنها وحى فرستاد كه : اى فرشتگانم و اى آسمان و زمينم ! آرام گيريد، سپس يك پرده از پرده ها را عقب زد، پشت آن پرده محمد و دوازده وصى او بود، آنگاه دست فلان قائم ميان آنها (امام عصر عليه السلام ) را گرفت و فرمود: اى فرشتگانم ؛ و اى آسمانها و زمينم ؛ به دست اين انتقام مى گيريم – اين جمله را سه بار فرمود .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 483 )

1 ❤️

2015-11-30 12:40:11 +0330 +0330

.
.
شعبده بازی امام
.
ابو هاشم جعفرى گويد: از نيازمندى خود به امام حسن عسكرى عليه السلام شكايت كردم ، حضرت با تازيانه اش به زمين كشيد و به گمانم با دستمالى بود كه روىآن را پوشيد و 500 اشرفى بيرون آورد و فرمود اى ابا هاشم ! بگير و ما را معذور دار (كه كم است يا از اينكه دير بتو رسيديم تا خودت سؤ ال كردى ).
(اصول كافى جلد 2 صفحه 438 روايت 5 )

1 ❤️

2015-11-30 13:35:57 +0330 +0330

.
.
عورت پیامبر چشم را کور میکند!
.
محمد پیش از مرگ به علی وصیت میکند: «…چون بمیرم عورت مرا بپوشان که هرکه بعورت من نظر کند کور میشود پس بمنزل خود مراجعت نمود و مرض آنحضرت شدید شد و بعد از سه روز به مسجد آمد عصابه بر سر بسته و بدست راست بر دوش امیر المومنین (ع) و بدست چپ بر دوش فضل بن عباس تکیه فرمود…»
(منتهی الآمال، زندگانی چهارده معصوم علیه السلام، تالیف حاج شیخ عباس قمی صفحه 125)

1 ❤️

2015-11-30 13:48:36 +0330 +0330

.
.
حل مشکلات ناموسی جک و جانوران توسط امام باقر
.
محمد بن مسلم گويد: روزى خدمت امام باقر عليه السلام بودم كه يك جفت قمرى آمدند و روى ديوار نشسته طبق مرسوم خود بانگ مى كردند، و امام باقر عليه السلام ساعتى به آنها پاسخ مى گفت ، سپس آماده پريدن گشتند، و چون روى ديوار ديگرى پريدند، قمرى نر يكساعت بر قمرى ماده بانگ مى كرد، سپس آماده پريدن شدند، من عرض كردم : قربانت گردم ، داستان اين پرندگان چه بود؟ فرمود: اى پسر مسلم هر پرنده و چاپار و جاندارى را كه خدا آفريده است نسبت به ما شنواتر و فرمانبردارتر از انسان است ، اين قمرى به ماده خود بدگمان شده و او سوگند ياد كرده بود كه نكرده است و گفته بود به داورى محمد بن على راضى هستى ؟ پس هر دو به داورى من راضى گشته و من به قمرى نر گفتم : كه نسبت به ماده خود ستم كرده ئى او تصديقش كرد.
(اصول كافى جلد 2 صفحه 375 روايت 4 )

1 ❤️

2015-11-30 14:17:58 +0330 +0330

[quote=عاچق بچه]سلام حرفاتون عالی بود امیدوارم زیر سایه امام زمان سالم باشین ? اقا من تجربه خودمو بگم من یه پسری میشناسم که از 8سالگی تو عزاداریها بود تو 11سالگی نماز خوند تو14سالگی روزه می گرفت البته با خواست خودش نه اجبار والدینش یا مدرسه الان 8ونیم ساله به خاطر عملی که کرده ضایعه نخاعیه و حتی برادرشم بهش نیگا نمیکنه اما یه دوستی دارم اسمش علیرضاست ازبچگی شروع کرده بود کون دادن تا قبل ازدواجش حتی تا سن 16 سالگی میگفت بیا کیرتو بخروم حتی الانم نه نماز میخونه نه روزه میگیره حتی میگفت روفته بودم سربازی بلدنبودم وضو بگیرم الان این پسره ازواج کرده بایه دختر خوشگل و پول وماشینم داره درحالیکه اون پسره حتی نمیتونه کارای شخصی شو انجام بده حالا عزیزان این خدایی که میگین کجاست اگه میشه لینک این سایتو بدین به چندتا اخوند به خصوص اون اخوندای حکومتی سایت هم دارن بگین بیان با اسمای مستعار جواب بدن به خصوص جوجه اخونده شهاب مرادی[/quote]
.
.
خواهش دوست عزیز
فارغ از هر اعتقاد و عقیده ای امیدوارم این بنده خدایی که گفتی هم صحت و سلامت خودش رو به دست بیاره و دوباره به زندگی عادی برگرده.

.
مسلمانان همیشه در صحنه تو همچین مواردی برای ماست مالی قضیه معمولا میگن هر چی به خدا نزدیکتر باشی امتحانش سختتر میشه، یا به عبارتی میگن تا آهن حرارت زیاد نبینه فولاد آبدیده نمیشه.

1 ❤️

2015-11-30 14:51:34 +0330 +0330

[quote=عاچق بچه]یه سوالم دارم اینکه خیلی از پیشگویی هایی که پیامبر گفتن اتفاق افتاده مثل همون پیشگویی دانیال و اومدن کوروش و نابودی امپراطوری هخامنشی توسط یونانیها (همون خواب دیدن اینکه یه سفید گاو تک شاخ در اخر توسط یه گاو سیاه دوشاخ کشته میشه) یا پیشگویی محمد که تو اخر عمرش گفته بود به اصحابش که شما حمله میکنید ایران و بر اونا غلبه میکنید وایرانیا رو به دین خودتون درمیاریدو در اینده (هنوز اون اینده نیومده فکرکنم )اونا (ایرانیا)حمله میکنن کشور شما و شما رو به دین خودشون درمیارن ودومم اینکه نمیدونم ایه ای از قرانه یا حدیث که تو اون خدا گفته شما یعنی انسانها هیچ وقت نمی توانید به این عبم برسید که اگر یک زن حامله شد که بفمین اون جنین دختر خواهد بود یا پسر درحالی که الان میتونی جنسیت بچه ات هم تغییر بدی حتی میگن دراینده میتونی رنگ چشم بچه رو هم انتخاب کنی الانم دانشمندا دارن درمورد پروژه ای کار می کنن برای انتقال مغز انسان به انسان دیگه به اسم پیوند سر که میتونید در اینترنت سرچ کنید یا به طور مختصر در تلتکست شبکه سه 455 بخونید[/quote]
.
شرمنده در مورد اون پیشگویی هایی که گفتین من اطلاعی ندارم و اگه لطف کنین منبعشون رو هم معرفی کنین برا یاد گرفتن خودمم که شده پیگیرش میشم.
در ضمن اگه فرضا محمد بن عبدلله اگه همچین حدسی (پیشگویی) کرده و درست از آب در اومده، این نمیتونه دلیلی بر حقانیت پیامبریش باشه. چون اگه قرار باشه همچین چیزهایی ملاک قرار بگیره اونوقت دیگه فکر کنم نوستر آداموس از پیامبری هم یه مرحله بالاتر بره.

1 ❤️

2015-11-30 15:14:54 +0330 +0330

.
.
حرف زدن شتر با حضرت على
.
عمار ياسر گويد: نزد مولاى خودم اميرالمؤمنين عليه السلام بودم كه سر و صداى عظيمى (مسجد) جامع كوفه را فرا گرفت . حضرت به من فرمود: اى عمار ذوالفقار آن كوتاه كننده عمرها را بياور! عمار گويد: آوردم ، حضرت فرمود: اى عمار برو بيرون و آن مرد را از ستم به زن بازدار، اگر بس كرد وگرنه با ذوالفقار جلو او را مى گيرم .
عمار گويد: بيرون آمدم ، مرد و زنى را ديدم كه با هم نزاع مى كردند، مرد افسار شتر را گرفته ، هر كدام مى گويد اين شتر، مال من است . به آن مرد گفتم : اميرالمؤمنين تو را از ستم به اين زن نهى مى كند.
مرد (گستاخ ) گفت : على به كار خود مشغول باشد و برود دستش را از خونهاى مسلمانان كه در بصره كشته است بشويد! او مى خواهد شتر مرا بگيرد و به اين زن دروغگو بدهد!
عمار گويد: برگشتم تا به مولاى خودم خبر دهم ، ناگاه ديدم حضرت خارج شد و آثار خشم در صورتش نمايان بود، به آن مرد فرمود: واى بر تو، شتر اين زن را رها كن ،
مرد گفت : شتر مال من است .
حضرت فرمود: اى ملعون دروغ مى گوئى ،
مرد گفت : چه كسى به نفع زن شهادت مى دهد؟
فرمود: شاهدى كه هيچيك از اهل كوفه آن را تكذيب نمى كند!
مرد گفت : اگر شاهدى راستگو شهادت دهد شتر را به زن مى دهم ،
حضرت فرمود: اى شتر بگو مالك تو كيست ؟
ناگاه شتر با زبانى گويا گفت : يا اميرالمؤمنين سلام بر تو، نوزده سال است كه اين زن مالك من است !
حضرت به زن فرمود: شترت را بگير.
( پيشگوئيهاى امير المؤمنين عليه السلام،
نويسنده : سيد محمد نجفى يزدى،
«آگاهى حضرت اميرالمؤمنين عليه السلام از حقانيت ادعاى زن.
نقل از بحارالانوار، جلد 40 صفحه 267 )

1 ❤️

2015-11-30 15:57:18 +0330 +0330

.
.
یزید، غلام امام سجاد

كليني روايت مي كند كه: « يزيد بن معاويه ازامام سجاد خواست كه غلام او باشد امام عليه السلام -پذيرفت و در جوابش فرمود قد أقررت لك بما سألت ، أنا عبد مكره فإن شئت فأمسك و إن شئت فبع ) آنچه از من خواستي قبول كردم، من اكنون غلام بي اختيار تو ام ، اگر خواستي مرا نگهدار و اگر خواستي بفروش!!! »
( روضة الكافي 8/235 )

1 ❤️

2015-11-30 16:15:34 +0330 +0330

.
.
توهم فانتزى امام حسن (ع)
.
امام حسن عليه السلام فرمود: خدا دو شهر دارد كه يكى در مشرق و ديگرى در مغرب است ،گرد آنها ديوارى از آهن است و هر يك از آنها يك ميليون در دارد و در آنجا هفتادميليون لغت است ، تكلم هر لغتى بر خلاف لغت ديگر است و من همه آن لغات و آنچه در آندو شهر و ميان آنهاست مى دانم و بر آنها حجتى جز من و برادرم حسين نيست .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 362 روايت 5 )

2 ❤️

2015-11-30 16:24:32 +0330 +0330

.
.
کسی میدونه اون موقع ائمه چه موادی میزدن؟؟؟
.
امام صادق عليه السلام فرمود: حسن بن على عليهم االسلام در يكی از سفره هاى عمره اش همراه مردى از اولاد زبير بود كه به امامتش معتقد بود، در يكی از آبگاهها، زير درخت خرماى خشكى كه از تشنگى خشك شده بود، فرود آمدند، در زير آن درخت فرشى براى امام حسن انداختند و در برابرش فرشى براى زبيرى ، زير درخت خرماىديگرى ، زبيرى سر بالا كرد و گفت : اگر اين درخت خرماى تازه مى داشت از آن می خورديم ،
امام حسن فرمود: خرما ميل دارى ؟
زبيرى گفت : آرى
حضرت دست به سوى آسمان برداشت و دعا كرد به سخنى كه من آن را نفهميدم ، پس درخت سبز شد و بحال خود برگشت وبرگ و خرما برآورد.
ساربانى كه مركوب از او كرايه كرده بودند، گفت : بخدا، اين جادو است ،
امام حسن عليه السلام فرمود: واى بر تو، جادو نيست ، بلكه دعاى مستجاب پسرپيغمبر است ، پس به سوى درخت بالا رفتند و هر چه خرما داشت چيدند و آنها را كفايت كرد.
(اصول كافى جلد 2صفحه 361 )

1 ❤️

2015-11-30 16:43:47 +0330 +0330

[quote=عاچق بچه] ایه ای از قرانه یا حدیث که تو اون خدا گفته شما یعنی انسانها هیچ وقت نمی‌توانید به این علم برسید که اگر یک زن حامله شد که بفمین اون جنین دختر خواهد بود یا پسر درحالی که الان میتونی جنسیت بچه ات هم تغییر بدی [/quote]

سوره لقمان، آیه 34

0 ❤️

2015-11-30 16:45:24 +0330 +0330

.
.
خرقائیل کبیر
.
ملکی بنام خرقائيل هست که ۱۸ هزار بال دارد و بين هر بالش پنجاه سال زمان برای ديدن لازم است!
(کتاب البرهان جلد ۲ ص ۳۲۷ )

1 ❤️

2015-11-30 16:56:53 +0330 +0330

[quote=عاچق بچه]نه منظورم پیشگویی دانیال نبی درباره کوروش بود نه محمد دانیال درباره کوروش گفته بوده
http://wikifeqh.ir/دانیال_نبی

https://fa.wikipedia.org/wiki/کوروش_بزرگ_در_عهد_عتیق[/quote]

بله متوجه شدم
اشتباه از من بود

0 ❤️

2015-11-30 17:06:20 +0330 +0330

.
.
نامه های امام زمان
.
حسن بن عبدالحميد گويد: درباره حاجز (بن يزيد) بشك افتادم (كه آيا او هم از وكلاء امام عصر عليه السلام است يا نه ؟) و مالى جمع كردم و به سامره رفتم ، نامه ئى به من رسيد كه : ((درباره ما شك روا نيست و نه درباره كسى كه به امر ما جانشين ما مى شود، هر چه همراه دارى به حاجز بن يزيد رد كن .
(اصول كافى جلد 2 صفحه 461 روايت 14 )
.
.
بدر غلام احمد بن حسن گويد: وارد جبل شدم (قصبه ئى ميان بغداد و آذربايجان بوده ) و معتقد به امامت (حضرت صاحب الامر عليه السلام ) نبودم ولى اولاد على را بطور كلى دوست مى داشتم ، تا آنكه يزيد بن عبدالله مرد و در زمان بيماريش وصيت كرد كه اسب سمندش را با شمشير و كمربندش به مولايش (حضرت قائم عليه السلام ) بدهند. من ترسيدم اگر آن اسب را به اذكوتكين (يكى از امراء ترك خلفاء عباسى ) ندهم از او به من آزارى رسد، لذا آن اسب و شمشير و كمربند را پيش خود به هفتصد دينار قيمت كردم و به هيچكس اطلاع ندادم ، ناگاه از عراق نامه ئى به من رسيد كه : هفتصد دينارى كه بابت بهاى اسب و شمشير و كمر بند نزد تو است ، براى ما بفرست . (از اينحا به امامت آن حضرت معتقد شدم ).
(اصول كافى جلد 2 صفحه 462 روايت 16 )
.
.
حسن بن خفيف از پدرش نقل كند كه (حضرت قائم عليه السلام ) خدمتگزارانى به مدينه فرستاد (شايد غلامان خود حضرت بوده اند و براى خدمت مسجد و ضريح اعزام شده اند) و همراه آنان دو خادم بودند (كه غلام نبودند، بلكه اجير شده بودند) حضرت بخيف هم نامه نوشت كه با آنها حركت كند، چون به كوفه رسيدند، يكى از آن دو خادم شرابى مست كننده آشاميد، از كوفه بيرون نرفته بودند كه از سامره نامه آمد: خادمى كه شراب آشاميده برگردانيده و از خدمت معزول شود.
(اصول كافى جلد 2 صفحه 464 روايت 21 )
.
.
احمد بن حسن گويد: يزيد بن عبدالله چارپائى را بر شمشير و مالي (براى ناحيه مقدسه ) وصيت كرد، سپس بهاى چارپا و غير آن را فرستاد و شمشير را نفرستاد (نه خودش را و نه بهايش را) نامه آمد كه : همراه آنچه فرستاديد، شمشيرى بود كه به ما نرسيد.
(اصول كافى جلد 2 صفحه 465 روايت 22 )

0 ❤️

2015-11-30 17:17:38 +0330 +0330

.
.
خورشید زیر عرش می‌رود و طلوع نمی‌کند تا الله به او اجازه دهد

(ابوذر می‌گوید) پیامبر (ص) هنگام غروب خورشید گفت: ای ابوذر، آیا می‌دانی که خورشید کجا می‌رود؟ گفتم الله و فرستاده‌اش داناترند.
گفت “او می‌رود تا زیر عرش سجده کند و اجازه بگیرد، پس به او اجازه داده می‌شود، نزدیک است که سجده کند، اجازه (سجده کردن) به او داده نمی‌شود و به او گفته می‌شود “برگرد از جائی که آمدی”؛ پس طلوع می‌کند از مکان پنهان شدنش و این معنی قول الله است که می‌گوید " خورشید در حرکت است به سوی مکان استقرارش (زیر عرش) …”
(صحیح بخاری/ کتاب بدء الخلق/ باب صفه الشمس و القمر)
(بحار الانوار/ جلد55 / صفحه 210)

0 ❤️

2015-11-30 17:32:52 +0330 +0330

.
.
لخت دویدن موسی برای اثبات سلامت
.
منقول است از ابوهریره: رسول الله فرمود: حضرت موسی فردی خجالتی بود و بخاطر محجوب بودنش بدنش را کاملاً می پوشاند. یکی از اسرائیلیان وی را با گفتن اینکه: وی برای این بدنش را اینچنین می پوشاند که مریضی پوستی دارد، یا شاید جذام و فتق بیضه و یا نقص هایی دیگر. آزرد. الله خواست وی را از چیزهایی که مورد میگویند رهایی بخشد، بنابراین یک روز که موسی تنها بود، لباسهایش را درآورد و بر روی سنگی قرار داد و شروع به حمام گرفتن کرد. وقتی حمام کردنش تمام شد به سوی لباسهایش رفت تا تا آنها را بپوشد ولی سنگ لباسهایش را گرفت و فرار کرد! موسی عصایش را برداشت و به دنبال سنگ دوید و میگفت: ای سنگ! لباسهایم را پس بده! تا به گروهی از بنی اسرائیلیان رسید که وی را لخت دیدند، و وی را بهترین مخلوقی که خداوند خلق کرده یافتند و خداوند او را از آنچه متهمش میکردند بری ساخت. سنگ ایستاد و موسی لباسهایش را برداشت و پوشید و و شروع به زدن سنگ با عصایش کرد. به قدرت الله سنگ هنوز نشانه هایی از آن زدن دارد، سه، چهار و یا پنج نشانه. این چیزیست که الله در گفتارش به آن اشاره میکند: «ای کسانی که ایمان آورده اید! مانند کسانی که موسی را آزردند نباشید، و خدا او را از آنچه به او نسبت میدادند بری کرد و او در نزد خداوند محترم و آبرومند بود (سوره 33، آیه 69).
(صحیح بخاری، جلد 4، کتاب 55، شماره 616 )

0 ❤️

2015-11-30 17:45:12 +0330 +0330

.
.
ارتباط سگ و خر و زن و مبطلات نماز

ابوهریره گزارش میدهد: پیامبر الله گفت: یک زن، یک خر و یک سگ سیاه (در صورت عبور از جلوی کسی که نماز میخواند) نماز را باطل میکند ولی چیزی مانند پشتی زین (اگر جلوی کسی که نماز میخواند قرار گیرند) از آن جلوگیری میکند(مانع از باطل شدن نماز میشود).
(صحیح مسلم، جلد 4، صفحه 1034 )
.
.
ابوذر نقل کرده است: پیامبر الله گفت: وقتی یکی از شما به نماز می ایستد و جلوی روی او چیزی به بلندی(به اندازه) پشت زین وجود دارد و او را می پوشاند، اگر چیزی به اندازه ی پشت زین وجود ندارد، نمازش با گذشتن یک خر، زن و یا یک سگ سیاه باطل خواهد شد. من گفتم: ای ابوذر، چه چیزی در سگ سیاه وجود دارد که او را از سگ قرمز و زرد متمایز میکند؟ وی گفت: «ای برادر زاده! من از پیامبر خدا(ص) همان چیزی رو که تو از من میپرسی پرسیدم، و وی گفت: سگ سیاه یک شیطان است.»
(صحیح مسلم، کتاب 004، شماره 1032 )

0 ❤️

2015-11-30 17:45:21 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
.
.
عورت پیامبر چشم را کور میکند!
.
محمد پیش از مرگ به علی وصیت میکند: «…چون بمیرم عورت مرا بپوشان که هرکه بعورت من نظر کند کور میشود
(منتهی الآمال، زندگانی چهارده معصوم علیه السلام، تالیف حاج شیخ عباس قمی صفحه 125) [/quote]

آیا همسران “محمد”، همگی کور بودند ؟

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «